Můj
a

Březen 2012

CM Punk v Miami

31. března 2012 v 22:38 | Bečinka/Lečo |  CM Punk
V Miami se letos koná WrestleMania 28. Jak vypadal Punkovo den v Miami???My nails 27.3. - 30.3. 2012

31. března 2012 v 18:37 | Bečinka/Lečo |  Nails


9. kapitola - Trefa do černého

31. března 2012 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepříjemná pravda
Profesor Jefferson už skoro také zapomněl, že je ještě pořád v místnosti Lucy. Až Snaepovo hláška mu to znovu připomněla. Podíval se na ní a bál se, že se s ním teď začne hádat i ona, ale Lucy byla v naprostém šoku a nezmohla se na jediné slovo. John se pak znovu podíval na svého kolegu. "Ještě si o tom promluvíme!" zasyčel Snape a odešel. Dal si pořádně záležet, aby za sebou práskl dveřma.


My tears for them...

31. března 2012 v 8:05 | Bečinka/Lečo |  Moje názory
Jsem člověk, který je schopný ořvat prakticky cokoliv. Nejvíce asi brečím během fotbalových zápasu. Někdy smutkem, někdy radostí, někdy zlostí...

Poprvé jsem radostí brečela asi tři nebo dvě sezony zpátky, když Viktoriáni hráli proti Slavii a Lukáš Krbeček (tehdejší brankář Viktorky) vychytal Slavii. Chytil obě penalty a zápas skončil nerozhodně, takže Plzeňáci vzali Slavii šanci dostat se v tabulce před Spartu.

Radostí jsem brečela i 21. května 2011, když Viktoriáni poprvé v historii vyhráli Gambrinus ligu. Pak když se přes Kodaň dostali do Ligy Mistrů a nakonec, když v hektickém závěru remizovali s Italským AC Milán 2:2.

Ale bohužel k fotbalu patří i smutné momenty. Nespravedlivé fauly, neodpískané ofsajdy, nečekaná zranění nebo chybějící štěstí. Věřím tomu, že i 23. únor 2012 se zamíše do mého srdce jako jeden z důležitých dnů Plzeňských mistrů, protože to, co předvedli se prostě nevídá!

A když pak rozhočí zapískal na píšťalku a ukončil zápas, kde stateční Viktoriáni podlehli Schlake 04 v poměru 3:1, z očí se my vyvalily tuny slz. Ani nevím, kde se brali, ale věřím, že každý, kdo se na zápas díval, tak musel prožívat něco podobného. Ty kluci si to prostě strašně moc zasloužili.

A teď tím končí jedna etapa. Já ušetřím peníze a nervy, ale bude mi to chybět. Hodně! Ještě, že tu pořád máme českou ligu a naše neschopné rozhodčí, takže se nemusím bát, že bych bez slz dlouho vydržela.


Pozn. článek byl psát 24.2. 2012 po zápase Viktorky se Schalke

Genialita Dana Browna

30. března 2012 v 20:55 | Bečinka/Lečo |  Moje názory
Kdysi jsem prohlašovala, že Šifra mistra Leonarda ,,je ta nějvětší píčovina, jakou jsem kdy četla." A tehdy jsem to tak doopravdy cítila. Na Dana Browna si prostě okamžitě utvoříte jasný názor. Jenže, netrvalo to dlouho a já sáhla po další jeho knize a mínění o něj, jsem přehodnotila.

Nikdy jsem neviděla Šifru mistra Leonarda ve filmové podobě. A popravě řečeno toho ani moc nelituji. Zato jsem viděla Andělé a démoni. Tenkrát jsme na tom byli se školou (tehdy to byla ještě základka) a po pár letech jsem si řekla, že bych si měla přečíst knihu. Andělé a démoni totiž předchází Šifře mistra Leonarda.

Osobně jsem do téhle chvíle přečetla tihle tituly : Šifra mistra Leonarda, Andělé a Démoni, Digitální pevnost a Ztracený symbol. Žádnou z jeho knih však nemám ve své knihovničce, protože jsem si je půjčovala z knihovny. A tak trochu, bych si je chtěla pořídit, i přes to, že už je mám přečtené.

