Můj
a

Nakupování Vánočních dárků

22. listopadu 2012 v 6:59 | Bečinka |  Story of my life
Pamatujte, že nikdy není moc brzo na to shánět vánoční dárky. Nikdo přece nechce běhat 23. prosince po obchodech a kupovat kdejakou kravinu jen aby něco měl. Ne, nákup vánočních dárků lze lehce a bez strestu zvládnout, když si to pořádně naplánujete. A já jsem mistr v plánování!

Za první doporučuji, abyste si napsali seznam lidí, kterým budete vánoční dárky pořizovat. Pak se nestane to, že na někoho zapomenete. Domluvte se s přáteli zda si k vánocům budete dávat dárky či nikoliv a na kus papíru si napište jména těch, kterým potřebujete něco sehnat.

Druhým krokem je pak samotné vymýšlení dárku. Udělejte si kafe a zkuste popřemýšlet na tím, co by si asi tak vaši nejbližší přáli. Nebojte se jich zeptat! Nechcete jim přece dát něco, co se jim buď nebude líbit nebo se jim to nebude hodit. A pokud chcete být nenápadní, pak můžete navrhnout, že se zajdete společně podívat do nějakého obchodního centra a pak už jen sledujte své přátelé a všímejte si toho, co je zaujme. Tak to většinou dělám já.

A poté už nastává samotná realizace neboli nákup vánočních dárků. Se seznamem v ruce se vždycky (alespoň podle mě) nakupuje lépe. Doporučuji naplánovat den, ve kterém se pokusíte nakoupit všechny vánoční dárky, samozřejmě pokud vám to vaše finanční situace dovoluje. Je lepší to mít všechna zkrku co nejdříve a pak se už jen můžete těšit na den, kdy si dárky předáte!


Co byste si letos nejvíce přáli najít pod stromečkem?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama