Můj
a

Prosinec 2012

Největší události v roce 2012 podle becinky.blog.cz

31. prosince 2012 v 23:23 | Bečinka
Jaké jsou největší události roku 2012 podle becinky.blog.cz?
Rok 2009, 2010, 2011

1) FC Viktoria Plzeň vyhrála základní skupinu Evropské ligy pro ročník 2012/2013
2) CM Punk je WWE champvíce než jeden rok
3) V České republice byla schválená přímá volba prezidenta
4) FC Viktoria Plzeň je před zimní pauzou na prvním místě Gambrinus ligy
5) Česká fotbalová reprezentace postoupila na EURU do čtvrtfinále
6) Jerry "The King" Lawler prodělal zástavu srdce během show Raw
7) Poslanec David Rath byl přistižen se sedmi miliony v krabici od vína
8) J. K. Rowling napsala knihu The Casual Vagancy
9) Wrestlingová show WWE Monday Night Raw oslavila 1000. epizodu
10) Prezidentské volby v USA opět vyhrál Barack Obama

TAG : TOP 12 Products for 2012

31. prosince 2012 v 18:23 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
TOP 12 Products for 2012Info o cenách vstupenek na zápas s Neapolí

31. prosince 2012 v 13:00 | Bečinka |  Co je u Viktoriánů nového...???

Viktoria Plzeň již odhalila ceny vstupenek na duel Evropské ligy mezi Viktorií Plzeň a Neapolí. Zápas se ve Štruncových sadech odehraje 21. února. Bude to již odveta vyřazovacího boje a výkop bude v 21:00 hodin.

Start prodeje vstupenek ještě nebyl stanoven, ale jakmile tomu tak bude, budu vás o všech detailech informovat. Klub zatím zveřejnil ceny vstupenek. Musím říct, že i tentokrát to není žádná velká pálka. Klub velmi zbá na to, aby ceny vstupenek držel co nejmíň dole a přitom vydělal.

Vstupenky budou k dispozici ve třech cenových kategorií. Nejdražší bude stát 1200,- druhá kategorie bude za 900,- a nejlevější vstupenky budeme moci pořídit za 600,- Jako vždy i tentokrát budou mít pernametkáři několik výhod.

Vstupenky pro pernamentkáře budou levnější v rozmezí 150-200 korun, takže nejdražší variantu pernamentkáři pořídí za 1000,-, druhou kategorii za 750,- a nejlevnější lístek je bude stát pouze 450,- Informace o kategoriích a cenách najdete na oficiálních stránkách fotbalového klubu. Pernamentkáři navíc budou mít tentokrát na koupi vstupenek vyhrazený celý týden a kromě svého lístku, budou moci koupit ještě jeden.

Další informace přibudou až budou oficiální.

zdroj : fcviktoria.cz

Christmas Presents 2012

31. prosince 2012 v 6:04 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
Díky své kamarádce Nikky jsem opět zásobená make-upem na více než rok. Rozhodla jsem se ukázat vám, některé produkty, které mi Nikky dala k Vánocům. U všech samozřejmě budu později dělat recenzi.Téma Týdne : Štědrý den

30. prosince 2012 v 22:06 | Bečinka
Když trochu vyrostete, tak Štědrý den ztrácí své kouzlo. Neexistuje nic nevinějšího, než malé dětičky vyhlížející Ježíška na obloze. A to říkám já, ta která přítomnost malých dětí většinou nemůžu vystát. Čím víc stárnete, tím víc je Štědrý den pouze dnem, kdy dostanete dárky a právě to je důvodem se na něj těšit.

Jenže pak dospějete do věku, kdy si uvědomíte kouzlo Vánoc. A je to jako kdyby jste se vrátili v čase do dětských let. Najednou chápete, že to není o dárcích, ale o té atmosféře a tradici. Že jde o to být s rodinou a protože jsme materialistická společnost, tak jim právě dárky ukazujete jak je máte rádi a jak jsou pro vás důležití.

Já tyhle Vánoce prožila o dost jinak, než ty předchozí. Prožila jsem je v horečkách dosahujících až 39,5 stupňů. Ke Štědrovečerní večeři jsem měla krupičkovou kaši a v osm hodin jsem už zase spala. Také jsem se o svátcích přesvědčila o tom, jak milí (ironie) jsou na pohotovosti.

Ale i přes to všechno, nemůžu říct, že jsem si Štědrý den neužila. Svým způsobem to byla pravá rodinná atmosféra. Brácha nadával, že musí jíst kapra. Táta se s ním dohadoval a máma se starostlivým výrazem pozorovala každý můj pohyb.

Jak jste si Štědrý večer užili vy? A jaký význam má pro vás?

40. katpitola - Zatímco čas plynul...

30. prosince 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
Lucy trvalo několik měsíců, než se v rámci možností dala psychicky do pořádku. Stále jí totiž přepadávaly stavy kdy jen plakala přála si, aby její život skončil. Nakonec si ale vždycky vzpomněla na Johna a na jeho poslední slova.

TLC 2012 : MITB ladder match

30. prosince 2012 v 6:26 | Bečinka |  Fotky wrestlerů
Opět šlo o tenhle kufřík, jehož majitelem byl Dolph Ziggler


Review : NYC All Day Long Foundation

29. prosince 2012 v 15:53 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
NYC All Day Long Foundation

RECENZE


39. kapitola - Poslední vzkaz

28. prosince 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
V pokoji bylo naprosté ticho. V pozadí stál Severus Snape. Hned vedle něj Elle, která držela za ruku Alana a všichni pozorovali buď Lucy nebo Brada. Alan i Severus byli dost nervózní, protože oni nevěděli, co se dělo s Johnem a proč chce Lucy mluvit s Bradem. Alan se bál, že ho bude obviňovat z Johnovi smrti, i když na to Brad samozřejmě nemohl.

Návštěvnost za týden (17.12. 2012 - 23.12. 2012)

28. prosince 2012 v 7:26 | Bečinka |  Návštěvnost
Pondeli: 55
Utery: 51
Streda: 68
Ctvrtek: 40
Patek: 43
Sobota: 60
Nedele: 36
Celkem: 353

TLC 2012 : Chairs match for World heavy-weight championship

27. prosince 2012 v 21:26 | Bečinka |  Fotky wrestlerů
World heavy-weight champion The Big Show


My outfit 20.12. 2012

27. prosince 2012 v 11:15 | Bečinka |  Outfits


38. kapitola - Splnění posledního přání

25. prosince 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
Elle s Lucy seděli na zemi v prázdném nemocničním pokoji asi deset minut. Elle objímala svojí kamarádku a ujišťovala jí, že všechno bude dobré. Lékouzelníci je tam nechali. Nevěděli totiž, co jiného by si s Lucy počali.

Ve stínu

24. prosince 2012 v 11:48 | Bečinka |  Moje názory
Moc často nepíši své názory či recenze na filmy. Do kina moc nechodím. Poslední film, který jsem viděla v kině i celkově (kromě dnes zmíněného) byla druhý část posledního Pottera. Ve čtvrtek jsme se školou byli v kině na filmu Ve stínu. Je to český film, který se odehrává v roce 1953.

Kvalita toho filmu je vinikající. Rozhodně to nevypadá na český film. Kdyby mi to neřekli a já nepoznala pár herců, asi bych si i myslela, že je to zahraniční film. Na druhou stranu, poslední český film, který jsem viděla byl buď Kajínek nebo Lidice.

Děj filmu je poměrně dost složitý a zamotaný. Je to vlastně detektivka, u které nevíte kdo je dobrý a kdo je zlý. Velkou roli tam hraje Státní bezpečnost a všelikají tajnosti. Musím říct, že nejvíc mě rozsekal konec, kdy (SPOILER) hlavní hrdina zemřel. A to ani nepoužívám správný termín.

On byl spíš dost brutálně zabit. Zmlátili ho do krve a upřímně řečeno až se mi z té scény zvedal žaludek, což u wrestlingového fanouška není typické. Jasně, můžete namítnou, že wrestling je nahraný, ale to ten film přece taky. No a nakonec mu píchli injekci s eutanázií. Upřímně řečeno, skoro se mi chtělo i brečet.

Kdybych to měla shrnout, tak to byl film, na který bych asi nešla, kdyby jsme to neměli povinně ze školy. Nebyl zase nejhorší, ale určitě bych ocenila, kdyby tam bylo trochu míň krve. Příběh to byl velmi zajímavý a pokud máte rádi detektivky a nevadí vám krev, tak doporučuju!

TLC 2012 : Six Men TLC TagTeam match

22. prosince 2012 v 22:33 | Bečinka |  Fotky wrestlerů
Na jedné straně byli Kane, Ryback a Daniel Bryan (zleva)


37. kapitola - ,,Ty nemáš radost?"

22. prosince 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
Lucy se dívala na Johna a náhle cítila, že jeho stisk povolil. Viděla jeho zavřené oči a v příštím okamžiku do pokoje přišlo několik lékouzelníků. "Dovolíte, mladá paní," řekl jeden z nich a naznačoval Lucy, aby se zvedla z postele. "Co chcete dělat?" zeptala se Lucy na oplátku a ani se nepohnula.

Christmas Makeup Tutorial

22. prosince 2012 v 6:27 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
Vánoce jsou magické, i když už nejste zrovna malé a nevyčkáváte Ježíška. Postupem času se Vánoce stanou dobou, kdy se sejde a odmění celá rodina. K Vánoční atmosféře se hodí i trochu výraznější líčení. Tenhle look mi přijde vhodný právě na Vánoce.Viktoria si zahraje s Neapolí

21. prosince 2012 v 14:36 | Bečinka |  Co je u Viktoriánů nového...???

Dnes ve 14:00 proběhlo losování jarních vyřazovacích kol Evropské ligy. Plzenští Viktoriáni, kteří vyhráli svoji skupinu, byli zasazeným týmem. Los jim vybral atraktivního a velmi těžkého soupeře. Je jím Italský klub Neapol.

První zápas odehrávají Viktoriáni na hřišti soupeře a to již 14. února. Odvetu pak Štruncovy sady uvidí o týden později. Za Neapol hraje výborný útočník Cavani, který dal ve dvaceti zápasech, dvacet gólů. Neapolí prošlo i několik českých hráčů, například Marek Jankulovski.

Vítěz dvojzápasu se pak utká s vítězem dvojzápasu mezi BATE Borisov, se kterým se Viktoria již loni potkala v základní skupině Ligy mistrů (reporáž z domácího zápasu najdete zde a z venkovního tady) a Fenerbahce Istanbul.

zdroj : fcviktoria.cz

Vánoční design

21. prosince 2012 v 7:44 | Bečinka |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Zdary,

je tu změna designu. Tak trochu na poslední chvíli, protože nastavit Vánoční design, 21. prosince je dost pozdě, ale budeme se tvářit, že už je tady od prvního adventu, jo?!

Nezapomeňte mi napsat do komentářů jak se vám líbí. Je velmi jednoduchý, ale říká se přeci, že v jednoduchosti je krása, ne?! ;-)

Tak se mějte a Veselé Vánoce


36. kaptiola - Nečekaná prosba

20. prosince 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
Elle stála v rohu místnosti a se slzami v očích pozorovala scénu před sebou. Už teď věděla, že se z toho Lucy jen tak nedostane. Po smrti jejího otce, neměla nikoho. Pak se jako anděl zjevil John a teď… ta holka měla fakt smůlu. A bylo vidět, jak moc jí John nechce opustit, ale nic jinému mu nezbývá.