29. října 2013 v 22:32 | Móňa (Bečinka) |  Návštěvnost
Nedele: 64
Celkem: 331

Lipo - Pořád jen to svoje

29. října 2013 v 14:42 | Móňa (Bečinka) |  Videoklipy
Nedávno jsem dopoledne koukala na Óčko, nebo lépe řečeno jsem ho měla zapnuté zatímco jsem upravovala fotky, protože někdy prostě ticho nesnášim a hostem tam byl rapper jménem Lipo. Upřímně, nejvíce mě zaujalo jméno. Lipo! Na Óčku pak dávali jeho klip a tak jsem samozřejmě koukala a musím říct, že se mi moc líbil a tak ho přináším i vám.

Zranění z Hell In A Cell 2013

28. října 2013 v 21:29 | Móňa (Bečinka) |  Fotky wrestlerů
Big E Landston skončil s otevřenou ránou pod okem, kterou mu lékaři WWE sešívali.

Hell In A Cell 2013

28. října 2013 v 4:20 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
dne 27.10. 2013 v Miami, Florida

Výsledky...

GL : FK Teplice vs. FC Viktoria Plzeň

27. října 2013 v 21:01 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2013/2014
V neděli se Viktoriáni předvedli na stadionu Teplic, což je, který doma zatím neprohrál a dává hodně gólu. Teplice byli kompletně odpočati, zatímco Viktoriáni ještě pořád měli v nohách zápas s Bayernem Mnichov.

První poločas
Již první minuty prvního poločasu ukázali, že tohle bude rozhodně zápas podzimu. Zapomeňme na derby, zapomeňme na Sparta-Plzeň. Ne, Teplice - Plzeň byl zápas podzimu. Zápas byl nahoru dolů, nádherný plný krásných fotbalových okamžiků.

Tepličtí měli rozhodně navrhl. Především v prvním poločase, kdy hned několikrát pořádně vystrašili Matuše Kozáčika, ale ten se přece jen tak nedal a první poločas skončil remízou 0:0, přestože ke gólu měli blíže Tepličtí.

Druhý poločas
V druhém poločase však už Teplicím začínali docházet síly a Viktoriáni naopak pořád makali. Došlo i k penaltě, která byl po právu nařízena a tentokrát se k ní postavil Marek Bakoš. Doma se Slávií, penaltu neproměnil Pavel Horváth a tak se k ní postavil Bakoš. Jenže těsně předtím do něj jeden z Teplických hráč strčil a pravděpodobně ho i rozhodil, protože Bakoš penaltu nedal.

Tepličtí pak udeřili a z jedné šance vstřelili někdy v 70. minutě gól. Viktoriáni od té doby ještě více makali a trenér i vystřídal středové hráče a nasázel do zápasu samé útočníky. Ovšem ani to nakonec nepomohlo a Viktoriáni prohráli ve vynikajícím zápase na hrišti domácího týmu 1:0.

Konečný stav zápasu 1:0