My outfit 23.10. 2012

31. října 2012 v 6:11 | Bečinka |  Outfits

Hell In A Cell 2012 : WWE championship Hell In A Cell match

30. října 2012 v 20:09 | Bečinka |  Fotky wrestlerů
Klec se spouští kolem ringu, aby mohl začít zápas Hell In A Cell (Peklo v kleci)

19. kapitola - Nečekané sdělení

30. října 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
Alan se právě bezúspěšně snažil přesvědčit svojí přítelkyni, že nešlo o žádné zvlášť nebezpečné zranění a že rozhodně není důvod, aby si bral dovolenou, jak po něm chtěla. Jejich ostřejší výměnu názorů poslouchal skromně v koutě stojící Brad Roiser. Do místnosti teď navíc přibil i Alanův otec, profesor Snape. Ani Alan ani Elle si ho však nevšimli.

Favorite Fall Lipsticks

30. října 2012 v 7:08 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
Moje oblíbené podzimní rtěnky!

GL : SK Dynamo České Budějovice vs. FC Viktoria Plzeň

29. října 2012 v 19:19 | Bečinka |  Sezóna 2012/2013
Viktoriáni se v pondělí 29.10. 2012 postavili v dohrávce proti týmu SK Dynamo České Budějovice. Viktoriáni tedy přicestovali na jih Čech. Do základní sestavy se tentokrát podíval David Štípek a v základu chyběl například Marek Bakoš.

První poločas
Viktoriáni byli aktivnější již od prvního poločasu. Hned ve druhé minutě pálil z dálky Řezník. Brankář Ďaněk však dokázal ještě zaregovat. Plzeňáci drželi míč téměř neustále na svých kopačkách a Budějovičákům nic nedovolili.

Gól Viktoriáni vstřelili v 17. minutě po standartní situaci, kterou kopnul Pavel Horváth, míč prodloužil David Štípek a Marián Číšovský uklidil do brány. První poločas tedy skončil 0:1, přestože Viktoriáni dál útočili, nedokázali se již gólově prosadit.

Druhý poločas
V první polovině druhého poločasu převzali iniciativu domácí. Viktoriáni měli trochu potíže, ale Budějovičáci se nedokázali prosadit v koncovce a hrál se proto dost nezajímavý fotbal. Šanci si vytvořili v 57. minutě, kdy se zkoušel prosadit Franta Rajtoral.

V 69. minutě musel David Štípek střídat. Přece jenom není zvyklý na takovéhle tempo. Místo něj se do hry podíval Marek Bakoš, který si stoupl na hrot, což je jeho místo. Další velkou šanci měl až v 74. minutě Vláďa Darida, ale brankář Ďaněk svůj extým dobře zná.

Poslední velkou šanci měli Viktoriáni až v 82. minutě a to, když Horvi kopal trestňák. Daněk však i tentokrát skvěle zasáhl. Viktoriáni už pak jenom střídali. Místo Rajtorala se do hry podíval Zeman a místo Koláře Hejda.

29. října 2012 v 6:27 | Bečinka |  Doplňky
Tohle je momentálně můj oblíbený trend. Jedná se o klasické vrstvení šperků. Tentokrát se však nejedná o náramky, ale o prstýnky.

MizTV v SmackDownu (19. října 2012)

28. října 2012 v 13:54 | Bečinka |  WWE nowdays
The Miz (v černém tričku) předvídal, co udělá generální manažer Booker T (v obleku) a byl přitom dost drzý. Nicméně Booker se jeho "radou" neřídil.

2:36
Booker T : ,,Za prvé chci abyste se všichni uklidnili, jasný?! A poslechli si, co mám na srdci-!"
The Miz : ,,Zachraň to, Bookere. Zachraň to! Všichni víme, co uděláš. Jsi tak předvídatelný. Uděláš Maint Event zápas se všemi, co jsou v ringu. Co to bude tentokrát, Bookere? Bude to handikapový TagTeam zápas s týmem Hell No, kteří půjdou proti Zigglerovi, Big Showovi a The Mizovi?! Jsi tak kreativní. Gratuluji, to je tak úžasné. Can you dig that, suker?! Uvidíme se, čau!"

My nails 19.10 . 2012

28. října 2012 v 7:52 | Bečinka |  Nails

Současné TagTeamy v WWE

27. října 2012 v 20:59 | Bečinka |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Po vypsání TagTeamového šampionátu jehož vítěz se střetne tuhle neděli na Hell In a Cell s Týmem Hell No se objevilo několik nových TagTeamový. V tomhle článku vám je představuji a zároveň pro vás i recenzuji.

18. kapitola - Noční diskuze

27. října 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
John byl její otázkou naprosto šokován. Opravdu se ho ptala na to, jestli chce děti. Jen na to! Vždyť to je naprosto triviální věc, kterou řeší každý pár. Tak proč z toho Lucy dělá takovou vědu. Jakoby to snad mělo rozhodnout o budoucnosti celé kouzelnické společnosti. "Samozřejmě, že ano, zlato." Řekl okamžitě.

Návštěvnost za týden (15.10. 2012 - 21.10. 2012)

25. října 2012 v 22:59 | Bečinka |  Liga Mistrů/Evropská liga
Viktoriáni odcestovali až do daleké Izraele, kde se střetli s nejlepším týmem Izraele, Hapoelem Tel Avivem. Jednalo se o již třetí zápas v základní skupině Evropské ligy. Zápas se odehrál ve čtvrtek 25. října 2012.

První poločas byl zajímavý, nicméně, ze strany Viktorie dost nevýrazný. Řezník měl potíže s bráněním a hráč, kterého měl na starost mu neustále utíkal a díky skvělým zákrokům Viktoriánského brankáře a také brankové konstrukce to zatím dopadlo dobře.

Ale to, co se mělo stát se stalo. Viktoriáni inkasovali v 19. minutě po rohovém kopu. Nutno podotknout, že vzhledem k tomu, jak Hapoel hrál se to dalo očekávat. Do konce poločasu si Viktoriáni také vytvořili velkou příležitost, ale Kolář také trefil jen tyč.

Viktoriány spasil až v nastavení Pavel Horváth. Dal krásný gól z hranice pokutového území a do šaten se tedy šlo za stavu 1:1.

V první polovině druhého poločasu si Viktoriáni začali trochu více dovolovat. Velmi aktivní byl Daniel Kolář, ale o gól se postaral někdo jiný. Radim Řezník napravil své chyby z prvního poločasu a přihrávkou našel hlavu Františka Rajtorala, který v 54. minutě zvyšovat na 1:2.

Od 63. minutě hráli Viktoriáni v početní převaze. Jeden ze soupeřů totiž po druhé (naprosto nesmyslné) žluté kartě dostal červenou. Několik minut poté měli Viktoriáni velkou převahu, ale gól nevytěžili a poté se do hry opět dostali Izraelci a chvilkama ani nebylo poznat, že hrajou jen o deseti.

V 71. minutě dokonce Hapoel trefil tyč. Viktoriáni potom střídali. Nejprve v 74. minutě, kdy se do hry podíval Zeman místo Ďuriše, kterému se utkáni moc nepovedlo. Poté v 82. minutě, kdy se do hry podíval Kuba Hora, který střídal Dana Koláře.

Další velkou šanci si Plzeňáci dokázali vytvořit až v 83. minutě, ale skvěle hrající František Rajtoral trefil jen tyč. Poslední střídání proběhlo v 87. minutě. Do hry se podíval Hejda a ze hry odešel Marek Bakoš. Do konce poločase se již nestalo nic významného.

Viktoriáni tedy zvítězili 1:2 a připisují si důležité tři body. Za dva týdny se navíc postaví opět proti Hapoelu, tentokrát doma, na Štruncových sadech.

Konečný stav zápasu 1:2