Můj
a

What happend at Raw (28.10. 2013)

30. října 2013 v 6:26 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Co se stalo v Raw?

Monday Night Raw
dne 28. října 2013 v Orlando, Florida
1) MITB Match
Otevírací segment pondělí Raw patřil Johnu Cenovi. Upřímně co jiného také čekat, ale vzhledem k tomu, že jsme ho dva měsíce neviděli, tak to ani nebylo tak špatné a otravné. Fanoušci skandovali celkem pro Cenu, což určitě překvapilo i samotného šampiona. Pak se objevil Damien Sandow, který Cenu napadl s kufříkem a odehrál se zápas o World heavy-weight titul. Byl to velmi dobrý zápas, který nakonec skončil Sandowovou prohrou. Takže po Cenovi je Damien Sandow druhým, který cashnul kontrakt, ale vyhrál titul.

2) Brad Maddox is back
Áno, vrátil se Brad Maddox a pravděpodobně ho v nemocnici navštívil Teddy Long. Z původního titulového zápasu o USA titul mezi Big E a Dean Ambrosem totiž vytvořil TagTeamový zápas mezi The Shield a Big E s The Usos.

3) HBK and Daniel Bryan Segment
Vysvětlit své akce přišel HBK, který si do ringu pozval i Daniela Bryana. Jejich segment se mi moc líbil. Řekl, že udělal to co udělal proto, že Triple H je jeho přítel a také že nečeká, že to Daniel Bryan pochopí. Omluvil se mu a nabídl mu potřesení rukou, které Bryan odmítl a nakonec Shawna zamlkl v Yes Locku. Nejzajíměvější na celém segmentu však bylo chováni diváků, kteří se postavili na stranu Daniela Bryna, což znamená opravdu hodně a i díky tomu se může Daniel Bryan těšit na skvělou budoucnost.

4) Bray Wyatt want Punk to follow the buzzers
Objevil se další zápas mezi CM Punkem a Rybackem. Tentokrát rozhodovali o zápase diváci na WWE app. Ti se rozhodli pro Street fight a Punk donutil Rybacka se vzdát po tom, co na něj nasadil Anadonda Vise. Po zápase napadla The Wyatt Family CM Punka.

5) Alberto del Rio's promo on John Cena
Další promo večera měl na starosti Alberto del Rio. Nedošel ani do ringu, ale několik minut mluvil přímo k Johnu Cenovi. Říkal mu to, co dalo čekat a sice to, že je čeká odvedný zápas a že si Alberto vezme svůj titul opět zpátky.

6) Orton's celebration
A závěrečný segment patřil nové tváři WWE, Randy Ortonovi. Spolu s McMahon Family se objevili v rignu a všechny ostatní WWE Superstars museli stát na rampě. Orton jim řekl, že je lepší než všichni ostatní. Pak se pak samozřejmě objevil Big Show, který knockautoval Randy Ortona zatímco wrestleři na rampě napadli The Shield.

Zápasy v Monday Night Raw (včetně výsledků)
1) John Cena def. Damien Sandow
2) Big E Langston def. Dean Ambrose by DQ
3) The Shield def. Big E Langston & The Usos
4) Los Matadores def. 3MB
5) AJ Lee & Tamina Snuka def. The Bella Twins
6) Kane def. The Miz
7) CM Punk def. Ryback
8) The Real Americans def. Cody Rhodes & Goldust
9) Natalya def. Summer Rae

užili jste si pondělní show?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GrandmasterSexayfan | E-mail | 30. října 2013 v 15:35 | Reagovat

Dost mě naštvalo že se diváci postavili na stranu Bryana. HBK jim zápasil mnohem déle

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama