31. března 2013 v 14:07 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care

Oblíbené produkty : BŘEZEN

GL : AC Sparta Praha vs. FC Viktoria Plzeň

31. března 2013 v 7:10 | Bečinka |  Sezóna 2012/2013
V sobotu 30.3. 2013 se odehrál zápas, který dostal v novinách titul "Zápas jara." Utkali se první dva týmy tabulky, vedoucí Viktorie Plzeň a druhá Sparta. Vzhledem k tomu, že do konce ligy je však ještě příliš brzo se rozhodně nejednalo o zápas, který by rozhodoval o titulu.

První poločas
Velkou šanci v prvním poločasu měl Sparťan Krejčí, ale dokonale zasáhl jedinečný Matuš Kozáčik. Na druhé straně i Plzeňáci měli celou řadu příležitostí. Ani v jenom z poločasů jsme neviděli extrémně zajímavý fotbal, protože většina se odehrávala ve středu hřiště.

Kovařík ani Bakoš za Viktoriány v prvním poločase nedokázali skorovat a do šaten se odcházelo za stavu 0:0.

Druhý poločas
Pokud chceme být objektviní (kdo chce?) tak musíme uznat, že Viktoriánům se tenhle zápas tolik nepovedl. Možná byli přemotivovaný, možná soupeře podcenili a nebo to možná jen nebyl jejich den, protože věřte či ne, i to se ve fotbale stává.

Tentokrát měl na hlavě gól Daniel Kolář, který se ocitl sám před brankou ale mířil vysoko nad. Matuše Kozáčika překonal až David Lafata v 68. minutě. Viktoriáni sice měli snahu zápas vyrovnat a ještě s výsledkem něco udělat, ale to bohužel nešlo ruku v ruce se simulováním a protahováním každé vteřiny Sparťanských hráčů.

Zápas tedy skončil velmi nízkým rozdílem 1:0 a Viktoriáni dále vedou tabulku Gambrinus ligy.

Konečný stav zápasu 1:0

Výsledky zápasů Čechů s Dány a Arméniií

29. března 2013 v 15:11 | Bečinka |  Kvalifikace na MS 2014
Minulý týden proběhli hned dva zápasy, které se počítají od kvalifikace na mistrovství světa 2014. Bohužel jsem neměl čas sledovat ani jeden ze zápasů a tak vám přináším jen výsledky.

Česko - Dánsko
Česko tentokrát hrálo doma. Přestavilo se na stadionu v Olomouci, proti soupeři, který pro Čechy neměl být nějakým větším problémem. Ovšem opak byl pravdou a Češi prohráli vysoce 0:3.

Arménie - Česko
Reparát mohli Češi složit v Arménii a také se jim to povedlo. Do základní sestavy se dostali hned dva Plzeňáci a to David Limberský a Vláďa Darida. Další Plzeňák, střídající Daniel Kolář, poté zvyšoval na konečný výsledek 0:3 pro Čechy.

Češi jsou momentálně na třetím místě ve skupině B s osmi body. Před nimi jsou s deseti body Bulhaři a skupinu vede se třinácti body Itálie.

Návštěvnost za týden (18.3. 2013 - 24.3. 2013)

27. března 2013 v 15:13 | Bečinka |  Outfits

Návštěvnost za týden (11.3. 2013 - 17.3. 2013)

24. března 2013 v 7:22 | Bečinka |  Sezóna 2012/2013
Netradičně v sobotu od 17:00 Viktoriáni v oslabené sestavě (většina hráčů základní sestavy byla na reprezentačních srazech České i Slovenské reprezentace) odehráli odvetné utkání proti Hradci Králové, který je doma porazil 2:1 a pokud chtěli Viktoriáni v Poháru České Pošty pokračovat museli zvítězit alespoň 1:0.

Viktoriáni byli v prvním poločase rozhodně lepší, ale skoro jako vždy i tentokrát jim chyběla přesnost v koncovce. Do velké šance se dostal Roman Adamov, ale hlavičkou mířil mimo. Svojí chybu však následně odčinil, když vstřelil první gól zápasu.

To bylo ve 35. minutě zápasu. Do konce poločasu se již nic zajímavého nestalo a do šaten se šlo za stavu, který posouval do čtvrtfinále Poháru České Pošty domácí Viktorii.

V druhém poločase Viktoriáni trochu ubrali na tempu a tak se k naší brance dostávali i hráči Hradce Králové, ale obrana jim nikdy nedovolila něco pořádného vymyslet. Navíc Plzeň stále hrozila s rychlých protiútoků.

Jeden takový se povedl Martinu Fillovi, ale v koncovnce selhal. Do konce poločasu již nepadl žádný gól a Viktoria tak zvítěžila a zaslouženě postoupila i bez skoro všech členů základní sestavy do čtvrfinála Poháru České pošty.

