31. července 2013 v 23:15 | Móňa (Bečinka) |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Před pár dny měla moje kamarádka Péťa (petiiinka.blog.cz) na blogu krásný článek o první lásce. Byl to fiktivní dopis její první lásce. Je to nádherně napsané a asi každému při čtení vyvstanou vzpomínky na jeho první lásky. Pak jsem ale našla citát na tumbleru :

"Who gives a fuck about your first love, Give a big round of applause for your second love, because they taught you love still exists after you thought it never could again."

Pojďme se tedy bavit o druhé lásce. A myslím opravdové druhé lásce, ne o těch se kterýma jste byli jen abyste zapoměli na tu první lásku. Byla vaše druhá láska lepší? Co vás naučila? Naučila vás milovat víc nebo jinak? Byla šťastná?

Já bohužel musím říct, že ani moje druhá láska nebyla nejštastnější, i když jsem si myslela, že tomu tak bude. Byl to kluk, kterého jsem měla velmi ráda a který mě velmi zklamal. A i proto asi bude dlouho trvat, než začnu věřit.

31. července 2013 v 12:10 | Móňa (Bečinka) |  CITÁTY
Je zvláštní, že nikdy doopravdy neví, jak moc se někdo trápí. Mohli bychom stát hned vedle někoho naprosto zlomeného a ani bychom to nevěděli.

Předkolo LM 2013/14 : Nomme Kalju vs. FC Viktoria Plzeň

30. července 2013 v 21:00 | Móňa (Bečinka) |  Liga Mistrů/Evropská liga
V úterý 30. července Plzeňáci vyrazili na druhé překolo Ligy mistrů do dalekého Estonska. Proti Viktoriánům se postavil tým Nomme Kalju, který by podle vlastním slov v Gambrinus lize hrál o záchranu. Viktoriány ale i tak čekal velmi těžký zápas.

První poločas
Viktoriáni do utkání vstoupili jako mistři a hned ve 2. minutě se měnilo skore. To když na správném místě ve správné chvíli stál stopper Marián Číšovský. Viktoriáni již od druhé minuty vedli 0:1. A celý první poločas drželi soupeře v šachu a k ničemu velkému je nepustili.

Sami útočili a v několika zajímavých příležitostí se ocitl například Darida nebo Wágner. První poločas však nakonec skončil jen velmi těsným rozdílem, který stále hrál do karet Plzeňákům. Do šaten se šlo za stavu 0:1 pro Viktoriány.

Druhý poločas
Na začátku druhého poločasu začal soupeř trochu vystrkovat drápky, ale Viktoriáni je velmi záhy zchladili dalším gólem a opět se o něj postaral stopper Marián Číšovský. Tentokrát v 52. minutě upravoval na 0:2. Viktoriáni ale i tak byli při chuti.

Nádherný gól v 78. minutě vstřelil střídající Ďuriš a několik krásných příležitostí měl i Milan Petržela. Tomáš Wágner pak nastřelil tyč. Na konenčných 0:4 poté v nastavení upravil Hejda, kterého zasáhl míč Číšovského a Viktoriáni slavili počtvrté.

Viktoria Plzeň si nakonec odváží luxusní vítězství 0:4, ale ještě jí čeká velmi těžká odveta v domácím prostředí. Liga mistrů je však opět o trochu blíž.

Konečný stav zápasu 0:4

My outfit 29.7. 2013

30. července 2013 v 6:11 | Móňa (Bečinka) |  Outfits

Návštěvnost za týden (22.7. 2013 - 28.7. 2013)

RECENZE

Heyman a Punk o Heymanově zradě (Raw, 2013)

27. července 2013 v 21:40 | Móňa (Bečinka) |  WWE nowdays
CM Punk a Paul Heyman mluvili o tom, co se stalo na Money In The Bank 2013.

Paul Heyman mluví o své zradě

CM Punkovo reakce je v pokračování článku...

