a

Srpen 2013

Why I LOVE Professional Wrestling

31. srpna 2013 v 22:54 | Móňa (Bečinka) |  Story of my life
Všimněte si, že jsem použila slovní spojení professional wrestling (profesionální wrestling) a ne sports entertaintment (sportovní zábava). Protože bez ohledu na zda, ředitel největší wrestlingové společnosti WWE tomu chce říkat sportovní zábava, je to ring, jsou tam tři provazy a zápasí se... je to WRESTLING.

V jednom z fanouškovském Q&A se jedna slečna zeptala CM Punka co si myslí o lidech, kteří profesionální wrestling urážejí a on odpověděl následovně : ,,I think people hate what they don't understand, you know. And professional wrestling is one of those things, when you love it you can't really explain it to the other people and when you don't like it there is nothing anybody can say that will make you like it."

A to mě donutila přemýšlet proč vlastně mám wrestling tak ráda. Protože 90% mého volného času se skládá ze sledování wrestlingu. A pak mi došlo, že je to prostě tím, že mě fascinuje. Fascinuje mě, co všechno jsou lidé schopni udělat, co všechno dokáže lidské tělo snést a jak moc musíte wrestling milovat, abyste ho mohli provozovat. Wrestleři jsou vlastně gladiátoři. Zápasí pro pobavení davu. Není to sice boj na život a na smrt, ale jejich život v sázce je. Ale není to jenom o zápase, je tam příběh. Wrestleři vypráví příběh dobra a zla ne vždycky dobro vyhraje, stejně jako v životě.

Když jsem wrestling poprvé viděla, ani ve snu by mě nenapadlo, že si k němu utvořím takový vztah. A bez ohledu na to kolik lidí mi bude říkat, že je to fake a gayské, mě je to jedno. Pokud to totiž doopravdy je tak jednoduché, proč to ti lidé sami nezkusí?? Profesionální wrestling prostě buď milujete nebo nechápete a já jsem jedna z těch, která ho miluje.

WWE vtipné obrázky III.

31. srpna 2013 v 10:54 | Móňa (Bečinka) |  Tvorba fanoušků
Hey, Sandowe, jsi nasranej?

Anglické citáty + české překlady VII.

30. srpna 2013 v 22:53 | Móňa (Bečinka) |  CITÁTY
"I don't quit. I just don't see a point in playing a game that is already lost."
Nevzdávám se. Jen nerada hraju hru, která už je prohraná.

"If you stop telling lies about me, I'll stop telling the truth about you."
Když o mě přestaneš říkat lži, přestanu já o tobě říkat pravdu.

CM Punk a Chicago Cubs

30. srpna 2013 v 14:45 | Móňa (Bečinka) |  CM Punk
Všichni víme, že CM Punk je velký fanoušek klubu Chicago Cubs. Kdykoliv má čas chodí na zápasy a s klubem spolupracuje. A nedávno byl opět na jednom ze zápasu, kde rozdával fanouškům své podepsané tričko a DVD.

Viktoria Plzeň zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů 2013/2014

29. srpna 2013 v 18:48 | Móňa (Bečinka) |  Co je u Viktoriánů nového...???

Jen před pár minuty skončil Los základních skupiny Ligy mistrů pro sezónu 2013/2014 a mistrům z Plzně se vyplnilo přání, když chtěli hratelné soupeře. Los však přinesl mnoho velmi silných skupin a tak můžeme čekat mnoho skvělých zápasů. Ve skupině H se například po roční pauze opět potkali tým FC Barcelona a AC Milán.

Plzeňské Viktorii však patří skupina D. Jejími soupeři budou Bayern Mnichov, CSKA Moskva a Manchester City. Jak los hodnotíte vy a jak jste s ním spokojeni?

NK Maribor vs. FC Viktoria Plzeň (28.8. 2013)

29. srpna 2013 v 18:09 | Móňa (Bečinka) |  Fotoreportáže
Základní sestava

Vláďa Darida přestupuje do Freiburgu!

29. srpna 2013 v 12:52 | Móňa (Bečinka) |  Co je u Viktoriánů nového...???

Včerejší zápas odveta Play-Off Ligy mistrů byl klíčovým zápasem pro Viktoriány. Nejen, že porazili Maribor a podruhé se tak podívají do základní skupiny Ligy mistrů, ale navíc to byl poslední zápas v dresu Viktorie Plzeň pro Vladimíra Daridu.

Tenhle mladý Plzeňák získal šanci v základní sestavě po odchodu Petra Jiráčka do Německa a důvěru splatil více než stoprocentně. Objevil se v dodatečné nominaci na EURO 2012 a předvedl tak dobrý výkon, že ho trenér Bílek povolal do A-čka reprezentace. Od té doby je Darida standartním článkem české REPRE.

Teď se v kariéře posouvá dále a přesouvá se do Německého Freiburgu. Samotné vedení Viktorie Plzeň nechtělo o prodeji svého klenotu dlouho ani slyšet, ale asi už přišel čas dát mu možnost posunout se v kariéře dál. Všichni mu samozřejmě přejeme hodně štěstí v novém klubu!

Děkujeme, Vláďo!

Play-Off Ligy Mistrů 2013/14 : NK Maribor vs. FC Viktoria Plzeň

28. srpna 2013 v 23:20 | Móňa (Bečinka) |  Liga Mistrů/Evropská liga
Ve středu 28. sprna čekal Viktoriány další důležitý zápas v boji o Ligu mistrů. Jednalo se o odvetu Play-off proti slovinskému Mariboru. Viktoriáni si do Mariboru vedli náskok 3:1 z domácího zápasu, ale čekalo je ještě velmi těžkých 90 minut.

První poločas
Lépe to snad ani nešlo. Již ve třetí minutě první poločasu mistři z Plzně vstřelil úvodní a vedoucí branku utkání. Po dokkonalé přihrávce Horvátha na Františka Rajtorala se nakonec prosadil Standa Tecl, kterému gól přáli úplně všichni.

O několik minut později došlo na straně Viktoriánů k donucenému střídání, když po jednom ze střetů zůstal na zemi ležet Radim Řezník. Místo něj se do hry podíval Milan Petržela. Po vedoucí brance Viktoriáni trochu zpomalili, což mělo za důsledek dvě velké šance Mariboru. Ale hráči včas stihli míč zablokovat a do kabin se tedy šlo za stavu 0:1 pro Viktorii.

Druhý poločas
V druhém poločase pak byli Viktoriáni velmi chytří. Hráli to, co potřebovali. Šetřili si síly a nechávali útočit soupeře, protože ten zoufale potřeboval vstřelit góly. Viktoriáni pak hrozili z breaků a dostali se ještě několikrát k ohrožení Mariborské branky.

Nakonec se však skóre zápasu už neměnilo a Viktoria Plzeň vítězství 0:1 uzavřela boj v předkolech Ligy mistrů a po roční pauze se opět objeví v základní skupině Ligy mistrů. Výsledky losu, který Viktoriánům určí soupeře letošní základní skupiny, samozřejmě najdete i zde na blogu. Tak vítej v Plzni, Ligo mistrů!

Konečný stav utkání 0:1

V čem se liší promo CM Punka a AJ Lee?

28. srpna 2013 v 19:32 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Není Pipebomb jako Pipebomb!!!

AJ Lee's Pipebomb

28. srpna 2013 v 6:35 | Móňa (Bečinka) |  WWE nowdays
Nejlepší promo, které za posledních několik let dala Diva dohromady. A nebyl to samozřejmě nikdo jiný než AJ Lee, kterou zaučoval a byl na ní velmi hrdý samotný CM Punk.

1:25
AJ : ,,O můj bože, právě jsem viděla novou epizodu Total Divas a bylo to neuvěřitelné. Pane bože! Bella twins řešili problémy s tatínkem, The Funkadactlys se rozeši a zase dali dohromady, Natalyin snoubenec není opravdový chlap a ty dvě další tam taky byly."
2:05
AJ : ,,Chcete vidět, co vidím, když se podívám do ringu? Upřímně. Vidím skupiny laciných, zaměnitelných, postradatelných zbytečných žen. Žen, které šly do Reality televize, protože nebyly dost dobré na to, aby byly herečkami. A nebyly dost talentované na to, aby byly šampionkami. Zachránila jsem vaši Divas divizi."
3:02
AJ : ,,Ani mi nemůžete podat ruku a podívat se mi do očí, protože víte, že já dřela celý svůj život, abych se sem dostala. Dala jsem tomu svůj život. A vám těhle patnáct minut slávy spadlo do klína. Nedostala jsem se sem, protože jsem byla pěkná, nebo pocházela ze slavné wrestlingové rodiny nebo proto, že jsou kouřila těm správným lidem. Dostala jsem se sem, protože jsem dobrá. Zasloužila jsem si tenhle titul. A nezáleží na tom, kolikrát se chcete projít po červeném koberci v těch směšných botech na podpadku za 4000 dolarů, nemáte na to, abyste zavázali moje Chuck Taylorky. Všechny jste bezcenné rádoby ženské a nikdy se mi nevyrovnáte. A to je realita."

Obrázkové citáty XI.

27. srpna 2013 v 23:14 | Móňa (Bečinka) |  CITÁTY
tvoje srdce je svobodné, najdi odvahu ho poslouchat.

CM Punk vs. Curtis Axel (+ Paul Heyman)

27. srpna 2013 v 17:45 | Móňa (Bečinka) |  Fotky wrestlerů
Zápas CM Punk vs. Curtis Axel. Fanoušci mezi možnost rozhodnout jakou roli si v tomhle zápase zahraje Paul Heyman : a) nesmí být u ringu b) bude speciálním rozhodčím c) pokud Punk vyhraje bude nucen jít do ringu se CM Punkem

Návštěvnost za týden (19.8. 2013 - 25.8. 2013)

26. srpna 2013 v 22:39 | Móňa (Bečinka) |  CM Punk
Minulý týden v Raw jeden fanoušek zabučel na CM Punka během jeho segmentu s mikrofonem a naštvanej CM Punk si ho vzal do parády. Zde je překlad jeho pipebomb.

0:07
Punk : ,,Pane, zaplatil jste si za lístek a chcete bučet, to je fajn, ale vyzývám tě, abys vstoupil mezi tyhle provazy a už nikdy bučet nebudeš. Udělám z tebe bezzubou, brečící náhražku muže. JSEM NASRANEJ A CHCI BOJOVAT. Takže pokud na to máš koule, vyzývám tě, tlusťochu. Postav se, buď chlap a bojuj se CM Punkem. No tak, synu, DO TOHO! Do toho, no tak, do toho. Donutím tě brečet. Do toho, buď chlap ty zkurvysyne a drž hubu."

Make-up Starter Kid for school

26. srpna 2013 v 18:23 | Móňa (Bečinka) |  Make-up, Skin care, Hair care
Dnes vám představuji produkty, které jsou ideální na líčení do školy a pro začátečníky...

Znáte ten pocit... ??!

26. srpna 2013 v 11:04 | Móňa (Bečinka) |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Znáte ten pocit, když prostě nevíte? Nevíte, co chcete dělat. Nevíte, co chcete studovat. Nevíte, čím chcete být. Nebo prostě jen nevíte jestli jste takhle spokojení? Já vím jen jednu věc, vím co nechci. A to, co nechci mi všichni říkají, že mám dělat.

Hodně často jde na mých článcích na blogu poznat v jaké jsem náladě. Pokud se moje články soustřeďují na Viktorii Plzeň či na wrestling, tak jsem většinou bez nálady a pouze tyhle dvě věci mě dokáží trochu nakopnout. Nikdy nebudu nikomu, kdo to nezná schopna vysvětlit jak moc miluju Plzeňský tým a jen těžko se vysvětluje proč je podle vás wrestling tak zajímavý.

A pak sem poslední dobou hodně často přidávám Obrázkové citáty. Jsem ráda, že je máte rádi, protože já taky a teď zrovna mi dodávají hodně síly a energie. Ale také mě nutí přemýšlet. Víte já bych hrozně ráda, prostě odjela tam, kde jsem nikdy nebyla, poznala nové lidi a začala nový život, ale bohužel to není tak snadné.

Už jednou jsem byla donucena udělat něco, co jsem nechtěla. Lépe řečeno, něco co jsem moc chtěla mi bylo zakázáno. A tenkrát jsem byla malá patnáctiletá holka a poslouchala, protože to se přece má dělat, že?! Nikdy toho nepřestanu litovat! Ano jsou lidi, přátelství a zážitky, o které bych přišla a mrzelo by mě to, ale myslím, že dnes bych byla šťastnější.

Takže mi přijde, že jsem na rozcestí ve svém životě. V září mi bude dvacet let. Musím se rozhodnout co studovat, čím chci být. A pravda je, že nevím. Nevím co chci v životě dělat, nevím co by mě naplňovalo, ale nechci žít stereotypem. Nevím, možná všechno jenom příliš dramatizuju, ale víc než kdy jindy bych potřebovala někoho, kdo by mě vyslechl, kdo by mě nechal činit vlastní rozhodnutí, kdo by mě pochopil, objal a dodal mi sílu, protože jí teď potřebuju.

Robert Pattison o dívkách, které čtou

26. srpna 2013 v 0:44 | Bečinka |  Zábava aneb ať je sranda
Robert Pattison : ,,Pokud najdeš holku, která čte, buď jí blízko. Když jí najdeš vzhůru ve dvě hodiny ráno s knihou u hrudníku plačící, udělej jí šálek čaje a obejmi jí. Možná jí ztratíš na pár hodin, ale vždycky se ti vrátí. Bude mluvit jako kdyby postavy v knize byly skutečné, protože na chvilku, skutečné vždycky jsou. Choď s holkou, která čte, protože si to zasloužíš. Zasloužíš si holku, která ti dá ten nejbarevější život, jaký si umíš představit. Pokud jí můžeš zabídnout pouze monotonost, suché hodiny a nedomyšlené návrhy, pak je lepší, když jsi sám. Pokud chceš svět i svět za tím, choď s holkou, která čte."

