Můj
a

Summit The Shieldu (Smackdown, 7.3. 2014)

10. března 2014 v 11:48 | Móňa (Bečinka) |  WWE nowdays
The Shield Summit ze SmackDownu 7/3/14

Dean Ambrose : ,,Zvládáme porážku, zvládáme když dostaneme do huby. Zvládáme fyzickou bolest. To není problém. Nevím jak ty Romane, ale je tu jedna věc, kterou nezvládnu. Kterou nebudu tolerovat. Kvůli které večer nebudu spát a to je, když mi lže někdo, komu věřím. Mám pocit, že posledních 18 měsíců byla jen lež. Měl jsem dojem, že si The Shield navzájem chránili záda. Ale jak se ukázalo Seth Rollins nám záda nekryl, když odešel a nechal nás uprostřed války. Moc se nám nechce mluvit, ale Sethe Rollinsi, víme že tu jsi a když jsi tohle nazval sumitem, proč prostě nepřijdeš a neřekneš co máš na srdci?"

Seth Rollins : ,,Fajn, chápu to, jasný? Nechat vás dva proti Wyattův tři na dva v pondělí asi nebyl ten nejlepší čas, abych dokázal že mám pravdu, fajn. Ale co nechápete je, že válka není s Wyattama, ale mezi námi. Není žádné tajemství, že za posledních pár měsíců nebyl The Shield tím The Shieldem. Ale já jsem v pondělí udělal to, co dělám vždycky. Obětoval jsem se pro lepší dobro a abychom zase byli na stejné vlně."

Dean Ambrose : ,,Ty jsi se obětoval? Aw, Seth se obětoval. Nedošlo mi, že se obětováváš, když jsi nás nechal na smrt proti Wyattům. Je velký rozdíl mezi tím, co jsi udělal ty a co jsem udělal já. Já to dobojoval, tys odešel."


zbytek překladu v pokračování článku...Seth Rollins : ,,Podívej se. Po několika měsících jste spolu v ringu. Jste na stejné vlně. Rozumíte si. Dokázal jsem, co jsem chtěl. Alespoň zatím z poloviny. ... Víš co, můžete to tady teď ukončit. Můžeme to ukončit a pokračovat sólově a víš co, budeme v pořádku. Jsme všichni dost talentovaní. Ale co když "v pořádku" není dost dobré? Od té doby, co jsme sem přišli jsme začali ničit zdi. Když zůstaneme spolu, jednotní, nikdo nás nezastaví. Ne Wyatt Family, ne The Undertaker, ne John Cena, nikdo. Ty to víš a ty to taky víš. Tak pojďme udělat to, co děláme nejlépe. Pojďme být The Shield a vezměme si tohle místo zpátky."

Dean Ambrose : ,,To je všechno? Je to všechno?! Tohle je tvoje dokonalé vysvětlení od architekta The Shieldu. A já to mám přijmout, chápu to."

Seth Rollins : ,,Fajn, víš co?! Víš co? Vím, co nám pomůže. Vím co tohle všechno napraví. Vím, co mi pomůže, abych se cítil lépe. (uhodí Ambrose) Cítím se o dost lépe. To bylo parádní. A víš co?! Teď když jsem to ze sebe dostal já. Možná je tu něco, co bych chtěl ze sebe dostat ty. Takže udělám to, co vždycky. Přijmu to za tým. Protože se musíme dostat na stejnou vlnu. Musím se-!" (Ambrose uhodí Rollinse)
...
Seth Rollins : ,,Tak už jsme tu skončili? Nebo už jsme skončili?"

zdroj videa : youtube.com
překlad : becinky.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama