Můj
a

Srpen 2012

My everyday Arm Candy

22. srpna 2012 v 6:08 | Bečinka |  Doplňky
Pokud nevíš co si představit pod pojmem Arm Candy, doporučuje přečíst si tenhle článek.Povídky...

21. srpna 2012 v 21:45 | Bečinka |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Ahooj!!!!

Včera přesně v 15:00 tady byla uveřejněna poslední kapitola povídky Nepříjemná pravda. Povídka Nepříjmená pravda je už třetí, kterou jsem na tomhle blogu publikovala a zároveň třetí ze série povídek, které jsem rozepsala.

Jedná se o povídky ze "zákulisí světa Harryho Pottera." Vůbec první se jmenuje Nepochopení, na ní navazuje Nepochopení II. a poté Nepříjemná pravda. Během roku jste se tak mohli seznámit s mými postavami.

Patřil mezi ně, Alan Snape (syn profesora Snapea), Elle Noelová, Brad Roiser, Lucy Fowlerová a John Jefferson. Po dopsání povídek o Alanovi a Elle (Nepochopení I. a II.) jsem se rozhodla odvyprávět příběh Lucy Fowlerová. A stále je tu ještě jedna osoba, jejíchž příběh nebyl vyprávěn.

Takže zbývá ještě jedna poslední povídka. Bude zveřejněná, snad, ještě do konce tohohle kalendářního roku...


SummerSlam 2012 : Intercontinental championship match

21. srpna 2012 v 16:36 | Bečinka |  Fotky wrestlerů
V zápase se utkali, Rey Mysterio, který se představil v kostýmu Batmana


Vstupenky na Lokeren již od pátku!

21. srpna 2012 v 13:08 | Bečinka |  Co je u Viktoriánů nového...???

Již tenhle pátek, 24.8. 2012 odstartuje prodej lístků na Play-off Evropské ligy, kde se Viktoria střetne s belgickým Lokerenem. Majitelé pernamentek mají samozřejmě přednost a první dva dny před prodej (tj. pátek a sobota) budou vyhrazeny speciálně pro ně. Pernametnkáři navíc získají slevu 100,- na svůj lístek.

Ceny lísků jsou následující, na hlavní a protilehlou tribunu 350,- (pro pernamentkáře tedy 250,-) a pro sektory v rozích a za brankami 250,- (pro pernamentkáře 150,-). Stále navíc platí 50% sleva pro děti do 15-ti let. Na jednu osobu bude možné zakoupit tři pernamentky.

V neděli se poklady otevřou široké veřejnosti. Platit se bude moci pouze hotově. Lístky si budete moci koupit na pokladnách nebo ve ViktoriaShopu.

zdroj : fcviktoria.cz

FC Viktoria Plzeň inspired accessories

21. srpna 2012 v 6:11 | Bečinka |  Doplňky
Doplňky ve stylu FC Viktoria Plzeň.


Hodí se na zápas, protože nepřekáží při fandění, skákání apod., ale i k běžnému nošení, pokud chcete reprezentovat Viktoriány!

Hlášky Pavla Horvátha II.

20. srpna 2012 v 19:53 | Bečinka/Lečo |  Zábava aneb ať je sranda
,,Na Spartu se s obavami jezdilo naposledy v době, kdy jsem tam hrál já."

56. kapitola - Vše je prozrazeno!

20. srpna 2012 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepříjemná pravda
Jak Lucy poslouchala Snapeovo vyprávění zjevil se jí před očima obraz. Obraz, který viděla každý den. Obraz, který byl tím posledním co viděla, než usnula. Obraz, na kterém byl mladý, černovlasý muž s velkým nosem a nemilosrdně mířil hůlkou na srdce ženy. Její matky! Ta ho zoufale prosila o milost, ale jeho oči byly chladné a pevně rozhodnuté.

SummerSlam 2012

20. srpna 2012 v 9:42 | Bečinka |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
SummerSlam 2012
dne 19. srpna 2012 v Los Angeles, California


Výsledky...


GL : FC Baník Ostrava vs. FC Viktoria Plzeň

19. srpna 2012 v 19:32 | Bečinka |  Sezóna 2012/2013
V neděli 19. srpna 2012 se hrálo utkání 4. kola letošního ročníku Gambrinus Ligy. Viktoriáni se tentokrát podívali do Ostravy na Bazaly a soupeřem jim byl tým FC Baník Ostrava.

První poločas
Viktoria se pustila do zápasu s velkou vervou a opět se jim podařilo vstřelit velice rychlý gól. Konkrétně to bylo již v 8.minutě, kdy se po rohu trefil obránce František Ševinský. Plzeň tedy vedla 0:1.

Baník hrál velmi zataženě a dost fauloval poblíž pokutového území. Tím pádem měli Plzeňáci hodně standartních situací.Ve 29. minutě si po faulu míč postavil Pavel Horváth a bez problému dal nádherný gól.

V prvním poločase se Baník na půlku Plzně dostal jen párkrát a nikdy nehrozilo žádné nebezpečí pro brankáře. Hru víceméně kontrolovali Plzenští. Kvůli velkému horku jim dal dokonce rozhočí i time-out a proto se na konci prvního poločasu nastavovali 3 minuty. První poločas skončil vítězstvím Plzně 0:2.

Druhý poločas
Viktoriáni ve druhém poločase nestřídali a hráli ve stejné sestavě. A to se ukázalo jako dobrý tah, protože hned na začátku druhé půle, v 51. minutě se trefil Marek Hanousek. Viktoria Plzeň vedla již 0:3.

Po faulu na Daniela Koláře dostal druhou žlutou a tedy i logicky červenou kartu Greguš a Viktoriáni hráli zbylých 35 minut v přesile. Dana Koláře střídal Vláďa Darida. Netrvalo to však dlouho a ozval se i Baník. Čestný gól vstřelili ve 71. minutě a stav byl 1:3.

Do konce zápasu už žádný gól nepadl. Druhý poločas měl o něco pomalejší tempo, což bylo logické, protože bylo velké horko a navíc zápas byl víceméně rozhodnutý. Další zápas v Gambrinus lize budou hrát Viktoriáni doma s Mladou Boleslaví. Ještě předtím je ale ve čtvrtek čeká utkání Play-Off evropské ligy s belgickým Lokerenem.

Konečný stav zápasu 1:3

Obrázkové citáty

19. srpna 2012 v 14:36 | Bečinka |  CITÁTY
Nevím jestli mě to zabíjí, nebo posiluje!


What Is In My Wallet (My cards)

19. srpna 2012 v 10:15 | Bečinka |  Story of my life
Tohle je víceméně obsah mé peněžky. Mám všelijaké věrnostní karty do různých obchodů a dnes jsem se rozhodla, že vám ukáži jaké všechny vlastním a k čemu jsou dobré, v případě, že byste měli zájem si je pořídit.3 Different Outfits with over-size shirts & black leggins

19. srpna 2012 v 6:02 | Bečinka |  Outfits
Moje tři oblíbené outfity s over-size (čili velkými) tričky a černými legínami. Legíny jsem koupila ve slevě v Orsay, takže rozhodně doporučuju.Keep calm and...

18. srpna 2012 v 20:22 | Bečinka |  Zábava aneb ať je sranda
Co jiného, by se mohlo líbit knihovníkovi :-D

Chris Jericho umí španělsky (17.8. 2012)

18. srpna 2012 v 14:39 | Bečinka |  WWE nowdays
Chris Jericho se vrátil do svého gimmicku Y2J, který lidi naprosto zbožňují. Chris Jericho (v tričku) je v něm vtipný a ztvárňuje face charakter. V tomhle segmentu si Alberto del Rio stěžoval na Sheamuse, který mu ukradl auto, Alberto na něj zavolal falešný policajty a kvůli tomu přišel o titulový zápas.

3:27
Chris Jericho : ,,Alberto del Rio, mohl bys prosím zavřít, kurva, hubu? Nikoho nezajímají tvoji právníci nebo tvoje peníze. Tvoje luxusní auta, stupidní šály, tvůj praštěný hlasatel, zářivé boty, velké uši, malinký tenký nos, mastné vlasy a tvoje nadměrné stěžování a naříkání.... Zníš jako čivava!"
Alberto del Rio odpovídá ve Španělštině, poté dodává
Alberto del Rio : ,,Co si o sobě myslíš?"
Chris Jericho odpovídá se Španělštině, poté říká
Chris Jericho : ,,Jo, taky umím španělsky!""Alberto del Rio, would you please shut the hell up?! Nobody cares about your lawyers or your money, your fancy cars, your stupid scarfs, your goofy ring annoucer, your shiny shoes, your big ears, your tiny little nose, your greasy hair or your excessive whining and complaining... ye-ye-yep you sound like a Chihuahua!"

Letní Olympijské hry v Londýně 2012

18. srpna 2012 v 10:49 | Bečinka |  Co MĚ zaujalo....?!
Deset! Tolik medailí přivezli letos čeští sportovci z letních Olympijských her v Londýně. Je to jeden z nejlepších výsledků (druhý nejlepší), který český sport dosáhl na mezinárodní scéně.

Češi celkem získali čtyři zlaté medaile, a po třech stříbrných a bronzových. Na první cenný kov si však fanoušci museli počkat. Zatímco na minulých Olympijských hrách (2008, Peking), kdy vůbec první zlatá medaile, která se udělovala patřila Čechům, konkrétně Kateřině Emmons.

Majitelé zlatých Olympijských medailí jsou Miroslava Knapková (skifařka), Barbora Špotáková (hod oštěpem), David Svoboda (moderní pěti boj) a Jaroslav Kulhavý (ciklistika, biker).

Stříbro získali Ondra Synek (skifař), Vavřinec Hradílek (vodní slaom, kajakář) a duo Andrea Hlaváčová a Lucie Hradecká (tenis).

A konečně bronz si z Londýna odvážejí Adéla Sýkorová (střelba, malorážka), mužský čtyřkajak a Zuzana Hejnová (atletika, běh přes překážky). Všem sportovcům samozřejmě gratulujeme a děkujeme za reprezentování nejlepší země na světě, České republiky!Ukrajina vs. Česko (15.8. 2012) - přátelák

17. srpna 2012 v 20:48 | Bečinka |  Fotogalerie
Základní sestava
Horní řada zleva : Gebre Sellassie, Limberský, Sivok, Čech, Darida, Kadlec
Dolní řada zleva : Kolář, Jiráček, Hübsman, Lafata, Pilař55. kapitola - Zapomenuté zaklínadlo

17. srpna 2012 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepříjemná pravda
Byla jedna věc, kterou si profesor neuvědomil a o které Lucy nevěděla, ale už to také zjistila. Stěny mezi profesorovo rezidentí a jeho kabinetem byli silné asi tak jako papír. Lépe řečeno, všechno co se dělo v kabinetě bylo v jeho bytě slyšet a to samozřejmě fungovalo i naopak. Bylo to způsobené kouzlem.