Robert Pattinson: "If you find a girl who reads, keep her close. When you find her up at 2 AM clutching a book to her chest and weeping, make her a cup of tea and hold her. You may lose her for a couple of hours but she will always come back to you. She'll talk as if the characters in the book are real, because for a while, they always are. Date a girl who reads because you deserve it. You deserve a girl who can give you the most colorful life imaginable. If you can only give her monotony, and stale hours and half-baked proposals, then you're better off alone. If you want the world and the worlds beyond it, date a girl who reads.

zdroj citátu : tumbler.com
překlad : becinky.blog.cz

GL : 1.FC Slovácko vs. FC Viktoria Plzeň

24. srpna 2013 v 22:26 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2013/2014
Velmi náročný program mají mistři z Plzně. V sobotu 24. srpna 2013 se postavili k zápasu Gabrinus ligy. Soupeřem jim bylo 1. FC Slovácko. Zápas se odehrál v Uherském hradišti a trenér Vrba nechal na lavičce standartní články základní sestavy, hráče jako Horváth, Číšovský, Wágner a podobně.

První několik desítek minut prvního poločasu rozhodně patřilo Plzeňským. Byli aktivnější, téměr veškerý čas se hrálo na polovině soupeře a míč měli na svých kopačkách. Vytvořili si i několik zajímavých šancí, ale na gól bylo ještě brzy.

Poté Viktoriáni jaksi vypadli z tempa a po velkém množství odpískaných gólů přežili několik standartních situací, jejichž silou je Slovácko známé. První gól utkání padl ke konci druhého poločasu. Bylo to ve 41. minutě a postaral se o něj Honza Kovářík. Do kabin se šlo za stavu 0:1 pro Viktorii.

V druhém poločase se Slovácko ukázalo jako vyrovnaný soupeř i herně a i oni začali ze hry více těžit. To znamenalo, že jsme sledovali velmi krásný zápas plný nádherných fotbalových akcí a okamžiků. Viktoriánům to navíc vyhovovalo, protože se mohli soustředit i na breaky.

Z jednoho takového také padl gól na 0:2. O ten se postaral v 61. minutě Michal Ďuriš. Ale i Slovácko udeřilo a o šest minut později snížilo na 1:2. Soupeř se nadechoval k druhému dechu a to znamenalo pro Viktoriány jediné, nedovolit jim další gól a snažit se přidal ještě jeden do branky soupeře.

A to se povedlo v 69. minutě, kdy se konečně ze hry trefil střelec Standa Tecl. Plzenští mistři tedy zvítězili na hřišti soupeře 1:3 a jsou stále na prvním místě tabulky Gambrinus ligy. Hráči také získali potřebné sebevědomí do středeční odvety Play-off Ligy mistrů.

Konečný stav zápasu 1:3

Hlášky Deana Ambrose

24. srpna 2013 v 16:58 | Móňa (Bečinka) |  Zábava aneb ať je sranda
Vděčím profesionálnímu wrestlingu za hodně. Je to jediný důvod, proč jsem stále naživu. A sere mě, že si všichni myslí, že jim wrestling něco dluží.
"I owe pro wrestling. It's the only reason I'm still alive and it pisses me off and makes me sick that everybody thinks wrestling owes them something."
Rozhovor

Chicago Comic Con 2013

24. srpna 2013 v 10:14 | Móňa (Bečinka) |  CM Punk
Comic Con 2013 v Chicagu. CM Punk přinesl pro každého fanouška ze svého rodného města pizzu a 55 minut odpovídat na jejich otázky.

11:50
Fanoušek : ,,Se kterým wrestlerem z momentálního rosteru bys chtěl mít feud?"
CM Punk (dlouze přemýšlí) : ,,S Dean Ambrosem. Protože kdybych řekl, že s AJ Lee nebylo by to vhodné."
17:15
Fanoušek : ,,Co je první věc, na kterou pomyslíš, když ráno vstaneš?"
CM Punk : ,,To je dobrá otázka, dobrá otázka. Většinou, víš... no PG verze je 'Budu dneska trénovat, ale víš' víš co myslím..."
21:59
Fanynka : ,,Mám velmi velmi těžkou otázku, obejmeš mě?"
CM Punk : ,,No dobře, pojď sem nahoru. A mimochodem tahle otázka se už nesmí opakovat."
46:08
Fanoušek : ,,Daniel Bryan na Raw řekl, že kdyby ho vyhodili, druhý den by zase zápasil. Co bys dělal ty?"
CM Punk : ,,Šel bych se projet na kole!"