Můj
a

Srpen 2012

Václav Pilař bude chybět proti Dánsku. Musí na operaci!

17. srpna 2012 v 9:58 | Bečinka |  Novinky
V přátelském utkání mezi Ukrajinou a Českou republikou (reporáž zde) musel Václav Pilař po jednom ze střetů střídat. Do kabin ho odnášeli na nostíkách a všichni netrpělivě očekávali dobré zprávy o jeho zdravotním stavu. Ty se bohužel nenaplnili.

Václav Pilař bude muset podstoupit operaci a bude chybět nejméně půl roku. Rozhodně tedy nestihne start kvalifikace na MS 2014, ani začátek Bundes Ligy. Václav Pilař si přetrhl přední zkřížený vaz v levém koleni.


My Favorite Purses (Summer 2012)

17. srpna 2012 v 6:05 | Bečinka |  Doplňky
Kabelky! Můj oblíbený módní doplněk. Ráda je měním. Moje 4 nejoblíbenější pro léto jsou ty, které naleznete v pokračování článku. Každá je jiná a hodí se k jiným věcem. Doufám, že si článek užijete a teď už jdeme na to.


Moje oblíbené kabelky

Návštěvnost za týden (6.8. 2012 - 12.8. 2012)

16. srpna 2012 v 22:35 | Bečinka |  Návštěvnost
Pondeli: 44
Utery: 47
Streda: 44
Ctvrtek: 45
Patek: 49
Sobota: 39
Nedele: 40
Celkem: 308

Měla bych... neměla bych...???

16. srpna 2012 v 18:52 | Bečinka |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Potřebuju radu!

Ou, zapoměla jsem. Ahooooj!!!! :-D

Takže, byla bych ráda, kdybyste mi napsali svůj názor, protože by mě to zajímalo a prostě potřebuju poradit a chci abyste byli naprosto upřímní.

Situace je taková, že naprosto miluju wrestling. Problém je ale v tom, že ho v Česku moc lidí nesleduje a tak je dost těžké s někým o tom diskutovat. Na Youtube.com jsem si oblíbila wrestlingové recenze, které tam vkládají, především, američani.

Jde prakticky o to, že se ten člověk doma posadí, zapne kameru (popř. foťák) a natočí svůj názor na danou show nebo pay-per-view a pak video uveřejní na youtube.com. A já si tak začínám pohrávat s myšlenkou, že bych to také mohla dělat.

Ale nevím, jestli to není trapný nebo divný nebo nenormální a tak by mě zajímalo, co si o tom myslíte vy. Měla bych to udělat nebo ne? Jedno velké pay-per-view bude již tuhle neděli, tak mi pls dejte vědět co nejdříve.

Díky za radu a nezapomeňte, milujte se a množte se!RAW 1003. Epizoda (13.8. 2012)

16. srpna 2012 v 10:01 | Bečinka |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Monday Night RAW
dne 13. srpna 2012 v Dallas, Texas


Výsledky...


Ukrajina vs. ČR (15.8. 2012)

15. srpna 2012 v 21:54 | Bečinka |  Přátelské zápasy
Poslední test před začátkem kvalifikace na MS 2014 byl přátelský zápas mezi Českou republikou a domácí Ukrajinou (tyhle týmy se utakli již v září, reportáž zde). Do základní sestavy se dostalo hned několik hráčů FC Viktorie Plzeň. Od začátku nastoupili Vláďa Darida, Dan Kolář, David Limberský a exPlzeňáci Pilař a Petr Jiráček.

Ukrajinci byli v první poločase rozhodně nebezpečnějším týmem. Již po první čtvrhodině měli velkou šanci, ale gól nedali. Češi měli problém především s přesností při přihrávkách a často míč ztráceli.

K první velké a vlastně i jediné šanci se dostal kolem 20. minuty Petr Jiráček, ale mířil bohužel přímo na brankáře. Češi mohli nakonec poděkovat bohu nebo spíš neschopnosti Ukrajinských střelců, protože kvůli tomu nakonec první poločas skončil bezgolovou remízou 0:0.

V druhém poločasu se do hry dostal další exPlzeňák Milan Petržela a Lafatu vystříal Pekhart. K první opravdové akci se reprezentanti dostali až v 60. minutě. Pekhart se natahoval po míči, po něm to ještě zkoušel Petržela a Darida, ale ani jeden z nich neuspěl.

Díky Petru Čechovi pak vzápětí nedostali Češi gól ze standartní situace. Další střídání bylo vynucené a místo Pilaře, který si poradil koleno, nastoupil Honza Rezek. Ani to však Čechům nepomohlo a nedokázali pořádně ohrozit soupeřovu bránu.

Naproti tomu Ukrajinci měli obrovskou šanci v 74. minutě. Ukrajinci chybělo jen několik kroků k tomu, aby skoroval do Čechovy prázdné brány. Obrana prostě v tomhle zápase nefungovala. Trenér se tedy rozhodl znovu střídat a místo Gebre-Selassiho se ho hry podíval další Plzeňák Franta Rajtoral.

V závěru poločase se do velké šance dostal Milan Petržela, ale gól nedal. Zápas tedy nakonec skončil bezbrankovou remízou 0:0, za což můžou být Češi rádi

Zack Ryder paroduje hudební hity (Z! True Long Island Story #78)

15. srpna 2012 v 18:45 | Bečinka |  Jiné zajímavé momenty
Z! True Long Island Story je youtube show, kterou vytvořil wrestler Zack Ryder. Přineslo mu to ohromnou popularitu u fanoušků a WWE ho hodně prosazovala. Poslední dobou ho však opět moc nevídáme. Já fanouškem jeho Z! True Long Island Story nikdy nebyla, ale tenhle díl mě fakt rozesmál.

Zack Ryder zparodoval hudební hity letošního léta a ty texty jsou vážně geniální. Ve videu začínají 2:20

"Hey I just met you... and I´m Long Island iced Z... I´m @ZackRyder... so tweet me maybe..."
"I guess you dont need this bro... now you´re just some hoeski that I used to know"


54. kapitola - Podřeknutí

15. srpna 2012 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepříjemná pravda
Lucy a John se akorát muchlovali, když do Johnova bytu elegantně vplula bílá, téměř, průsvitná laň. Lucy překvapením vyjekla. Laň spustila "Johne, musím s tebou mluvit. Je to naléhavé. Už jsem přišel na tu příčinnu!"
Moje zkušenosti : Rovnátka

14. srpna 2012 v 16:54 | Bečinka |  Story of my life
,,Potřebuješ rovnátka!" To je věta, která straší asi každou dospívající holku. Především pokud stále chodíte na Základní školu, můžou být rovnátka opravdickou noční můrou. Na základce jsou totiž lidi mnohem nevyzrálejší než na střední škole, kde budou vaše rovnátka všem u prdele.

Já rovnátka nosila přes rok. Nejprve jen horní, potom chvilku horní i spodní a nakonec jen spodní. Před několika týdny mi je doktorka sundala. Stále ještě musím nosit vyndavací rovnátka na noc, ale to pro mě není žádný problém.

Rovnátka nejsou nic za co byste se měli stydět. Popravdě, je to dobrý módní doplněk (stejně jako například brýle). Existují dva druhy rovnátek, buď jsou ty klasické nebo ty bílé, které nejsou tolik vidět. Já měla ty bílé jednoduše proto, že moje doktora ty klasické nedělala. Ty bílé jsou o něco dražší než ty klasické, ale pojištovna vám s placením pomůže.

Osobně jsem nesmírně ráda, že jsem souhlasila a nechala si rovnátka nandat. Ano je to fakt divný pocit, když vám je poprvé dají do pusy. Cítíte, jakoby tam bylo něco navíc. Něco, co tam rozhodně nepatří. Ale podobný pocit máte i když vám je sundají, jen s tím rozdílem, že máte pocit, že tam něco chybí.

Protože rovnátka vám mají zuby narovat, pak je jasné, že je to občas bolestivé. Především, když vám lékař rovnátka utahuje. Mě to většinou nejvíce bolel ten den večer a celý druhý den. Ale za chvilku si na to zvyknete a není to tak hrozné.

Největším problém pro mě byl fakt, že jsem najednou nemohla jíst cokoliv jsem chtěla. Jablko, popkorn, žvýkačky... nic takového nepřicházelo v úvahu. Tím jsem pravděpodobně nejvíce trpěla. Na druhou stranu mi rovnátka pomohli schodit pár kilo, protože jsem si najednou musela čistit zuby po každém jídle (předtím jsem si je čistila jen dvakrát denně) a já, jako poměrně líný tvor, který nesnáší čištění zubů, jsem raději tolik nejedla.

Rovnátka rozhodně nejsou konec světa, takže pokud vám právě doktor řekl větu, kterou tenhle článek začíná, tak se neděste. Nejsou napořád! Po pár měsících si na ně tak zvyknete, že vám pak, až vám je budou sundavat, budou pár týdnů chybět.


Případné dotazy prosím do komentářů... Ráda odpovím!


Viktoriáni už znají svojí novou hymnu!

14. srpna 2012 v 13:54 | Bečinka |  Co je u Viktoriánů nového...???

Viktoria má novou oficiální hymnu. Po celé prázdniny probíhala soutěž s rádiem Kiss Proton a nakonec zvítěžila skupina The Delivery. Novou hymnu FC Viktorie Plzeň si můžete poslechnout zde.

Hymnu budeme pravděpodobně slýchat před zápasem na Štruncových sadech. Bylo více než 20 návrhů a fanoušci hlasováním rozhodli, že tahle je nejlepší. Musím říct, že se mi celkem líbí, ale je to ten typ písničky, kterou si musíte poslechnout víckrát.

zdroj : fcviktoria.czPetr Jiráček opět v Plzni!

13. srpna 2012 v 20:53 | Bečinka |  Petr Jiráček

Na zápas mezi Viktorkou Plzeň a Zbrojovkou Brno (reportáž zde) se přijel podívat i Petr Jiráček. Udělal tím radost snad všem Plzeňákům, mě asi největší :-D

Petr Jiráček dostal symbolický dres (asi proto, že nikdy žádnej neměl :-D). V krátkém rozhovoru řekl, že je fajn být zpátky a že je pro něj Viktorka srdeční záležitostí. ,,Do Plzně přijedu vždy moc rád, vždyť díky ní jsem se dostal do opravdu velkého fotbalu. Je tu nejen výborná parta v kabině, ale i skvělý lidé v klubu, kteří dělají pro plzeňský fotbal maximum!" Kotel začal, samozřejmě, skandovat jeho jméno.

Video pořízené fanouškem během přestávkového programu je v pokračování článku nebo jej naleznete zde.53. kapitola - Nepříjemná pravda

13. srpna 2012 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepříjemná pravda
Profesor Snape zajásal. Tady to je! Celý den se prohraboval svým bytem a snažil se najít tu knihu. Už ani nevěděl, jestli jí skutečně vlastnil nebo jestli si to všechno plete dohromady. Koneckonců už to bylo dávno. Tak dávno…