Můj
a

Srpen 2012


Let´s go SHOPPING... for lipstick!!!

27. srpna 2012 v 6:09 | Bečinka

Hon na... RTĚNKY!!!

GL : FC Viktoria Plzeň vs. FK Mladá Boleslav

26. srpna 2012 v 20:16 | Bečinka |  Sezóna 2012/2013
Dne 26.8.2012 čekal Viktoriány reparát na domácím stadionu při příležitosti 5. kola Gambrinus ligy. Soupeřem jim byla, za posledních několik let, dobře hrající Mladá Boleslav. Na lavičce tentokrát zůstal kapitán Horváth, Rajtoral i Martin Fillo.

První poločas
Viktoriáni nastřelil břevno již ve 3. minutě prvního poločasu. To však byl obrázek celého prvního poločasu. Viktoriáni si sice vytvořili převahu, skorovat se jim však nepodařilo.

Kolem 15. minuty si vytvořili velký tlak po několika rohových kopech za sebou, ale hlavou se nikdo prosadit nedokázal. Rozhodčí Královec ani neodpískal penaltu po faulu na Bakoše v pokutovém území. I Boleslav několikrát zahrozila, ale první poločas skončil bezbrankovou remízou 0:0

Druhý poločas
Po příchodu Pavla Horvátha, který v 55. minutě střídal Jakuba Horu se hra Plzeňských výrazně zlepšila. Navíc to netrvalo dlouho a Plzeňáci skorovali. V 63. minutě se trefil Marek Hanousek a Viktoria vyhrávala 1:0.

I přes to se Boleslav do pořádné šance nedostala a Viktoriáni je víceméně celý druhý poločas drželi na jejich polovině. Opět se však nedokázali prosadit v koncovce. V samém závěru zápasu na 2:0 zvyšoval Václav Procházka. Po jeho gólu Boleslav zahrozila, ale už bylo pozdě.

Zápas skončil vítězstvím Plzeňáku 2:0. Viktoriány teď ve čtvrtek čeká odveta Play-Off Evropské ligy. V rámci Gambrinus ligy se utkají příští týden s Duklou Praha a 15. září doma přivítají Pražskou Spartu.

Konečný stav zápasu 2:0

Justin Bieber - As long as you love me

26. srpna 2012 v 16:54 | Bečinka |  Videoklipy
Justin Bieber je mezinárodní pěvecká superstar. Ne, neposlouchám ho, ale takhle písnička je docela dost chytlavá a klip je výborný i pro ne-fanoušky Justina Biebera, protože tam dostává dost solidně na hubu :-D :-D
Překlad jako vždy v pokračování článku


Překlad v pokračování článku...

Téma Týdne : Máma

26. srpna 2012 v 13:12 | Bečinka
Máma je žena, která nám všem dala život. Existuje jeden "citát," který praví You came from woman, so you have no right to disrespect one. Je to spíše zaměřené na mužskou populaci, ale neexistuje nic, co je víc pravdivé než tohle.

K matkách bychom se měli chovat uctivě, být jim vděčný a prokazovat lásku. To však neznamená, že je musíme slepě následovat a každé jejich slovo brát jako rozkaz. Protože i matky se můžou mýlit. Ani máma nemusí mít vždycky pravdu.

Kdysi bylo stát se matkou to, po čem toužily všechny dívky. Dnes je víc in a moderní říkat, že děti nechcete. Stejně je ale 90% těch holek nakonec mít bude. A proč si myslím, že já nebudu jednou z nich? Na východu dítěte nemám dostatek trpělivosti.

Navíc bych ani nebyla dobrá máma vzhledem k tomu, že neumím vychovat ani psa. Ale svojí mámě můžu každý den děkovat, za to, že mi dala život. Možná ne takový, jaký bych si přála, ale to na věci nic nemění. Takže dát mámě bonboniéru na Den Matek je to nejmenší co může člověk udělat!

Review : Synergen Hydro-creme

26. srpna 2012 v 6:45 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
Synergen Hydro krém pro suchou pleť s babmuckým máslem

RECENZEUpravené fotky WWE Superstars

25. srpna 2012 v 15:05 | Bečinka |  Tvorba fanoušků
Fotky WWE superstars upravené fanoušky

HBK Shawn MichaelsDear UEFA...

24. srpna 2012 v 22:52 | Bečinka |  Co MĚ zaujalo....?!
Ani to nemůžu popsat jako naštvání. Musela bych použít mnohem horší výrazy a pravděpodobně ani ty by přesně nevyjádřily to, jak se teď zrovna citím. I AM FUCKING MAD!!!!

Takže, fotbal je sport. A jako sport má svá pravidla. A očekává se, že se ty pravidla budou dodržovat, protože proto jsou to pravidla. Když rozhodčí na konci zápasu ohlásí, že nastavuje 3 MINUTY, tak jak je možné, že jeden tým vstřelí a druhý inkasuje branku v 94. MINUTĚ???

Můžete mi to, PROSÍM, někdo vysvětlit. Jaký rozhodčí dá v 94. minutě druhou žlutou (a tedy červenou) kartu a ještě nařídí penaltu? Za faul, který byl vzájemný? V situaci, kdy předtím penaltu za ruku ve vápně nepísknul? Navíc celou minutu po oficiálním konci zápasu??

Drahá UEFA se opět předvedla, se svými dokonalými rozhodčími, které tak brání a chrání. Takže pokud neplatí pravidla na hřišti, pak pro nás (fanoušky) nebudou platit pravidla na stadionu, takže...

FUCK OFF UEFA!!!SummerSlam 2012 : Brock Lesnar vs. Triple H

24. srpna 2012 v 12:15 | Bečinka |  Fotky wrestlerů
Brock Lesnar a jeho právní zástupce Paul Hayman


Rings

24. srpna 2012 v 6:13 | Bečinka |  Doplňky
Prstýnky jsou skvělým módním doplňkem, který může pomoct jednoduchému outfitu, aby vypadal trochu víc žensky a zajímavě.
Prstýnky buď milujete a nosíte neustále, nebo je nemůžete vystát!Play-Off Evropské ligy 2012/13 : KSC Lokeren vs. FC Viktoria Plzeň

23. srpna 2012 v 22:29 | Bečinka |  Liga Mistrů/Evropská liga
Ve čtvrtek 23.8. 2012 odehrála FC Viktoria Plzeň první zápas v Play-Off evropské ligy proti Belgickému Lokerenu. První zápas se hrál v Bruselu.

Podle online reportáže začali Viktoriáni zápas aktivně, bohužel však velmi brzy inkasovali. Konkrétně v 10. minutě. Viktoriáni se ale nevzdali a i poté bojovali a pokračovali v aktivní hře. Z toho také vyústilo srovnání skóre, které ve 29. minutě zařídil Marek Bakoš.

Do konce poločasu už žádný gól nepadl a do kabin se šlo za stavu 1:1. Viktoriáni si vyrovnání opravdu zasloužili svojí aktivní hrou.

Do druhého poločasu nastoupili oba tými bez změn v sestavách. Podle online reporáže byl druhý poločas poměrně vyrovnaný. Občas měli převahu Plzeňáci, občas hráli lépe Belgičané.

V 55. minutě nahradil Filla Jakub Hora, ale prosadit se nedokázal. Další střídání přišlo v 85. minutě, kdy se na hřiště místo Ďuriše podíval Radim Řezník a poslední střídání Viktoriánů probělo v 89. minutě kdy Hanouska střídal Hejda.

Horor však přišel až v samém závěru. František Ševinský si vysloužil druhou žlutou a tedy i červenou kartu. Navíc se kopala penalta a Lokeren jí proměnil. Problém je v tom, že vstřelil gól v 94. minutě a přitom rozhočí nastavil pouze tři minuty, takže gól neměl platit.

Plzeňáci tak kvůli tomuhle přišli o cenou remízu a zápas skončil vítězstvím Lokerenu 2:1. Odveta se hraje za týden ve Štruncových sadech.


Chris Jericho opustil WWE

23. srpna 2012 v 19:18 | Bečinka |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Informace z Monday Night Raw 1004. Epizoda
(20. srpna 2012)Návštěvnost za týden (13.8. 2012 - 19.8. 2012)

23. srpna 2012 v 17:14 | Bečinka |  Návštěvnost
Pondeli: 37
Utery: 58
Streda: 51
Ctvrtek: 73
Patek: 49
Sobota: 43
Nedele: 49
Celkem: 360


My Favorite Lip Combo (Summer 2012)

23. srpna 2012 v 8:00 | Bečinka |  Make-up, Skin care, Hair care
Mám ráda růžové rty. Tohle je moje oblíbená kombinace, kterou nosím na rtech snad pokaždé, když mám na sobě make-up.Rozhovor s Pavel Horváthem a Janou Horváthovou

22. srpna 2012 v 21:11 | Bečinka |  YouTuBe
Před koncem loňského ročníku Gambrinus Ligy byl natočen rozhovor s manžely Pavlem a Janou Horváthovými.

Jana Horváthová : ,,Pavel je pořád stejnej. Neříkám, že dělá srandu od rána do večera."
Pavel Horváth : ,,Spíš od večera do rána!"

Pavel Horváth : ,,Ty vole, myslíš, že zvuk bude světlem? Doufám, že to nahráváte!"


SummerSlam 2012 : Triple Threat WWE championship match

22. srpna 2012 v 16:45 | Bečinka |  Fotky wrestlerů
V zápase se utkali John Cena


Daniel Kolář se zranil!

22. srpna 2012 v 13:07 | Bečinka |  Co je u Viktoriánů nového...???

Během zápasu mezi Plzeňskými Viktoriány a Baníkem Ostrava (reportáž zde) se zranil a nedohrál utkání Dan Kolář. Po skluzu jednoho z Baníkovců musel střídat. Pondělní vyšetření ukázalo, že Daniel Kolář má naštípnutou lýtkovou kost a chybět tak bude nejen Viktorii, ale i Reprezentaci nejméně dva měsíce.

Daniel Kolář bere své zranění velmi sportovně a je připraven vrhnout se co nejdříve na rehabilitaci, aby se opět mohl vrátit. Podle Pavla Vrby bude jeho ztráta pro Viktorii citelná, ale klub má i tak dost kvalitních hráčů, kteří se ho budou snažit nahradit.

Přejeme brzké uzdravení a návrat do sestavy, Dane!