Můj
a

My current Play-list

30. listopadu 2012 v 16:50 | Bečinka |  Story of my life
Patřím k lidem, kteří muziku neberou jako drogu. Vím, že hodně mých kamarádů by si život bez hudby nedokázali ani představit. Já zas takový blázen do ní nejsem. Ale občas si něco málo poslechnu. Nedokážu říct, jaký je můj oblíbený hudební žánr, protože poslouchám písničky, které se mi líbí a nezáleží mi na tom, jestli je to pop, rock nebo cokoliv jiného.

Můj nejoblíbenější hudební umělec je beze sporu Michael Jackson. Existuje skoro milion jeho písniček a každá má svojí vlastní krásu. Neexistuje však ani jedna, která by se mi nelíbila. K mým oblíbeným patří Man in the mirror, Librarian Girl a pak se mi také líbí duet s Akonem Hold my hand, který vyšel až po M.J. smrti.

Momentálně je můj další oblíbený zpěvák Bruno Mars. Určitě znáte mnoho jeho písniček, protože jsou velmi populární. Písně jako Just the way you are, Grenade, The Lazy song nebo třeba Marry you. Moje nejoblíbenější je však Who is, u které miluji především text.

Další moje momentálně oblíbené písničky jsou například Club cant even handle me right now od kapely Flo Rida, Internation love od Pitbulla s Chrisem Brownem, We are Young od skupiny Fun nebo třeba We are never ever getting back together od Taylor Swift. A nesmím zapomenou na kontroverzní postavu postavu pop scény Justina Biebera, od kterého se mi líbí píseň As long as you love me.

Kolikrát se mi ale víc než originály některých písniček líbí předělávky. Pokud máte youtube kanál, pak doporučuju odebírat videa Luka Conarda, který dělá vinikající covery známých písní. Pak také Landon Austin dělá vinikající videa. Samozřejmě jich můžete najít mnohem víc. Pokud vás více baví parodie, pak určitě zkoukněte kanál Shane Dawsona. Dobrá parodie občas dělá i Joey Graceffa.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama