a

Září 2012

GL : FC Viktoria Plzeň vs. 1.FC Slovácko

30. září 2012 v 20:26 | Bečinka |  Sezóna 2012/2013
Dne 30.9. 2012 se Viktoriáni představili doma, proti týmu 1. FC Slovácko, který se momentálně pohybuje v polovině tabulky a je to soupeř, který má velmi dobrou obranu.

První poločas
Viktoriáni nastoupili do zápasu poměrně dobře, ale Slovácko je velmi dobrý soupeř, který má silnou obranu a Viktoriáni k ničemu velkému nepustili. I přes to, si Plzeňané dokázali vytvořit několik zajímavých příležitostí, které však neskočili golem.

Na druhé straně, Slovácko nijak neohrožovalo branku Viktoriánů. Alespoň ne v prvním poločasu. Ten rozhodně patřil Viktorii. První poločas skončil bezbrankovou remízou 0:0.

Druhý poločas
V druhém poločase se konečně otevřelo skore. Trefil se hráč 1. FC Slovácka a Viktoriáni od 54. minuty prohrávali 0:1. To však Viktoriány docela dost nakoplo. Začali střílet a z toho také vyplynulo vyrovnání. O to se postaral Franta Rajtoral v 59. minutě.

Viktoriáni si poté vytvořili několik šancí, ale nedokázali vstřelit gól. Přesto předvedli výkon, za který jim fanoušci děkovali vestoje. Viktoriáni se i přes to, že si připisují "jen" jeden bod udrželi v čele tabulky, přestože má druhý Jablonec zápas k dobru.

Příští týden se Viktoriáni představí v Příbrami a poté je čeká reprezentační pauza.

Konečný stav 1:1

9. kapitola - Pracovní den

30. září 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
Lucy měla ten den poměrně klidný. Jediní studenti, kteří se v knihovně zdržovali byli buď prváci nebo druháci, protože ostatní byli v Prasinkách. Byli tam i dvě Zmijozelské dívky, které se snažily přesvědčit profesora Obrany proti Černé magii, aby jim napsal povolení vstupu do Prasinek.

Review : Rimmel London Stay Matte pressed powder

30. září 2012 v 6:12 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
Rimmel London Stay matte pressed powder

RECENZE

Jimmy Kimmel - Vtipné Youtube výzvy

29. září 2012 v 20:47 | Bečinka |  YouTuBe
Jimmy Kimmel Live je velmi populární televizní talk-show. Jimmy Kimmel je velmi vtipný moderátor, který vymýšlí různé kraviny. V jeho show má občas tyhle Youtube Challenge, kde řekne lidem co mají udělat. Oni tu udělají, natočí a Jimmy Kimmel to poté pustí během další show. Tady je pár mých oblíbených...

Hey Jimmy Kimmel, vypnul jsem televizi během Superbowl
0:10
Jimmy Kimmel : ,,Požádal jsem každého, kdo sleduje Superbowl se svojí rodinou nebo přáteli, aby počkali na ten nejnapínavější okamžik a potom vypnuli televizi. Hodně komentářů na internetu říkalo, že někdo kvůli tomu zemře. Nikdo nezemřel. Popravdě, pouze 30 lidí bylo kvůli tomu hospitalizováno..."
2:12
muž : ,,Co to děláš?"
žena : ,,Vidíš ten vánoční stromek? Je únor!"

další dva v pokračování článku...

Téma Týdne : ,,Je mi to jedno."

29. září 2012 v 14:24 | Bečinka
Nedokáži ani spočítat kolikrát každý z nás řekne "Je mi to jedno." Lidé tuhle větu používají až příliš často a možná by neměli. Ano, na některé otázky se nic nehodí víc než odpoveď "Je mi to jedno." Jako například, když lidé řeší takové kraviny jako kdo s kym se vyspal v Ordinaci v růžové zahradě.

Ale pokud položíte otázku, která už je důležitější a která se týká našeho světa nebo naší republiky a dostanete takovou odpoveď, tak je to smutné. Jak může někdo na otázku, "Koho budeš volit?" odpověď. "Je mi to jedno!" a pak třeba ještě dodat, že k volbám nepůjde. Jsou věci, které nepochopím.

Nedváno jsem také viděla na tumbleru obrázek, který mě přesně vystihoval. Bylo tam If I ever hurt you, you should know, from the bottom of my heart I really dont give a shit! A to je ta druhá věc, o které chci v téhle souvislovti mluvit. Zajímejte se jen o sebe. Věřte mi, jen hodně málo lidí zajímá váš osobní názor. Ale lidé rádi mluví. Hodně často mají lidé potřebu říkat mi, jaká jsem a co si o mě myslí. Tohle je situace, kdy je třeba použít větu "Je mi to jedno!"

Takže to je asi tak všechno. A upřímně řečeno, je mi jedno, co si o mém článku myslíte!

My outfit 22.9. 2012

29. září 2012 v 6:07 | Bečinka |  Outfits

Rozhodnutí disciplinární komise!

28. září 2012 v 19:31 | Bečinka |  Co je u Viktoriánů nového...???

David Limberský dostal pokutu 40 000 korun za to, že při ligovém derby (Viktoria - Sparta) "přifilmoval" penaltu. David Limberský před disciplinární komisí přiznat, že penaltu přifilmoval. Osobně se ti nemyslím a podle mého názor to David řekl jen, aby měl klid.

Kromě toho se Viktoria Plzeň slíbila písemně omluvit Spartě za Limberského výroky. Po tom, co se rozpoutala po ligovém derby, totiž Limberský prohlásil, že by Sparta neměla brečet, neboť ona získala 10 titulů díky rozhodčím. Cože je pravda!

Nyní alespoň víme, kdo a jak ovládá český fotbal, protože žádné tresty pro Spartu nepřišli. Ani za řádaní jejích fanoušků. Rozhodčí, který zápas pískal a který neposlal Pamiče už v 50. minutě do sprch si nezapíská 4 utkání.

Návštěvnost za týden (17.9. 2012 - 23.9. 2012)

27. září 2012 v 20:24 | Bečinka |  foto
Focené během mé dvoutýdenní praxe v Borském parku v Plzni!

8. kapitola - Šokující odhalení

27. září 2012 v 15:00 | Bečinka |  Nepříjemná pravda II.
Lucy se vzbudila do naprostého klidu a ticha. A to bylo divné. Okamžitě vystřelila z postele. Trvalo jen pár sekund, než jí došlo, že má na sobě stále šaty, které měla včera a že už je dost pozdě. Rychle se převlékla, vlasy svázala do culíku a utíkala ke knihovně.

My School Bag

27. září 2012 v 6:25 | Bečinka |  Doplňky
Dneska jsem se rozhodla vám představit svojí tašku do školy. Celou základku a tři roky na střední jsem nosila batoh, ale pro čtvrťák jsem se rozhodla pro tuhle tašku.

Pro obrázky a další info, pokračuj ve čtení...

PČP : FC Chomutov - FC Viktoria Plzeň

26. září 2012 v 19:49 | Bečinka |  Sezóna 2012/2013
Zkratka PČP samozřejmě znamená Pohár české pošty. Plzeňáci nastoupili až do třetího kola, kde se střetli s třetiligovým Chomutovem. Viktoriáni samozřejmě hráli v úplně jiné sestavě. Z té klasické jedenáctky, kterou vídáme hrát se v základu objevil snad jen Vláďa Darida.

Přestože měli Viktoriáni celý poločas převahu, dostali velmi rychlý gól. Gól padl ze standartní situace, což byla víceméně jediná šance Chomutova na skorování.

V posledních 20 minutách si Viktoriáni vytvořili souvislý tlak, ale nedokázali skorovat a tak prohráli první poločas 0:1.

V druhém poločase Chomutov náskok ještě zvýšil a to na 0:2. Pak se však probudil Malakyan, který si gól doopravdy zasloužil, protože makal ze všech nejvíce a snížil na 1:2.

Po střídání se v 68. minutě se na hřiště podíval Václav Procházka, který pak vyrovnal na 2:2. V 84. minutě se pak prosadil Kuba Hora a utkání otočil na 2:3 pro Plzeň. Plzeň tedy postupuje do 4. kola Poháru České pošty!

Info a vstupenkách na zápas ČR - Malta

26. září 2012 v 14:48 | Bečinka |  Novinky
V pátek 12.10 2012 odehraje Česká fotbalová reprezentace první domácí zápas v kvalifikaci na MS v Brazilíi proti Maltě. A hrát se bude v Plzni, na Štruncových sadech v Doosan aréně.

Plzeňáci tak budou mít možnost vidět v národním dresu Plzeňáky Davida Limberského, Frantu Rajtorala, Vladimíra Daridu, Honzu Rezka, Petra Jiráčka i Petra Čecha.

První den (tj. 28.9. 2012) prodeje lístku je vymezen speciálně pro majitele pernamentních vstupenek FC Viktoria Plzeň. Každý pernamentkář bude moci koupit maximálně 5 lístů. Ceny lístků jsou ve třech cennových relací. 190 korun, 350 korun nebo 490 korun.

Volný prodej se pak spustí v sobotu 29.9. 2012. Vstupenky bude možné koupit i během domácí zápasu Viktorky s 1. FC Slováckem. Více informací a mapa stadion zde

498. citát - Uděláš krok...?

26. září 2012 v 12:00 | Bečinka |  CITÁTY
Pokud víš, že jediný krok, který můžeš udělat bude špatný. Uděláš ho nebo zůstaneš stát?

Spíš otázečka

CM Punk odpovídá fanouškům

25. září 2012 v 20:26 | Bečinka |  CM Punk
CM Punk na akci Wizard World ve Phifiladelfii odpovídal na otázky fanoušků

5:00
Punk : ,,Kdybys byl neviditelný a... už máš rád holky? Ne, ještě ne! No, já mám problém. Já mám holky hodně rád a kdybych mohl být neviditelný... Nedokázal bych tuhle schopnost využívat pro dobro světa!"
8:55
Punk : ,,Jsem feminista. Věřte tomu nebo ne. Vždycky jsem hrozně respektoval ženy. Myslím, že jsou silnější z těch dvou a vy chlapy jim jenom ubližujete!"
16:45
Punk : ,,S kým jsem nezápasil, ale chtěl bych... (fanoušci vykřikují své tipy) Těch je hodně... On někdo řekl Kelly Kelly? S ní bych klidně zápasil, ale... No tak chlapy, zápasil..."
19:36
Punk : ,,Eddie byl první, kdo mi zavolal, po tom, co jsem se zranil. Řekl : Tak copaks dělal? A já mu řekl jaký chvat a Eddie mi řekl jak ně něj. A já už pak jenom řekl Škoda, žes mi to neřekl před týdnem. Rozbil jsem si hlavu, díky!"

Moje zkušenosti : Piercing

25. září 2012 v 14:45 | Bečinka |  Story of my life
Piercing jsem měla ve rtu. Bohužel mi tam nevydržel dlouho, protože jsem ho musela kvůli svým vlasním zdravotním potížím vyndat, ale prožila jsem ten proces píchnutí piercingu a zahojení ranky. A o to se s vámi dnes chci podělit, protože vím, že tohle téma zajímá hodně lidí.

Za prvé, pokud vám ještě nebylo 18 let, potřebujete souhlas rodičů. Se mnou do tetovácí a piercingového salonu šel táta. Důležité také je najít salon, ve který máte důvěru. Je lepší si o trochu připlatit za kvalitu, než mít pak problémy spojené s vpichem.

Samotný akt je pak velmi rychlý. V salonu vyberete šperk (popř. si ho přinesete z domova), řeknete tatérovi kam přesně ho chcete a pak už jenom šup šup a je to tam. Samotný vpich netrvá déle než dvě minuty. Mě osobně ani tolik nebolel ten samotný vpich, jako spíš když tatér dával do toho vpichu šperk.

Piercing se musí zahojit a po tu dobu byste si s ním neměli nijak hrát a při nejlepším na něj ani nesahat. Já osobně ho měla u rtu, takže jsem měla potíže s jídlém a žila jsem více méně na jogurtech. Samotný vpich totiž tolik nebolí, ale když si to tzv. sedne, rozhodně to cítíte.

Pokud vám okolí vpichu natéká, pak rozhodně ledujte. Připravte se na to, že to opravdu bolet bude, ale rozhodně to není ten typ bolesti, který by se nedal vydržet. Vlastně se to ani tak neliší od píchání uší. Samozřejmě záleží na tom, na jakou část těla, chcete piercing, protože některá místa jsou citlivější.

Případné dotazy do komentářů... ráda odpovím!

Review : L´Oreal Paris ultra concentrated colour eyeshadow

25. září 2012 v 6:14 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care