29. dubna 2013 v 3:21 | Móňa (Bečinka) |  Tvorba fanoušků

28. dubna 2013 v 13:21 | Bečinka
SPRING SHOPPING

GL : FK Baumit Jablonec vs. FC Viktoria Plzeň

27. dubna 2013 v 18:50 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2012/2013
FC Viktoria Plzeň před sebou měla šanci odskočit soupeřům a pevně se usadit na prvním místě Gambrinus ligy. Čekal jí však zápas s týmem, se kterým běhen pohárových kol dvakrát za sebou prohrála. Navíc Jablonec vždycky patřil mezi dobré týmy Gambrinus ligy.

První poločas
V počátku prvního poločasu to byl fotbal poměrně nezajímavý. Míč se jen málokdy dostal do šestnácky a to na obou stranách. Většinu času se bojovalo o míč ve středu hřiště a častěji ho na svých kopačkách měli hráči FC Viktorie Plzeň.

Pak ale došlo k prvnímu gólu, který vstřelil Jablonec v 28. minutě. A to Viktoriány probudilo a začali hrát o více aktivněji. Navíc měli velmi často výhodu rohových kopů. Zaslouženého vyrovnání se Viktoriáni dočkali v 34. minutě a prosadil se Daniel Kolář. V poločase se tedy šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Druhý poločas
Druhý poločas byl o poznání lepší než ten první. Několik šancí měl Jablonec, několik i Plzeň. A Plzeň se dokázala prosadit. Na 1:2 zvyšoval netradičně stoper Václav Procházka. Jablonec se však ani poté nevzdal.

Nohy mu pak definitivně podrazil gól Marka Bakoše v 79. minutě. Viktoriáni si pak už zápas pohlídali a ani tři nastavené minuty nepomohli Jablonci ke snížení stavu. Zápas tedy skončil vítězstvím Viktorie Plzně 1:3. Viktoria tedy má dvoubodový náskok na druhý tým Gambrinus ligy.

HHH a HBK = nejlepší přátelé

Návštěvnost za týden (15.4. 2013 - 21.4. 2013)

Viktorka Plzeň je na Youtube!

23. dubna 2013 v 6:13 | Móňa (Bečinka) |  Co je u Viktoriánů nového...???

Viktoria Plzeň je nyní na další sociální síti. Po tom, co se profil týmu objevil na twitteru (zprávy z Viktorie Plzeň můžete zde) přichází i vlastní Youtube kanál pojmenován výstižně a jednoduše ViktoriaTV.

Oficiální kanál Plzeňské Viktorky naleznete zde. A co se můžete těšit? Viktoria slibuje zveřejňovat videa ze soustředění, pohledy do zákulisí, reportáže ze zápasu a akcí a samozřejmě rozhovory. Takže pokud jste fanoušky Plzeňské Viktorie, doporučuju kanál zkouknout.

Viktoria tímto výrzaně rozšiřuje své pole působnosti na internetu. Kroma samozřejmosti jakou jseou webové stránky, facebook a google+ je tu teď i Youtube kanál. A kdo ví, možná se v budoucnosti můžete těšit i na Instagram.

Rupert Grint vzpomíná na Alana Rickamana

22. dubna 2013 v 14:25 | Bečinka |  Zábava kolem HP
Rupert Grint vzpomíná na to, jak ho vyděsil Alan Rickman!

Rupert (jako dítě) : ,,Jednou na lektvarech se Snapem. On je velmi strašidelný. Kreslil jsem si do sešitu takový.. nehezký obrázek Alana Rickmana a jak jsem ho kreslil, Alan Rickman stál za mnou. Hrozně jsem se bál."
Alan Rickman : ,,Donutil jsem ho to podepsat a mám ho schovaný."

Anglické citáty + české překlady VI.

21. dubna 2013 v 6:23 | Bečinka |  CITÁTY
"Do it today. Tomorrow it might be illegal!"
Udělej to dnes. Zítra to už možná nebude legální!

20. dubna 2013 v 7:16 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2012/2013
Netradičně v pátek od 20:45 za vydatného deště odehráli Viktoriáni další zápas v Gabrinus lize. Soupeřem jim byl soupeř 1.FK Příbram, která má vinikající trenéra, který umí skvěle motivovat. Příbram je navíc velmi silná v obraně.

Viktoriánům chvilku trvalo, než se (lidově řečeno) probrali. Ale to i fanouškům, neboť velká většina z nich šla na stadion z hokejového zápasu, který nedopadl zrovna podle jejich představ. Každopádně po asi dvaceti minutách se začali Viktoriáni pomalu, ale jistě tlačit na branku soupeře a ohrožovali ji.

Gól pak přišel těsně před přestávkou. To se ve 41. minutě trefil Lukáš Hejda. Gól do šatny rozhodně musel Příbrami srazit sebevědomí, protože do té doby hráli velmi zodpovědně. Bohužel však také často faulovali a Viktoriáni rozehrávali nespočet standartních situací.

V druhém poločase již soupeřovi docházeli síly a Viktoriáni si mohli začít víc dovolovat. Na druhou stranu však také čelili několika ojedinělým útokům ze strany hostů. Skore se však neměnilo ani na jedné straně.

Na konečných 2:0 pak neštastně upravil Příbramský Střihavka v 76. minutě. Zápas se poté dohrával v Plzeňské euforii. Viktoriáni vyhráli 2:0 a stále vedou tabulku Gambrinus ligy.

Konečný stav západu 2:0