My outfit 22.7. 2013

27. července 2013 v 5:09 | Móňa (Bečinka) |  Outfits

GL : 1. FK Příbram vs. FC Viktoria Plzeň

26. července 2013 v 22:43 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2013/2014
Viktoriáni jako druhý zápas v letošním ročníku Gambrinus Ligy jeli na hřiště svého velmi nepopulárního soupeře. V historii celé Gambrinus ligy dokázali Viktoriáni na hřišti Příbrami zvýtězit jen jednou. Navíc trenér Vrba šetřil hráče jako Horvátha, Číšovského nebo Petrželu.

Viktoriáni se do zápasu položili již od výkopu a únava z předkola Ligy mistrů na nich nebyla absolutě znát. Již od prvních minut dominovali a vstřelili velmi rychlý gól, jehož autorem byl Tomáš Wágner. Gól padl v 8. minutě a Viktoriáni se dostali do vedení 0:1.

Hrálo se stále především na půlce Příbrami. Ta se však poté dostala do dvou příležitostí a bohužel z obou dokázala skorovat. Ve 22. minutě tedy bylo skóre 2:1 a bylo jasné, že tehle zápas bude mít zajímavý nádech. Ke konci poločasu se ve vápně objevil Ďuriš a po skluzu na něj byla pískána penalta, kterou chladnokrevně proměnil Vláďa Darida. Do šaten se ted šlo za nerozhodného stavu 2:2.

V druhém poločase převzala otěže opět Plzeňská Viktoria. Při chuti byl především Vláďa Darida, který ještě několikrát vystřelil z velké vzdálenosti, ale jeho střely likvidoval brankář Příbrami. Viktoriáni se však přece jen dočkali změny skore a to když v 76. minutě na 2:3 zvyšoval muž, který nesl odpovědnost na první gól v síti Viktorie Plzeň, Venca Procházka.

Jen o dvě minuty později se nádherně trefil Limberský, který svou pumelenici uklidnil přímo do Příbramské branky a Viktoriáni už vedly 2:4. V samém závěru mohl ještě zvýšit Petržela, když se ocitl před prázdnou brankou, ale trefil břevno.

Viktoriáni zlomili prokletí a odvážení si výrhu 2:4 a tři body a suvereně vedou tabulku Gambrinus ligy po dvou kolem s šesti body a devíti góly.

25. července 2013 v 14:50 | Móňa (Bečinka) |  CITÁTY
Nevzdávej se toho, co chceš nejvíce pro to, co chceš teď.

CM Punk odpovídá fanouškům před WrestleManií 29

25. července 2013 v 5:21 | Móňa (Bečinka) |  CM Punk
Otázky fanoušků z tiskové konference před letošní WrestleManii. Fanoušky pokládají různé otázka, na které CM Punk odpovídá. V závěru se pak odehraje tahle humorná scénka.

8:12
Žena : ,,Poslední otázka."
CM Punk : ,,Boo... Zabučte na ni! No tak, tohle je bučení? Lidi, vždyť-!" - padá kus střechy
CM Punk : ,,Fajn, bereme to zpět. Jak je vidět má magické schopnosti jako The Undertaker. Snaží se tu na mě hodit strop. Poslední otázka."

Můj YouTube, Moje videa, Moje věc...

24. července 2013 v 21:39 | Móňa (Bečinka) |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Někteří z vás možná vědí, že vlastním YouTube kanál, kam pravidelně přidávám různé překlady. Nejčastěji segmentů z WWE, ale i písničky a další videa. Nedávno jsem dosáhla na 200 odběratelů, což je skvělé a jsem za to moc ráda, ale poslední dobou mi to celé začíná štvát.

Protože není moje povinnost nahrávat pouze videa a překlady s WWE tématikou. Je to můj kanál a můžu si tam nahrávat co chci. Navíc mi přijde, že hodně často si sledující neuvědomují, že udělat takové video dá celkem práci.

