Můj
a

Leden 2012

Odlet na Kypr

31. ledna 2012 v 9:24 | Bečinka/Lečo |  Fotoreportáže


Ministry of Magic - Lily

30. ledna 2012 v 23:23 | Bečinka/Lečo |  Videoklipy
Ministry of Magic je skupina Amerických mladíků, kteří mají rádi hudbu a Harryho Pottera. Skládájí a zpívají písničky, jejichž děj navazuje na knihy Harryho Pottera. Takhle se jmenuje Lily.


Návštěvnost za týden (23.1. 2012 - 29.1. 2012)

30. ledna 2012 v 17:11 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Pondeli: 67
Utery: 57
Streda: 33
Ctvrtek: 50
Patek: 51
Sobota: 78
Nedele: 60
Celkem: 396

My outfit 27.1. 2012

29. ledna 2012 v 8:38 | Bečinka/Lečo |  Outfits

FBI vypnula pirátský server - Hackeři vypnuli FBI!

28. ledna 2012 v 10:04 | Bečinka/Lečo |  Co MĚ zaujalo....?!
Zdá se to poměrně úsměvné, ale je to pravda. Vypukla vůbec první internetová válka. Na jedné straně jsou "ti starší", tedy FBI a zastánci autorských práv, na druhé straně jsou "ti mladší", pro které je porušování autorských práv synonymem ke spojení svoboda slova.

Jde o to, že byl vypnut jeden z nějvětších servrů na nelegální stahování filmů. Upřímně, každý jsme už někdy na internetu stáhli něco, za co jsme neplatili, že?! Takže, kdo je bez viny ať hodí kamenem. Zvláštní na celé věci je, že se do ní zapojila i americká FBI.

Ta vypla onen server a zatkla jeho zakladatele. Vše za přítomnosti televize, takže všichni mohli vidět,jak takový člověk žije a kolik vydělává. Skupina hackerů pak vypnula oficiální stránky FBI. Koneckonců to není tak dávno, co autoři největší internetové encyklopedie Wikipedia, vypli její anglickou verzi. Tenkrát to byla na protest a stránka nefungovala 24 hodin.

V Americké vládě leží na návrhy na zákony znamé pod zkratkou SOPA a PIPA. Pravděpodobně dojde k výraznějším diskuzím až během prezidentských voleb. Ale může se stát to, že se zákony uveřejní a pak se klidně můžete dostat do situace, kdy byste mohli dostat 5 let za nahrání písničky Michaela Jacksona. Pět let, to je o rok víc, než kolik dostal doktor, který ho zabil.

Já osobně jsem spíš součástní té mladé generace. Nejsem jako někteří mí vrstevníci, kteří stahují každou prkotinu. Popravdě se bojím, že si do počítače natahám viry, ale nebudu lhát i já nelegálně stahovala písnička například z oblíbeného serveru youtube.com.


pokud vás tenhle problém zajímá, doporučuji koupit si časopis Reflex (4 číslo) s ministrem Dobešem na tiulce!

Pilař nakonec stráví jaro v Plzni!

27. ledna 2012 v 18:26 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???
Situace kolem Václava Pilaře se konečně vyjasnila a musím říct, že mě výsledek příliš nenadchl. Václav Pilař totiž i jaro odehraje v Plzni.

Plzeň, Hradec, Pilař a Wolfsburg se nakonec domluvili na tom, že pro hráče bude nejlepší strávit konec sezony na západě Čech. Pilař k tomu vydal oficiální vyjádření, které tentokrát mělo hlavu a patu, i když to zásadní nezmínil, tedy to, že by se měl fanouškům Plzně omluvit.

Podle kapitána Viktorie je v kabině dobrá nálada a všichni se tomu jen zasmáli. Zbývá nám tedy jen doufat, že si to Pilař v průběhu sezony opět nerozmyslí!

41. kapitola - Už je pozdě

27. ledna 2012 v 12:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení II
Severus Snape se zamyslel nad Brumbálovýmy slovy. Už dřívě uvožoval a přemýšlel nad tím, co přesně mu na Elle vadí. Brumbál měl pravdu, ta holka byla chytrá. OVCE lektvarů udělala na vinikající. Byla krásná a nikdy neudělala nic za co by jí musel nenávidět. Možná Brumbál měl pravdu. Možná mu jeho syn a jeho dívka až moc připomínali situaci, kterou na škole prožil on.


Ministry of Magic - Harry Potter is death

26. ledna 2012 v 21:34 | Bečinka/Lečo |  Videoklipy
Ministry of Magic je skupina Amerických mladíků, kteří mají rádi hudbu a Harryho Pottera. Skládájí a zpívají písničky, jejichž děj navazuje na knihy Harryho Pottera. Takhle se jmenuje Harry Potter is death (Harry Potter je mrtvý)!
Logicky tedy navazuje na moment v sedmičce, kdy Voldemort zabije Harryho! Překlad je již ve videu!

Návštěvnost za týden (16.1. 2012 - 22.1. 2012)

26. ledna 2012 v 14:21 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Becinky.blog
Pondeli: 55
Utery: 40
Streda: 46
Ctvrtek: 40
Patek: 56
Sobota: 41
Nedele: 64
Celkem: 342

WinterSpringPro - Slytherin Night

25. ledna 2012 v 16:43 | Bečinka/Lečo |  Videoklipy
WinterSpringPro je youtube kanál, ve kterém Joey a Brittany přezpívávají různé písničky. S pomocí několika kamarádů také složili písničku s názvem Zmijozelská noc (Slytherin Night), natočili úžasné video a dali to samozřejmě na youtube.com. Mě se moc líbila! Užijte si to! Takhle totiž vypadá Zmijozelský večírek!btw, pokud jste četli mojí povídku NEPOCHOPENÍ, tak si možná vzpomenete, na párty, kterou Alan a Brad pořádali. Věřím, že to tam vypadalo asi nějak takhle... :-D :D

v pokračování článku jsou nejvtipnější komentáře z diskuze pod videem....

Přítel nepřátel, nepřátel přítelům

24. ledna 2012 v 21:42 | Bečinka/Lečo |  Severus Snape

zdroj : deviantart.com

Ministry of Magic - Goodbye Privet Drive

24. ledna 2012 v 15:33 | Bečinka/Lečo |  Videoklipy
Ministry of Magic je skupina amerických mladíků, kteří milují hudbu a Harryho Pottera. Tahle píseň vypráví o tom, jak se Harry loučil se Zobí ulicí! České titulky jsou již ve videu!


40. kapitola - Přítelova rada

24. ledna 2012 v 12:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení II
Zatímco Lucy se rozplývala, šišlala na nově narozené kluky a pomáhala madame Pomfreyové, o několik postelí dál seděl Brad s Alanem. "Řekl jsem mu, že doufám, že jim budu lepším otcem než byl on mě." Říkal právě Alan. Věděl, že Bradovi může věřit. Už s ním hodněkrát mluvil o podobném tématu.


Nespokojený melancholik Hugh Laurie, Katty Joyce

23. ledna 2012 v 21:09 | Bečinka/Lečo |  Můj čtenářský deník

Katty Joyce septala krásnou biografii o herci Hugh Lauriem, který je především znám jako protivný, ale genilání doktor House. Možná čtenáře překvapí, že Hugh byl sportovec na profesionální úrovni, že studoval antropologii, že dodnes lituje, že nešel na medicínu... Hugh je podle téhle biografie, Houseovi velmi podobný. Kniha se velmi zabívá postavou House. Tím, že se jedná o "lékařského Holmese." Joyce nás zasvětí do toho, kde se vzal Houseův vzhled, jeho záliby... Knihu mohu vřele doporučit

Wolfsburg vs. Kolín (foto + výsledek zápasu)

23. ledna 2012 v 16:39 | Bečinka/Lečo |  Petr Jiráček
Wolfsburg vyhrál nad Kolínem 1:0

Černobílý svět, Kathryn Stockettová

23. ledna 2012 v 10:03 | Bečinka/Lečo |  Můj čtenářský deník

Černobílý svět je román pocházející z 50. letch 20. století ve Spojených státech. Děj je vyprávěn třemi ženami. Je tu paní Skeeter, která se vrací z univerzity. Je vysoká a její matka je velmi zklamaná, protože Skeeter si z univerzity nepřivezla žádného muže. Pak jsou tu dvě černé hospodyně, moudrá Aibileen a drzá Minny. Skeeter po návratu ze školy vidí všechno jinak a rozhodne se s tím něco udělat. Aibileen jí jako první nabídne, že jí odvypráví svůj příběh, který pak může Skeeter napsat a vydat jako knihu, po čemž touží. Nedlouho poté se k nim přidá i Minny. Padouchem tohohle příběhu je Paní Hilly, která má všechny pod palcem a navíc nenávidí černochy. Po nějaké době už má Skeeter román napsaný, pomohli jí skoro všechny hospodyně z Jacksonu v Mississippi a román vyjde. Hilly brzy pozná, že vypovídá právě o tomhle městu a pozdá, která kapitola je o jaké paničce, ale bohužel to nemůže prozradit, protože tím by potopila především sama sebe. Skeeter poté odjížídí žít nový život do New Yorku, Minny s dětmi odchází od svému muže, který jí bije a i Aibileen začíná žít nový a lepší život.

Téma Týdne : Nevinnost

22. ledna 2012 v 16:01 | Bečinka/Lečo
Když se řekne "nevinnost", druhé slovo, které se mi okamžitě vybaví je dítě. Ano o dětích se přeci říká, že jsou nevinné a víte co, oni teda jsou. Nejsou totiž zkaženy naším systémem a jsou ještě příliš hloupé, aby chápali všechna ta pravdila "dospěláckého světa."

Kdysi jsem se těšila na to, jaké to bude až budu dospělá! Teď jsem a milionkrát raději bych byla jen dítě. Protože svět dospělých je plný přetvářek, pokrytectví, lhaní a neupřímnosti. Dítě, naproti tomu, vám vždy řekne přesně to co si myslí. Je to přeci ta nejpřirozenější věc na světě.

A pokud dítě řekne něco "nevhodného," všichni se s tím dokáží smířit, protože prostě jen řeknou, že je ještě příliš malé na to, aby chápalo buď situaci nebo význam svých slov. Děti jsou nevinné a jsou to jediné nevinné bystosti na zem. A my všichni, dospělí, bychom si měli přát, abychom mohli být jako děti.


,,Radši Řepku než Pilaře!"

22. ledna 2012 v 12:23 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???
To, že Tomáše Řepku nemá rád vůbec nikdo (kromě fanoušků Sparty) je prostě fakt. V Plzni by teď ale fanoušci klidně viděli raději v Plzeňském dresu bývalého kapitána Sparty než Václava Pilaře.

Hodně fanoušků si Pilař ztratil kvůli tomu, že bez vědomí Plzně přestoupil do Wolfsburgu. Nakonec se ukázalo, že se tak vůbec nestalo a jeho agent z něj udělal úplnýho vola. V součastné době je Pilař hráčem Hradce Králové, protože Viktoria předběžně ukončila jeho angažmá.

Jenže Magath (trenér Wolfsburgu) už ztratil o Pilaře zájem. Tvrdí, že už by ho nemohl zapracovat do sestavy a počítá s ním až po jarní části sezony. Co tedy teď bude s Pilařem? Vrátí se do Plzně, kde ho fanoušci nesnáší nebo se bude topit v Hradci?!


,,Navždy!"

21. ledna 2012 v 21:43 | Bečinka/Lečo |  Harry Potter a relikvie smrti

zdroj : deviantart.com

39. kapitola - Rozhřešení

21. ledna 2012 v 12:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení II
Brumbál kráčel po školní chotbě, když potkal svého kolegu Severuse Snapea. Byl zvláštně zadumaný, když si ale ředitele všiml, ožil. "dobrý den, Severusi." Pozdravil ho uctivě Brumbál. Profesor lektvarů přikývl. "Stalo se něco?" optal se Brumbál a vyrazil chodbou dál. Severus Snape se k němu přidal, ale zatím nic neříkal. "Byl jsem na ošetřovně," začal tedy mluvit Brumbál, "jsem rád, že jste se postaral o Elle," poděkoval mu nejprve, "ty kluci jsou vzkutku rozkošní." Poznamenal.