A zlomová knížka pro mě byla ta poslední Ztracený symbol. Já mu doopravdy uvěřila, že je Robert Langdon mrtvý a obrečela jsem to. A to je pro mě jasný důkaz, že jsem si tohohle autora zamilovala. Je velmi čtivý a vřele vám ho doporučuji. Nenechte se odratit tím, že je ta kniha trochu tlustější! Jakmile k vám totiž promluví Dan Brown, nebudete schopni dělat nic jiného, než mu naslouchat.Trenér Vrba ve Viktoria Shopu + akce FanShopu

30. března 2012 v 13:58 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???

V sobotu 31.3. 2012 bude ve Viktoria Shopu fanouškům k dispozici trenér Plzeňských mistrů, Pavel Vrba. Fanshop se otevře již v 11:00 hodin a bude otevřen až do 14:00. Účást trenéra Vrby je naplánovaná na 12:00-13:00.

Viktoria také pořádá speciální akci k prodeji vstupenek na domácí zápas se Slováckem, který se hraje příští týden. Bude probíhat akce na vstupenky 2 + 1. Ke koupi dvou vstupenek, dostanete třetí zdarma. To samé platí i pro manitele pernamentek. Pokud si koupí k jedné permanentce, jednu vstupenku, dostanou druhou zdarma.

Ve Viktoria Shopu stále probíhá prodej origiálních dresů z Ligy Mistrů a Evropské ligy. Origiální dresy hráčů, s předtištěšným jménem hráče a jeho podpisem si můžete pořídit za 999,-. Stále probíhá doprodej origiálních dresů z podzimní části ligy, ty jsou k dosání za 699,-. Držitelé pernamenek mají slevu 200,-.

Stále jsou výrazné slevy na kolekci Ligy mistrů a Evropské ligy. Probíhá doprodej kalendářů na rok 2012, jejichž cena činí pouhých 99,- K dispozici nově bude i plagát s Viktoriány na jarní část Gambrinus ligy. Cena jednoho plagátu je 30,-. Majitelé pernamentek, pod předložení pernamenkty, dostanou plagát do konce dubna zdarma.

zdroj informace : fcviktoria.cz

Tisková konference k WrestleManii XXVIII.

30. března 2012 v 7:00 | Bečinka/Lečo |  Fotky wrestlerů
The Rock a John Cena


Hlášky Jaromíra Bosáka VI.

29. března 2012 v 20:29 | Bečinka/Lečo |  Zábava aneb ať je sranda
"Tohle byl rohový kop značky Fabregas."

"Jak takový faul může písknout Skotský rozhodčí nepochopim, NEPOCHOPIM!"

My jewerly 23.3. 2012

29. března 2012 v 15:04 | Bečinka/Lečo |  Doplňky


Téma Týdne : Já

29. března 2012 v 9:26 | Bečinka/Lečo
Znáte tu písničku od Olympicu? Jmenuje se prostě a jednoduše Já a popisuje naprosto sebestřednýho blbce. A taky by se parádně hodila pod tenhle článek. Ale i "Já" můžeme chápat z různých úhlů pohledu.

Nechci vám tu lhát, já osobně používám slovo "já" poměrně dost často. A kdo taky ne? Nemyslím si, že to má něco společného se sebestředností. I když... :-D

Takže pointa tohohle Téma Týdne je jaká? Mám napsat něco o sobě? Fajn, jsem osmnáctiletá holka z Plzně, která dejchá za Plzeňské Viktoriány, ráda čte, kouká na wrestling, bloguje a chodí na Střední školu profesora Švejcara v Plzni.

A asi už jsem v životě napsala i smysluplnější články. Takže... já nevím, vážně by mě zajímalo, které volové hlasovali pro tohle téma. Možná by bylo fajn, kdyby byl tým blogu.cz občas trochu víc kreativní!


My outift 23.3. 2012

28. března 2012 v 14:23 | Bečinka/Lečo |  Outfits


Návštěvnost za týden (19.3. 2012 - 25.3. 2012)

28. března 2012 v 8:01 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Pondeli: 41
Utery: 39
Streda: 53
Ctvrtek: 35
Patek: 45
Sobota: 0 ?????
Nedele: 50
Celkem: 263

FCVP vs. FKDČB

27. března 2012 v 20:31 | Bečinka/Lečo |  Fotoreportáže


My jewerly 22.3. 2012

27. března 2012 v 16:05 | Bečinka/Lečo |  DoplňkyObchodník se smrtí, Hugh Laurie

27. března 2012 v 9:55 | Bečinka/Lečo |  Můj čtenářský deník

Thomas Lang pracuje jako bodyguard. Osloví ho muž a najme si ho na vraždu. Thomas nejprve souhlaví, ale nakonec se rozhodne svou oběť varovat. A to se mu stane ostudným. Seznámí se s dceru muže, kterého má zabít a velmi rychle se, ani sám neví jak, dostane do teroristické organizace Rameno Spravedlnosti, kde po něm chtějí aby provedl atentát. Ale Thomas hraje na více stran a tak sice atentát provede, ale zároveň ví, že onen muž má na sobě neprůstřelnou vestu. Vše to dělá, aby zajistil ochranu Sáře. Ta se však ukáže jako jeden z kompliců. Vše končí poměrně dobře, CIA pozatyká zločince a Thomas se usadí do letadla vedle Ronnie.

FC Viktoria Plzeň vs. SK Dynamo České Budějovice

26. března 2012 v 19:36 | Bečinka/Lečo |  Sezóna 2011/2012
Dohrávku 22. kola uzavřel zápas mezi Českými Budějovici, které slavili prozatimní neporazitelnost a Plzní, která na svém novém stadionu ještě nevyhrála, i přes to však stále obývala 3. místo v tabulce.

Viktoriáni naprosto ovládli první poločas, který byl plný kontroverze. Velkou šanci prakticky zahodil Kolář, kterému se míč zamotal pod kopačky a odkrytý brána mu tudíž byla k ničemu. Mistři však stále hráli převážně na polovině soupeře.

První gól zařídil 35. minutě Vláďa Darida, když se trefil z dálky. Pro Plzeň netypický, avšak nádherný gól. Ve 36. minutě se pak trefil Bakoš. Ihned po jeho gólu se na rozhodčího slétli jihočeši v čele s Řepkou, kterého museli spoluhráči držet od rozhodčího dál.

Jihočeši tvrdili, že byl gól dosažený rukou a tedy, že by neměl platit. Odvolávali se i na záběry, které běželi na obrazovkách. Po konzultaci s pomezním a čtvrtých rozhodčím, hlavní rozhodčí gól odvolal! Což se v historii fotbalu, která sahá do počátku lidské civilizace ještě nikdy nestalo. Nicméně po tomhle rozhodnutí se začali bouřit Plzeňáci včele s trenérem a Pavelem Horváthem a tak byl gól uznán.

Při odchodu do kabin došlo ke strkanicím a rozhodčí už měl připravenou červenou kartu pro Řepku, ale Jihočeši a Viktoriáni mu to rozmluvili.

I v druhém poločase vévodili zápasu Viktoriáni. Hrál velmi útočný fotbal a hrála se hlavně na polovině soupeře. Třetí gól přidal opět mladičký Vláďa Darida v 80. minutě. Ještě předtím měl velkou šanci.

Kdyby Viktoriáni proměnily všechny šance, které měli, zápas by pravděpodobně skončil 7:0, ale takhle se museli "spokojit" s výsledkem 4:0, když v 81. minutě zvyšoval náskok střídající Ďuriš. Viktoriáni si tak připisují důležité tři body a stále drží 3. místo v tabulce Gambrinus ligy.


8. kapitola - Nepříjemné vyrušení

26. března 2012 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepříjemná pravda
Profesor na dívku zůstal překvapeně zírat. Ona se jakoby nic vrátila ke své práci. John věděl, že má pravdu. Přesně tohle měl udělat už dávno. Začít je ignorovat. Doteď se jim snažil vysvětlit, že jejich chování není vhodné. Pravda byla taková, že taky kdysi byl neštastně zamilovaný a nechtěl někomu zlomit srdce, protože věděl, jaký je to pocit, ale některé ty dívčí hry už přesahovali veškeré hranice. Najednou byl rád, že právě mu právě Lucy řekla, aby je prostě a jednoduše ignoroval.