a

Duben 2012

FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha

30. dubna 2012 v 21:20 | Bečinka/Lečo |  Sezóna 2011/2012
Mistři jsou v situaci, kdy si nesmí dovolit ztratit ani jediný bod a zároveň doufat, že soupeři z čela tabulky zaváhají. Liberec i Sparta ale vyhráli a tak je museli Plzeňáci napodobit, alespoň pokud chtěli ještě zdramatizovat boj o titul.

Tentokrát jim soupeřem byl pražská Slávia, která měla ve 2. minutě tutovku. Ale všechno zachránil brankář Roman Pavlík, který tváří tvář jedinému hráči zachoval chladnou hlavu a jeho střelu vykryl hned dvakrát. A to bylo prakticky taky to jediné, co Slávie předvedla.

Pak už se míče chopili mistři z Plzně a Slávistům ho moc nepoučeli. První gól vstřelil v 9. minutě nejlepší střelec Plzeňáků a druhý nejlepší v lize, Marek Bakoš. Ani ne o deset minut později se do prázdné brány trefil Petržela a zvyšoval vedení Plzně na 2:0.

Do konce poločasu přidali Plzeňáci ještě jeden gól. Ve 44. minutě se trefil opět Milan Petržela. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:0, což už je velmi luxusní.

A Viktoriáni si výsledek pohlídali. V druhém poločase měli ještě několik příležitostí svůj náskok zvýšit, ale žádnou nevyužili. I tak to byl nádherný zápas, který si fanoušci, kterých bylo 11 412 užili a poslední minuty probíhala slavná a oblíbená mexická vlna.

EXTREME RULES : CM Punk vs. Chris Jericho (29.4.2012)

30. dubna 2012 v 18:21 | Bečinka/Lečo |  Fotky wrestlerů
Chris Jericho při svém příchodu do ringu

16. kapitola - Nepříjemná podmínka

30. dubna 2012 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepříjemná pravda
Lucy neměla sebemenší ponětí, proč by jí profesorka McGonagallová takhle před večerkou tahala do sborovny. Jakmile jí však uviděla plnou učitelů, řekla si, že si určitě Snape zase jen stěžoval. Ale tentokrát to tak nebylo a dívka byla rozhodnutá Brumbála přesvědčit, aby jí na otcův pohřeb pustil.

VLF Wolfsburg vs. SV Werder Bremen

29. dubna 2012 v 19:49 | Bečinka/Lečo |  Petr Jiráček
Wolfsburg se utkal doma s týmem Brémy. V nominaci byl i Petr Jiráček, ale do zápasu bohužel nezasáhl.

Vlci se ale i přes to ve 40. minutě dostali do vedení 1:0. Ovšem ještě do konce poločasu stihl soupeř odpovědět a tak se do kabin šlo za nerozhodného stavu 1:1.

Ale Vlci mají Helmese, který je dostal ve 66. minutě znovu do vedení 2:1. A do konce zápasu, přidal ještě jednu branku a upevnil tak výhru Wolfsburgu 3:1. V aréně Vlků bylo vyprodáno a tak 30 000 diváků vidělo, jak se vítězstvím Wolfsburg posunul na 8. příčku tabulky Bundesligy.

My jewerly 24.4. 2012

29. dubna 2012 v 14:20 | Bečinka/Lečo |  Doplňky

ELF kosmetika

28. dubna 2012 v 21:37 | Bečinka/Lečo |  Make-up, Skin care, Hair care

Dnes vám přináším novou kosmetickou firmu, kterou mě představila kamarádka Nikky. Dobrá zpráva je, že je můžete sehnat i v české republice, což u většiny věcí, které si Nikky přináší nejde.

My nails 21.4. - 24.4. 2012

28. dubna 2012 v 7:54 | Bečinka/Lečo |  Nails

Téma Týdne : Minulost

27. dubna 2012 v 8:20 | Bečinka/Lečo
Minulost je koule na noze, kterou vláčeme za sebou! Jak moc pravdivé to je? Příliš! A já jsem toho pravým důkazem.

Ale když chceme, můžeme si minulost poupravit. Můžeme se tvářit, že něco z naší minulosti prostě a jednoduše neexistuje. Možná tomu nevěříte, ale bude to fungovat! Skutečně bude! Když samy sebe přesvědčíte, přestanete tomu po čase věřit.

Bude vám to připradat jen jako sen a váš život bude o něco jednoduší. Jenže pak přijdou dny, které všechny ty lži odhalí a vy se budete cítit mizerně. S minulostí se musíme naučit žít, i když je to sakra těžké.

Šťastní budete teprve tehdy, když přijemete svojí minulost jako něco, co už prostě nelze změnit. A vyhráno budete mít až budete na svojí minulost hrdí a nebudete jí chtít změnit. Ale zatím stačí, když se s ní naučíte žít. To je první krok!

Hlavně nezapomeňte, že každý máme minulost a že každý má nějakou tu černou díru ve své minulosti! Každý! Úplně každý!

Fotbalový reprezentanti vařili Gambrinus pro fanoušky!

26. dubna 2012 v 20:15 | Bečinka/Lečo |  Fotogalerie
Čeští fotbalový repezentanti založili várku piva, která by měla být hotova před EUREM 2012. A kde jinde se mohli sejít než v Plzni?! Pod vedením sládka Homolky se Milan Petržela, David Limberský, Theo Gebre Selassie, Jiří Štajner a David Lafata účastnili celého procesu vytváření piva!

Zleva : David Lafata, Milan Petržela, David Limberský, Jiří Štajner, Theodor Gebre Selassie

15. kapitola - ,,Má na to právo!"

26. dubna 2012 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepříjemná pravda
Ticho, které nastalo po Johnově sdělení, by se dalo krájet. Všichni jen tiše zírali. Buď na Brumbála nebo na Jeffersona. Jako první se vzpamatoval Snape a odfrkl si. "Ty si vážně idiot!" zhodnotil svého kolegu rychle.

CrossCafe Original

25. dubna 2012 v 8:46 | Bečinka/Lečo |  foto

Horváth a Darida ve Viktoria Shopu

24. dubna 2012 v 19:29 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???

Další dvojice Viktoriánů se představí fanouškům ve Viktoria Shopu. Tentokrát to bude kapitán Pavel Horváth a záložník Vláďa Darida! Oba Viktoriáni zasednou za pult obchodu ve čtvrtek 26.4. 2012 v 17:30 a fanouškům budou k dispozici půl hodiny.

Oba navíc představí novinky v sortimentu Viktoria Shopu. Přibudou například klíčenky, samolepky a vlaječky. Nově budou k dispozici nafukovací míče k vodě, retro kloboučky a speciální cyklodressy! Stále navíc probíhá speciální akce k zápasu se Slávií.

zdroj : fcviktoria.cz

Shane Dawson - SUPERLUV

24. dubna 2012 v 14:27 | Bečinka/Lečo |  Videoklipy
Shane Dawson vytvořil svojí první originální písničku a přidal videoklip, za který by se nemuseli stydět celosvětově známí muzikanti! V pokračování článku je překlad...

Malý Switch : ,,Jsi v pořádku?"
Malá Brenda : ,,Nenávidím ho!"
Malý Switch : ,,Ale... je to tvůj táta... Brendo, něco jsem ti vyrobil."
Malá Brenda : ,,Co je to?"
Malý Switch : ,,Líbí se ti to?"
Malá Brenda : ,,Je to nádherné!"

Překlad písničky + Shaneovo povídaní v pokračování článku...

Je hra Barcelony už překonaná?

24. dubna 2012 v 8:02 | Bečinka/Lečo |  Co MĚ zaujalo....?!
El Clásico je zápas, který si žádný fotbalový fanoušek nemůže nechat ujít. Je to svátek fotbalu, zápas všech zápasů. Dva nejlepší týmy na světě se střetávají a je jedno, jestli se jedná o zápas v rámci La Ligy, Ligy mistrů nebo jakékoliv jiné soutěže. Nepřátelství a rivalita těchto dvou španělských klubů je cítit na tisíce kilometrů.

Poslední El Clásico se konalo v sobotu 21.4. 2012. Výhodu domácího prostřední měla tentokrát Barcelona. Navíc situace v La Lize je taková, že Real Madrid vede tabulku a pokud Barcelona chce ještě uvažovat o titulu, musí zápas vyhrát.

Jenže tohle El Clásico rozhodně nebylo v režii Katalánců. Držení míče bylo samozřejmě na jejich straně, ale to je k ničemu, když si nedokáží vypracovat šance a vyhrát. Jose Mourinho připravil svůj tým dokonale. Real Madrid předváděl téměř dokonalou obranu a hráči Barcelony měli najednou problém i s rozehrávkami.

Hráči jako Iniesta, Messi, Alexis Sánchez, Xavi jakoby neměli svůj den. Prohrávali již od 17. minuty. Nutno podotknout, že gól Realu nebyl nijak oslnivě nádherný, ale platil. Barcelona dokázala dát gól až v 70. minutě a jen o pár minut později, emoce Katalánců schladil nádhernou trefou Ronaldo.

Barca navíc prohrála i v prvním zápase, semifinále Ligy Mistrů, s trápicím se Londýnským klubem Chelsea FC. Čeká je odveta v Barceloně, na kterou se teď musí ze všeho nejvíc soustředit. A tyhle dvě prohry jsou důvodem proč se mluví o tom, že už je možná hra Barcelony natolik všemi prostudovaná, že už ztrácí účel, protože teď už kluby zdřejmě přišli na to, jak se brání Barcelona!

Návštěvnost za týden (16.4. 2012 - 22.4. 2012)

23. dubna 2012 v 16:22 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost