Můj
a

AJ Lee's Pipebomb

28. srpna 2013 v 6:35 | Móňa (Bečinka) |  WWE nowdays
Nejlepší promo, které za posledních několik let dala Diva dohromady. A nebyl to samozřejmě nikdo jiný než AJ Lee, kterou zaučoval a byl na ní velmi hrdý samotný CM Punk.

1:25
AJ : ,,O můj bože, právě jsem viděla novou epizodu Total Divas a bylo to neuvěřitelné. Pane bože! Bella twins řešili problémy s tatínkem, The Funkadactlys se rozeši a zase dali dohromady, Natalyin snoubenec není opravdový chlap a ty dvě další tam taky byly."
2:05
AJ : ,,Chcete vidět, co vidím, když se podívám do ringu? Upřímně. Vidím skupiny laciných, zaměnitelných, postradatelných zbytečných žen. Žen, které šly do Reality televize, protože nebyly dost dobré na to, aby byly herečkami. A nebyly dost talentované na to, aby byly šampionkami. Zachránila jsem vaši Divas divizi."
3:02
AJ : ,,Ani mi nemůžete podat ruku a podívat se mi do očí, protože víte, že já dřela celý svůj život, abych se sem dostala. Dala jsem tomu svůj život. A vám těhle patnáct minut slávy spadlo do klína. Nedostala jsem se sem, protože jsem byla pěkná, nebo pocházela ze slavné wrestlingové rodiny nebo proto, že jsou kouřila těm správným lidem. Dostala jsem se sem, protože jsem dobrá. Zasloužila jsem si tenhle titul. A nezáleží na tom, kolikrát se chcete projít po červeném koberci v těch směšných botech na podpadku za 4000 dolarů, nemáte na to, abyste zavázali moje Chuck Taylorky. Všechny jste bezcenné rádoby ženské a nikdy se mi nevyrovnáte. A to je realita."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama