Můj
a

Listopad 2012

My nails 1. 11. - 7.11. 2012

10. listopadu 2012 v 6:25 | Bečinka |  Nails


FC Viktoria Plzeň vs. Hapoel Tel-Aviv FC (8.11. 2012)

9. listopadu 2012 v 15:39 | Bečinka |  Fotoreportáže
Základní sestava
Horní řada zleva : David Limberský, Matuš Kozáčik, Michal Ďuriš, Marián Číšovský, Venca Procházka a Pavel Horváth
Dolní řada zleva : Dan Kolář, Radim Řezník, Marek Bakoš, David Štípek a Vláďa Darida


EL 2012/2013 : FC Viktoria Plzeň vs. Hapoel Tel-Aviv FC

8. listopadu 2012 v 22:01 | Bečinka |  Liga Mistrů/Evropská liga
Ve čtvrtek 8.11. 2012 se Viktoriáni znovu představili domácímu publiku. Tentokrát sehráli zápas, který se počítá do jejich působení v Evropské lize a to proti týmu Hapoel Tel-Aviv. Zápasu samozřejmě přecházelo první utkání, které se hrálo v Izraeli a které Viktoriáni vyhráli 1:2 (reportáž zde).

První poločas
Viktoriáni si rozhodně nebrali k srdci titulky o tom, jak údajně ztrácení formu a nestřílejí góly, protože již v první minutě měl venkou šanci David Štípek, relativně nová tvář a základu Plzeňské Viktorie. Tentokrát ho však brankář ještě vychytal.

Ale první poločas byl v podání Viktorie nádherný a brzy k tomu začaly padat i góly. O ten první se postaral nově uzdravený Dan Kolář, když se trefil v 23. minutě hlavou. Viktoriáni od té chvíle vyhrávali 1:0.

Ale jejich tlak ani na chvíli nepolevil a již za pár minut, v 39. minutě se mohli radovat znovu. Gól dal právě David Štípek, který tedy napodruhé ze skoro stejné pozici brankáře Tel Avivu již překonal.

Minutu před koncem poločasu, který Viktoriáni vyhráli 2:0 si ještě jeden z Izraelců, Djemba-Djemba vysloužil červenou kartu za velmi nebezpečný faul na Vláďu Daridu. Karta to byla jednoznačně zasloužená, protože hráč šel šlapákem Daridovi na koleno a kdyby to býval trefil, mělo by to pro Plzeňského záložníka velmi ošklivé následky.

Druhý poločas
Do druhého poločasu tedy tým Hapoel přicházel oslabený a Plzeňáci navíc vyhráli o dva góly a tak se nikam moc nehnali. Ale na hřišti byla brzo poznat jejich převaha právě o toho jednoho hráče a stále si dokázali vytvářet šance a střílet góly.

V 76. minutě se podruhé trefil Daniel Kolář. Viktoriáni už tedy vyhrávali 3:0 a diváci žádali "Dejte jim bůůůra!" To se však bohuže nesplnilo, protože poslední gól utkání střelil plzeňský ostrostřelec Marek Bakoš v 84. minutě utkání.

Viktoriáni soupeře v druhém poločase víceméně nepustili ani na svou polovinu a celý zápas kontrolovali utkání, které tedy pro ně skončilo vítězstvím. Toto vítězství je navíc posunulu na první příčku základní sesty Evropské ligy.

Konečný stav zápasu 0:4


22. kapitola - Příjemné chvilky

8. listopadu 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
"Jsi těhotná?" opakoval zmateně Alan. Elle se mu podívala od očí, aby svá slova potvrdila. Nechtěl to na něj takhle vyštěknout, ale co jiného mohla v téhle situaci dělat?! "Zlato, to… to jsem nevěděl." Řekl Alan a začal se usmívat. Znovu k ní natáhl ruku a Elle se jí tentokrát chytla a přešla pár kroků blíž k jeho posteli.


Obrázkové citáty II.

7. listopadu 2012 v 18:19 | Bečinka |  CITÁTY
Když ti někdo zlomí srdce, dej mu pěstí. Vážně! Dej mu pěstí do nosu a jsi si koupit zmrzlinu!


Review : Essence Forget it! 3 in 1 concealer

7. listopadu 2012 v 6:25 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
Essence Forget it! 3in1 concealer

RECENZEMaturák 27.10. 2012

6. listopadu 2012 v 16:26 | Bečinka |  fotoSheamus hostem MizTV ve Smackdownu (2.11. 2012)

5. listopadu 2012 v 20:30 | Bečinka |  Fotky wrestlerů
The Miz otevírá Smackdown se svojí talkshow MizTV


21. kapitola - Je to dostatečný důvod?

5. listopadu 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
Když se John vrátil do své rezidence, Lucy už připravovala na stůl večeři. "Wow," dostal ze sebe, stále ještě rozhozený setkáním s Bradem Roiserem, John. "Vypadá to skvěle, zlato." Pochválil jí a dal jí pusu do vlasů. Lucy se jen usmála.

Novinky v WWE (#1)

5. listopadu 2012 v 6:23 | Bečinka |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Přínáším několik novinek z posledních show Raw a SmackDown


GL : SK Slavia Praha vs. FC Viktoria Plzeň

4. listopadu 2012 v 20:06 | Bečinka |  Sezóna 2012/2013
V neděli 4. 11. 2012 odehráli Viktoriáni druhý zápas venku za sebou. Tentokrát jeli do Prahy na Slavii a čekal je zápas proti soupeři, který ještě na svém domácím stadionu letos neprohrál.

První poločas
V první poločase jsme se rozhodně nedívali na nijak zajímavý fotbal. Hodně soubojů se odehrávalo kolem středu, kde se hráči bili o míč, ale vyložených šancí bylo jen velmi málo. Především na straně Slavie. Prvních 15 minut navíc fanoušci (včetně těch Plzeňských) nefandili jako protest kvůli trestům od disciplinární komise.

Viktoriáni však měli v rozmezí několika minut, od 12. do 23. minuty několik šancí. Nejprve to byl Bakoš, který však nedokázal správně zpracovat balón a poté byl ve výhodné pozici i Dan Kolář. Ve 24. minutě pak rozhodčí udělali chybu a chybně odpískali ofasjd Marka Bakoše, který tedy rozhodně nebyl a který mohl být sám před brankářem.

Jediný gól prvního poločasu padl v 31. minutě po standartní situaci, kterou rozehrával Pavel Horváth. Míč si do brány pro sebe nešťastně odhlavičkou umístil Hubáček. První poločas tedy skončil vítězstvím 0:1.

Druhý poločas
Druhý poločas byl ještě horší než ten první. Moc zajímavých příležitostí jsme od Viktoriáni neviděli, i když nás několikrát špatně zastavili rozhodčí. Slavia si na druhou stranu udělala několik šancí a rozhodně více tlačili.

Gól však už žádný nepadl a Viktoriáni si ted odvezli z Edenu důležité tři body a jsou momentálně na třetí pozici v tabulce Gambrinus ligy. Navíc Viktoriáni jsou prvním týmem, který porazil Slavii na domácím stadionu v tomto ročníku Gambrinus ligy.

Konečný stav zápasu 0:1

My nails 20.10. - 24.10. 2012

4. listopadu 2012 v 14:57 | Bečinka |  Nails


Návštěvnost za týden (22.10. 2012 - 28.10. 2012)

4. listopadu 2012 v 5:57 | Bečinka |  Návštěvnost
Pondeli: 47
Utery: 47
Streda: 34
Ctvrtek: 53
Patek: 40
Sobota: 44
Nedele: 61
Celkem: 326


Reklama 1000. Epizoda RAW

3. listopadu 2012 v 14:11 | Bečinka |  Jiné zajímavé momenty
Vince McMahon (v obleku) vidí na chodbě Johna Cenu, zavolá si ho a říká mu, že má všem vyřídit, že Raw začíná již v osm. Jenže John Cena zrovna sluchátka a proto neví, co po něm šéf chce a z toho vznikne velký zmatek, protože každému řekně něco jiného!

Všechno se samozřejmě rýmuje na anglické "Raw starts in eight!"

0:13
Big Show : ,,Kdo říká, že mám shodit pár kilo?" (Who says I need to lose weight)
AJ : ,,Říkali, že máme hodně pít!" (They say we are suppose to hydrate)
Kofi Kingston : ,,Podle mě říká, že se sejdeme u brány" (I think he says meet as at the gate)
0:20
Kane : ,,Že musím uvařit dort?" (I have to bake a cake?)
AJ : ,,A jaký dort?" (What kind of cake?)
Big Show : ,,Mmmm, dort!" (Mmmm cake)
Punk : ,,Ahh, já nechci jet do Kuvajtu!" (I dont wanna go to Kuwait)


Moje zkušenosti : Maturitní ples

3. listopadu 2012 v 6:08 | Bečinka |  Story of my life
V sobotu 27. 10. 2012 se konal můj Maturitní ples. Maturitní ples neboli Maturák čeká snad úplně každého studenta střední školy. Samozřejmě, že není povinný, ale je to vlastně poslední pořádná akce, kterou se svými spolužáky můžete podniknout.

První rada, kterou vám mohu je, abyste si ples užili. Je to jen a jen váš večer. A uběhne neskutečně rychle. Nikdy bych nevěřila, že to může tak rychle utéci. Náš maturitní ples začínal v osm hodin večer, ale sraz jsme měli již ve dvě. Stihli jsme se tak akorát najíst, připravit pár věcí, udělat generálku a najednou už bylo půl a dovnitř se hrnuli rodiče, kamarádi a učitelé.

Jako první přichází předtančení. Naše téma bylo Dobro a Zlo (bílý a černí). Já byla při předtančení hrozně nervozní, což ještě umocnilo to, že to bílý na začátku zblbli. Ale ničeho se nemusíte bát, protože to lidé stejně nepoznají.

Pak jsme měli pár minut na to, abychom se převlékli do šatů a to teda byla opravdu výzva. Naše šatna totiž byla dost malá a bylo hodně zmatku. Rozhodně však zmatkovat nemusíte. Ještě nikdy se nestalo, že by na stužkování šla holka s rozeplými šaty. Při nejhorším prostě chvilku počkají. Ke stužkování můžu říct jen to, že to bolí, protože příbuzní a kamarádi po vás házejí peníze a mají často takové štěstí, že vás trefí například do hlavy padesátikorunou, jako se to stalo mě.

Následují tance s učiteli a rodiči. Pak je volná zábava, kterou tedy občas naruší domluvený program. Ale všechno uteče hrozně rychle, takže se snažte si Maturák co nejvíce užít. Najednou totiž odbíjí dvanáctá a vy máte vyrukovat s půlnočním překvapením. Při něm je už většina lidí naprosto uvolněná. My pak ještě opakovali předtančení a tentokrát už správně ;-)

A vše končí buď vaším odchodem nebo následuje mazec. Je to jen na vás, ale pokud mohu doporučit, jděte! I kdyby jste měli jít za hodinu zase domů. Je to super zkušenost. Hlavně nezapomínejte, že ten ples je jen o vás, takže neudělejte tu chybu, kterou jsem udělala já a nestarejte se o věci okolo. Jen se bavte! Je to jeden z posledních večerů před maturitou, kdy na to máte právo!


Případné dotazy do komentářů... ráda odpovím!


20. kapitola - John na hlídce

2. listopadu 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
Druhý den se John s Lucy viděli vlastně jen ráno. Lucy měl extrémně dobrou náladu a John se kvůli tomu cítil špatně, protože dobře tušil, že její dobrá nálada je zapříčiněná jeho slovy, že chce děti. Netušil, jak jí vysvětlí, že je jen nechce zrovna teď.