Musíte to video najít na internetu (protože mi to málokdy posílají do vzkazů, tak jak žádám), stáhnout do počítače. Otevřít v programu, sestříhat, dopsat titulky, což všechno nějaký čas trvá navíc když se program neustále zasekává. Video zase uložit a jen tak pro představu, tří minutové video se ukládá asi půl hodiny a pak nahrát na YouTube a dodělat všechny popisy, které stejně nikdo nečte.

A hodně lidí si neuvědomuje, že to dělám pro ně a neváží si toho. Ne všichni! Vím, že je tam pár lidí, kteří si toho váží, protože mi to píší nebo lajkují videa. A nepředpokládám, že by kdokoliv z těch, co si mé práce neváží bude tohle číst, ale potřebuju si ulevit. Dále pak není moje povinnost nahrát videa každý týden.

Vážně mě to začíná hodně štvát a dostala jsem se i k bodu, kdy jsem byla nucena některé uživatele zablokovat, protože byli velmi sprostí a agresivní nejen vůči mě, ale i vůči mým ostatním odběratelům, kterým se určitě nelíbí, že jim nějací idioti nadávají jen kvůli jejich názoru.

Je nutné aby si tihle lidé uvědomili, že já ta videa dělám pro ně (ve svém volném čase), já sama tomu rozumím a ty překlady nepotřebuju. A jsem jediná, kdo tady v téhle republice (pravděpodobně i na Slovensku) dělá tyhle překlady a pokud se něco nezmění, tak asi brzo taky skončím.

Předkolo LM 2013/14 : FK Željezničar Sarajevo vs. FC Viktoria Plzeň

24. července 2013 v 8:49 | Móňa (Bečinka) |  Liga Mistrů/Evropská liga
Viktoria Plzeň odcestovala do Sarajeva na odvetu druhého předkola Ligy mistrů pro ročník 2013/2014. Po domácí přestřelce a výhře 4:3 je však nečekal žádný lehký úkol. Viktoriáni se navíc museli obejít bez znovu zraněného Bakoše a na lavičku se tentokrát posadil i Franta Rajtoral.

Už v prvních minutách se potvrdilo to, co jsme od Viktoriánů slyšeli v médiích, tedy to, že na remízu hrát nechtějí. Byli jednoznačně aktivnějším týmem a vytvářeli si velmi zajímavé pozice a standartní situace. A výsledkem tohohle snažení pak byl gól, o který se postaral Tomáš Wágner již v 5. minutě.

Při jednom z protiútoků se však na Matuše Kozáčika řídil jeden ze soupeřů a Procházka o něj lehce zavadil. Sarajevec (pravděpodobně zvyklý z války) se inhed svalil s bolestivou grimasou k zemi a sudí pro Plzeňáky nepochopitelně vytáhl červenou kartu. Viktoriáni tedy hráli od 20. minuty pouze v deseti.

Ani to je však nezastavilo a ještě ve 30. minutě zvýšili na 0:2, když se krásně trefil navrátilec do Plzeňské Viktorie, Milan Petržela. Viktoriánů ale bylo o jednoho méně a už si nemohli dovolovat předvádět tak ofenzivní fotbal. Do kabin se šlo za stavu 1:2, neboť v samotném závěru se povedlo soupeři prostřelit Matuše Kozáčika.

Postupem času bylo na Viktoriánech poznat, že už nemůžou, což bylo velmi silně ovlivněno faktem, že jich bylo v poli o jednoho méně. I tak se však drželi. Pavel Vrba pak do hry pustil Stanislava Tecla.

Željezničar si vytvářel příležitosti, protože postupová matematika byla jasné, výhra 2:3 by jim k postupu stačila, ale Viktoriáni nic takového nedopustili. Naopak sami v závěru zápasu běželi dva na jednoho, ale projevila se jejich únava a gól nepadl.

Zápas tedy skončil výhrou Viktoriánů 1:2 a především postupem do dalšího předkola Ligy mistrů. Výhra navíc znamená i důležité body do českého koeficientu. Gratulujeme, Viktoriáni!!!

Konečný stav zápasu 1:2