Review : Clean & Clear Spot Treatment Gel

21. března 2013 v 14:22 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
Clean & Clear spot treatment gel

RECENZE

GL : FC Viktoria Plzeň vs. FK Dukla Praha

18. března 2013 v 4:46 | Bečinka |  Sezóna 2012/2013
V neděli 18. března 2013 odehráli Viktoriáni poslední ligový zápas před reprezentační pauzou. Doma hostili pražskou Duklu. Plzeň se musela obejít bez Koláře a Řezníka, které skolila viróza a hrát nemohl ani Martin Filo. Ten však kvůli karetnímu trestu.

Již v první půlminutě prvního poločasu jsme viděli červenou kartu. Za zákrok na na Stanislava Tecla před pokutovým územím si jí vysloužil jeden z Pražáků. Nabudu tvrdit, že mě červená karta překvapila, ale ze záběrů z televize bylo jasně patrné, že Pražský stoper zasáhl Tecla loktem.

Hned z následujícího trestného kopu mohla Plzeň jít do vedení, ale střela šla jen těsně mimo. Zápas vypadal tak, jak se dá čekat, když je jeden tým oslabený a druhý hraje nejlepší fotbal v republice. Poprvé se sítě Dukly rozvlnili v 15. minutě, kdy po centru Ďuriše skóroval Bakoš.

První poločas nabídl mnoho dalších zajímavých příležitostí na straně Plzeňské Viktorie, ale žádný gól už nepadl a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí Viktorii. A to i díky vinikajícímu zákroku Matuše Kozáčika, který chytil nařízenou penaltu.

Hráči Dukly už byli v druhém poločase unavení a Viktoriáni kontrolovaci zbytek zápasu. Navíc přidali i několik dalších gólu. Nejprve se v 62. minutě trefil Číšovský a na končených 4:0 poté v samotném závěru utkání zvyšovali nejprve Kovařík a poté Adamov.

Viktoria si tak připisuje tři body a vede tabulku Gambrinus ligy. Příští zápas je označován jako zápas jara, protože se utkání první dva tými tabulky. Pražská Sparta bude hostit právě Viktorii Plzeň.

Konečný stav zápasu 4:0

Návštěvnost za týden (4.3. 2013 - 10.3. 2013)

17. března 2013 v 14:37 | Bečinka |  YouTuBe
Lost neboli Ztraceni je velmi úspěšný televizní seriál, který byl vysílán před několika lety. Já byla jeho velkou fanynkou a mojí nejoblíbenější postavou nebyl nikdo jiný než sarkastický Sawyer. Nedávno jsem narazila na tohle video a tak jsem se rozhodla trochu zavzpomínat.

0:37
Jake : ,,Zvedni se!"
Sawyer : ,,Proč? Chceš zjistil, kdo je vyšší?"
1:18
Jake : ,,Dej mi ty léky. Hned!"
Sawyer : ,,Proč se nepřestaneš ptát tak slušně?"
3:25
Sawyer : ,,Ty jsi teda hrdina! Napadnou chlapa, když odpočívá. O-ou mám průšvih?"
5:10
Sawyer : ,,Třísky? Víc toho neumíš? Není divu, že jsme vám v zálivu nakopali prdel!"

Transparenty fanoušků II.

16. března 2013 v 14:03 | Bečinka |  Tvorba fanoušků
Ryback snídá Ovocné oblázky (= Fruity pebbles - americké cereálie)

EL 2012/2013 : Fenerbahce SK vs. FC Viktoria Plzeň

15. března 2013 v 6:52 | Bečinka |  Liga Mistrů/Evropská liga
Ve čtvrtek 14.3. 2013 odehráli Viktoriáni odvetu osmifinále Evropské ligy s tureckým týmem Fenerbahce SK. Plzeň v domácím zápase prohrála 0:1 a proto bylo jasné, že pokud chce mít naději na postup, musí vstřelit gól. Celou reportáž prvního zápasu naleznete zde.

První poločas hráli Viktoriáni rozhodně lepší fotbal než ten, který předvedli s Turky doma. Lépe kombinovali a neztráceli tolik balonů, ohrozit branku však pořádně nedokázali. Většina bojů o míč se odehrávala hlavně ve středu hřiště.

Na druhou stranu Viktoriáni ani Turkům nedovolili příliš mnoho šancí. Přesto však Turci vstřelili první gól utkání. Stalo se to v poměrně zvláštní situaci. Buď se jednalo o Horviho individuální chybu nebo mu prostě nikdo z spoluhráčů nezakřičel, že má za zády soupeře. Ten se poté lehce zmocnil míče a Matuš Kozáčik už mohl jen přihlížet. První poločas skončil 1:0.

Na začátku druhého poločasu Viktoriáni působili opět trochu bojácně. Nakonec je však probala další velká šance Turků, kterou zlikvidoval Matuš Kozáčik. Pak jakoby někdo přepnul knoflíkem a Plzeň začala napadat a hrát ten svůj fotbal.

A z toho také pramenil vyrovnávající gól, o který se v 61. minutě postaral Vláďa Darida. A to byl teprve start jedněch z nějlepších třiceti minut, které jsme od Viktoriánů kdy viděli. Najendou to bylo, jakoby nehráli proti nejlepšímu tureckému týmu, ale jakoby stáli proti týmu z dolních pozic Gambrinus ligy.

Obléhali bránu soupeře, Limberský trefil tyč, Ďuriš zase nad. Viktoriánům opět chybělo přesně zakončení a střelecké štěstí. Na jeden z posledních rohů se do pokutového území postavil i brankář Matuš Kozáčik a nakonec se k němu i míč odrazil, ale jeho samotného to pravděpodobně překvapilo, a nedokázal úspěšně zakončit.

Plzeňáci se tedy loučí s letošním ročníkem Evropské ligy po remíze 1:1, která jim v konečném součtu nedokázala vydřít postup. Viktoriáni se však rozhodně nemají za co stydět, protože podali výkon hodný týmům, které hrají Evropskou ligu pravidelně. A Viktoria Plzeň stále patří mezi osm nejlepších týmu v Evropě!

Konečný stav zápasu 1:1

Pavel Horváth prodloužil smlouvu!

13. března 2013 v 14:28 | Bečinka |  Co je u Viktoriánů nového...???

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky Plzeňského fotbalu nebo Pavla Horvátha. Plzeňský kapitán prodloužil svou hráčskou smlouvu ve Viktorii Plzeň a to až do června roku 2014. Na Horviho se tedy můžeme těšit minimálně ještě jednu sezonu.

,,Dohodli jsme se rychle, protože zájem pokračovat ve spolupráci byl z obou stran. Ve Viktorii jsem maximálně spokojený, máme krásný stadion, hrajeme evropské poháry a je tu báječná parta lidí. Především mě však nepřestává bavit skvělá atmosféra na našich zápasech. Přesně o tomto jsem při příchodu do Štruncových sadů snil. Teď je to realitou, kterou si spolu s týmem
užívám v každém utkání. Kvůli našim fanouškům rád absolvuji další fyzické přípravy," řekl s tradičním úsměvem ve tváři lídr Plzeňské kabiny.

zdroj : fcviktoria.cz

GL : FK Mladá Boleslav vs. FC Viktoria Plzeň

11. března 2013 v 6:11 | Bečinka |  Sezóna 2012/2013
V neděli 10.3. 2013 odehráli Viktoriáni další veledůležitý zápas o vrchol tabulky v Gabrinus lize. Tentokrát jeli na hřiště páté Mladé Boleslavi, proti které to Viktoriánům nikdy příliš nešlo.

Přestože Viktoriáni drželi celý první poločas míč, první velká šance byl na straně Mladoboleslavských. Viktoriány však podržel opět perfektní Marián Číšovský. Viktoriáni často kombinovali, ale ani jeden z nich na sebe nedokázal vzít tu odpovědnost a vystřelit.

První gól však nakonec přeci jen padl. Bylo to již v nastavení prvního poločasu a po přihrávce Kovaříka se bez problémů prosadil nehlídaný Daniel Kolář. Viktoriáni tedy odcházeli do šaten za vítězného stavu 0:1.

V druhém poločase mohli Viktoriáni několikrát svůj náskok zvýšit, ale většinou se vykombinovali z malého vápna ana branku vůbec nevystřelili. Několik situací musel před svojí brankou řešit i Matuš Kozáčik.

Rozhodčí již v prvním poločase nastavil velmi zvláštní hranici faulů, protože jen v prvním poločae jich rozdal asi sedm. V 67. minutě pak Martil Fillo dostal žlutou kartu za zákrok, bohužel však byla už jeho druhá a tak se musel pakovat ze hřiště. O deset minut později se však síly vyrovnali, protože druhou žlutou dostal i soupeř. Pokub by rozhodčí v tomto trendu pokračoval, měl by vyloučit ještě jednoho z hráčů Mladé Boleslavi, ale tentokrát už nechal červenou kartu v kapse.

Na konečný výsledek 0:2 pro Viktoriáni poté v 83. minuty z penalty upravil Pavel Horváth. Penalta byla pískaná po zákroku zezadu v malém vápně na Františka Rajtorala. Viktoriáni si tedy připisují důležité tři body a vedou tabulku Gambrinus ligy.

Konenčný stav zápasu 0:2

Návštěvnost za týden (25.2. 2013 - 3.3. 2013)

9. března 2013 v 16:22 | Bečinka |  Návštěvnost