Můj
a

GL : FK Teplice vs. FC Viktoria Plzeň

27. října 2013 v 21:01 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2013/2014
V neděli se Viktoriáni předvedli na stadionu Teplic, což je, který doma zatím neprohrál a dává hodně gólu. Teplice byli kompletně odpočati, zatímco Viktoriáni ještě pořád měli v nohách zápas s Bayernem Mnichov.

První poločas
Již první minuty prvního poločasu ukázali, že tohle bude rozhodně zápas podzimu. Zapomeňme na derby, zapomeňme na Sparta-Plzeň. Ne, Teplice - Plzeň byl zápas podzimu. Zápas byl nahoru dolů, nádherný plný krásných fotbalových okamžiků.

Tepličtí měli rozhodně navrhl. Především v prvním poločase, kdy hned několikrát pořádně vystrašili Matuše Kozáčika, ale ten se přece jen tak nedal a první poločas skončil remízou 0:0, přestože ke gólu měli blíže Tepličtí.

Druhý poločas
V druhém poločase však už Teplicím začínali docházet síly a Viktoriáni naopak pořád makali. Došlo i k penaltě, která byl po právu nařízena a tentokrát se k ní postavil Marek Bakoš. Doma se Slávií, penaltu neproměnil Pavel Horváth a tak se k ní postavil Bakoš. Jenže těsně předtím do něj jeden z Teplických hráč strčil a pravděpodobně ho i rozhodil, protože Bakoš penaltu nedal.

Tepličtí pak udeřili a z jedné šance vstřelili někdy v 70. minutě gól. Viktoriáni od té doby ještě více makali a trenér i vystřídal středové hráče a nasázel do zápasu samé útočníky. Ovšem ani to nakonec nepomohlo a Viktoriáni prohráli ve vynikajícím zápase na hrišti domácího týmu 1:0.

Konečný stav zápasu 1:0