Můj
a

Srpen 2012


Michael Phelps

4. srpna 2012 v 21:40 | Bečinka |  Moje názory
Musím se přiznat, že letošní Olympiádu nějak moc nesleduji. Mě osobně mnohem víc baví zimní Olympiáda, protože k ní mám blíže. Ovšen, pokud sleduju letní olympiádu je to kvůli plavání. Vím, že hodně teenagerovských holek ho sleduje především kvůli polonahým plavcům, já jako ex-Plavec se však na to dívám trochu jinak.

Vždycky jsem byla obrovská fanynka australana Iana Thorpeho (na obrázku). Ten svojí kariéru skončil před Olympiádou v Pekingu v roce 2008. A to znamenalo jediné, Michael Phelps má volnou cestu. Ani na minutku jsem nepochybovala o tom, že by nedokázal splnit to, co si předsevzal. Řekl si, "Pojedu 8 závodů a přivezu 8 zlatých medailí." A přesně to se stalo.


Dodnes nechápu, jak se mu to mohlo podařit. Nejen, že vyhrál 8 závodů, ale dokonce vytvořil 7 světových rekordů a jeden olympijský rekord. V roce 2008 jsem o tom psala článeček (ano, fakt velmi krátký), který najdete zde. Fotka z loňské Olympiády

Na letošní olympiádě chtěl svojí sbírku ještě rozšířit, což se mu povedlo, ale pravděpodobně ne v takové míře, v jaké čekal. Plavání je však neuvěřitelně fyzicky náročný sport a Michael Phelps je už na něj poměrně dost starej. Je mu 27 a olympiáda v Londýně je jeho poslední.

Už dnes patří k nejlepším olympionikům všech dob. Je majitelem 17 zlatých Olympijský medaií a držitelem několika světových i olympijských rekordů na svých tratí. Michael Phelps je prostě plavecký fenomén, který nebude zapomenut.

zdroj fotek : google.com

Nový GM pro SmackDown (3.8. 2012)

4. srpna 2012 v 16:12 | Bečinka |  Fotky wrestlerů
Po více než třech letech se do SmackDownu vrátil Vincent Kennedy McMahon, aby oznámil, že novým Generálním manažerem je...


DIY : Czech Republic Nails

4. srpna 2012 v 12:54 | Bečinka |  Nails
In the honor to London Olympics 2012!!!
DIY : Czech Republic nailsFotbalová Mexická vlna

4. srpna 2012 v 6:15 | Bečinka |  Co MĚ zaujalo....?!
Něco málo přes šest let. Tak dlouho chodím na fotbal. A za tu dobu jsem v Plzni zažila již několik oslavných tzv. Mexických vln. Mám je ráda. Když se připojí lidi, tak je ten pohled prostě naprosto nepřekonatelný.

Ale vždycky existuje skupina těch, kteří se nepřipojí. Fanoušci soupeře. Na jednu stranu je to logické, mexická vlna má totiž symbolizovat oslavu vítězství a pokud probíhá stadionem, pak to znamená, že jejich tým pravděpodobně prohrává. Takže, proč by to měli slavit?!

Na druhou stranu by bylo fajn, kdyby se fotalový fanoušci dokázali někdy trochu povznést. Já to nikdy nedokážu, ale jen říkám, že by to bylo fajn a pravděpodobně by to tak mělo být. Ještě nikdy jsem však nebyla svědkem toho, aby se k Mexické vlně přidali i fanoušci soupeře, jejichž tým prohrával 3:0.

Bylo to od nich velmi laskavé gesto, které zahanbilo všechny fanoušky Viktoriánů, kteří se k vlně nepřidali. Fanoušci Hradce si tak vysloužili respekt Plzeňáků. Kotel Plzeňských fanoušků nadšeně burácel, když se Královehradečtí rozhodli nepřerušit Mexickou vlnu.

A i tenhle "drobný" detail dodal utkání naprosto jinou atmosféru. Fandilo se slušně, zápas dopadl tak, jak asi dopadnout měl a fanoušci, pro které se fotbal hraje, drahá UEFO, se bavili. Jednalo se o výborný start nového sezóny Gambrinus Ligy 2012/2013!


Review : Maybelline Color Tatoo 24hr Eyeshadow

3. srpna 2012 v 21:46 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
Celosvětový hit konečně v česku - Maybelline New York color tatoo

RECENZE
48. kapitola - Chci vysvětlení!

3. srpna 2012 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepříjemná pravda
Již v sobotu ráno si celý hrad povídal o tom, že Brad Roiser konečně ulovil poslední sedmačku, kterou ještě neměl v posteli. Lucy Fowlerovou. Lucy byla na své kamarádky dost naštvaná, protože netušila, že to hned všem vyslepičí. Na druhou stranu se zdálo, že tomu všichni věří, takže se nemusela bát toho, že někdo zjistí pravdu.


Předkolo EL 2012/2013 : Ruch Chorzów vs. FC Viktoria Plzeň

2. srpna 2012 v 20:59 | Bečinka |  Liga Mistrů/Evropská liga
Dnes, ve čtvrtek 2.8. 2012 hrála Plzeňská Viktoria třetí předkolo Evropské ligy proti Polskému Ruch Chorzów. Bohužel se zápas nedal nikde nesledovat a jediné co bylo k dispozici byli online reportáže, které já osobně nerada čtu. Pokud ale chcete vědět jak celý zápas probíhal, online reporáž nejdete zde.

První poločas skončil bez branek za stavu 0:0. A dlouho to vypadalo, že druhý poločas bude stejný, ale v 80. minutě se prosadil střídající David Štípek. Viktorka byla při chuti, protože jen o pět minut později v 85. minutě zvyšovat útočník Michal Ďuriš na konečných 0:2 pro Plzeňáky.

Viktoriáni si tak do odvety odváží velmi cenou výhru. Svému soupeři se opět postaví příští čtvrtek 9.8. 2012 ve Štruncových sadech.Návštěvnost za týden (23.7. 2012 - 29.7. 2012)

2. srpna 2012 v 13:45 | Bečinka |  Návštěvnost
Pondeli: 40
Utery: 43
Streda: 55
Ctvrtek: 45
Patek: 45
Sobota: 35
Nedele: 29
Celkem: 292


Summer Foundation Routine

2. srpna 2012 v 6:03 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
Pokud jsou velká horka, tak nosit make-up v létě prostě a jednoduše nejde. Ale tohle léto není zas až tak typické. Hodněkrát už byly dny, kdy jsme museli obléknout džíny a tričko s delšími rukávy a právě pro takové dny se make-up hodí.


Letní make-up


Téma Týdne : Genialita

1. srpna 2012 v 22:44 | Bečinka
Překvapuje někoho, že píšu článek ne téma Genialita? Proč mám ten pocit, že ne?! :-D

Musíme si uvědomit, že genialita může být chápána různě. V každém odvětví lidské činnosti se najdou geniální lidé a v každém odvětvní lidské činnosti existuje genialita. Ať už je to hudba, sport, móda, věda nebo cokoliv jiného.

Být geniální ale také většinou znamená být jiný a společností nepochopený. To je úděl geniálních lidí. Vemte si třeba geniálního hudebního umělce, Michaela Jacksona. Nikdo nemůže tvrdit, že nebyl geniální (pokud tedy nechce vypadat jako pitomec a ignorant, který nerozumí hudbě). Michael Jackson byl geniální a nepochopený!

A nebyl sám, ale na jeho příkladu se to, bohužel, vysvětluje nejlépe. Genialita je něco, co se nedá naučit ani získat zkušenostmi. Genialitu prostě musíte mít v sobě, s ní se buď narodíte nebo ne. Vím, že hodně lidí by si přálo být geniální, ale když o tom popřemýšlíte.... někdy bychom měli být, co se týče našich snů, opatrnější.

Genialita je ale také věc hodně subjektivní. To je zase nejlépe vysvětluje na příkladu módy. Jaký návrhář vám přijde geniální? To, co je možné vidět na přehlídkách? To je genialita? Ale viděli jste někdy někoho to oblečení doopravdy nosit? A líbí se vám? Někomu ano, někdo ho třeba i nosí, ale pořád jsou tu lidi, kterým to bude připomínat pytel od brambor.

Genialita je prostě velmi vzácná, a přitom, alespoň podle mě, by se neměla závidět. V genialitě totiž vidím víc záporů než kladů.


47. kapitola - Nevinná lež?

1. srpna 2012 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepříjemná pravda
Jefferson se až odpoledne dozvěděl o tom, co se stalo večer. Dozvěděl se, že se Brad Roiser vloupal do Snapeova kabinetu, že ho tam Snape načapal, že se Alan pokoušel dostat z Bradavic a že se s otcem hrozně pohádali. To bylo docela dost novinek najednou, ale nejvíc ho však sebralo to vědomí, že se Roiser vloupal do Snapeova kabinetu.

Blog mé nejlepší kamarádky

1. srpna 2012 v 11:42 | Bečinka |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Obvykle to nedělám, ale vzhledem k tomu, o koho je jedná, je tu vyjímka!

Chtěla bych vás všechny upozornit na blog mojí nejlepší kamrádky Marky. Najdete ho zde!

Marky má na svém blogu momentálně šest rubrik. Jednou z nich je Diary, čili, jak sama píše, její žvlásty. Další je Photography, kde najdete krásné fotky focené foťákem DSLR, což je zrcadlovka. Ve foťácích se moc nevyznám, ale vím, že byl pěkně drahej a dělá perfektní fotky. Takže pokud rádi fotíte, pak se určitě koukněte.

Další rubrikou je samozřejmě Music. Neznám nikoho, kdo by ji miloval tak jako Marky :-D A protože Marky ráda cestuje, je tu i rubrika Travelling, kde se s vámi podělí o své zážitky z cest. A v neposlední řadě je tu rubrika, na kterou jsem já osobně nejvíce zvědavá a ta se jmenuje My Au Pair Experience.

A samozřejmě, jako každý blog, má i tenhle rubriky Others neboli ostatní kde je místo pro všechno, co se jinak nevešlo. Blog rozhodně doporučuju. Akorát se rozjíždí, ale jsem si jistá, že bude velmi brzy zaplněn zajímavými články a postřehy.

!!!!Nezapomeňte blog navštívit a zanechat komentář!!!!