Můj
a

Listopad 2011

Viktoria v anketě Sportovec roku!!!

30. listopadu 2011 v 21:56 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???
Jako každý rok i tento rok se budou předávat prestižní ceny Sportovec roku. Galavečer je naplánován na 21. prosince a můžete ho sledovat na ČT1!

Tři želístka v ohni má i Plzeňská Viktoria, která se poprvé v historii probojovala do kategorie Nejlepších kolektivů.

V desítce nominovaných jednotlivců je bývalý hráč Viktorie Plzeň a současný brankář londýnské Chelsea Petr Čech, který loni skončil třináctný. V druhé desítce nominovaných jsou dva hráči mistrovského celku, kapitán Pavel Horváth a Petr Jiráček.


zdroj informace : fcviktoria.cz, úprava : becinky.blog.cz

HBK polil svého šéfa močí!

30. listopadu 2011 v 14:15 | Bečinka/Lečo |  HBK Shawn Michaels
Mr. McMahon přišel s prohlášením, že Shawn Michaels bere drogy a podrobil ho velmi trapnému testu moči, kdy Shawn musel odevzdat vzorek moči. Ten nakonec byl v kelímku, který Shawn vylil na svého šéfa a jeho syna!

0:30
McMahon : ,,Shawn Michaels bere drogy!"
1:23
Shawn Michales : ,,Its better to be piss of than piss on!" ,,Je lepší být nasraný než pochcaný!"


Předvánoční otevírací doba ve FanShopu Viktorie!

29. listopadu 2011 v 19:58 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???
Dobrá zpráva pro všechny fanoušky Plzeňské Viktorie, které se chtěli podívat do Fanshopu Plzeňských fotbalistů, ale zatím neměli možnost.

Viktoria spouští speciální otevírací doby. Ve zbývajích třech adventech bude fanshop otevřen i v sobotu a v neděli. Naposledy se tak stane 17. a 18. prosince. Otevírací doba o víkendu bude 10-15 hod.

Vyjímkou bude pátek, kdy Viktoriáni sehrájí poslední duel v podzimní části soutěže. V pátek 2.12.2011 bude fanshop otevřen od 14:00-22:30!

Na následující týdny do vánočních svátků jsou naplánovány slevové balíčky a chybět by neměla ani osobní účast zástupců Plzeňské kabiny!


22. kapitola - Takhle se to stát nemělo!

29. listopadu 2011 v 12:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení II
"Alane," oslovil ho. "Já.. musím ti něco říct." Začal. "Jo?" otočil se na něj Alan ze zájmem. Trochu ho zaskočila změna tématu, protože ještě před vteřinou Brad vtipkoval o Ashley Franklinové. "Je to docela vážné a.. asi… určitě z toho nebudeš nadšenej, ale… snaž se uklinit, ok?!" začal. Věděl, že to pro Alana bude nejspíš šok. "Co se děje?" zeptal se Alan zmateně. "Ou, už vím…" rozesmál se. "máš taky nějakou těhotnou holku?"


Návštěvnost za týden (21.11. 2011 - 27.11. 2011)

28. listopadu 2011 v 19:10 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Pondeli: 67
Utery: 49
Streda: 46
Ctvrtek: 44
Patek: 57
Sobota: 48
Nedele: 56
Celkem: 367

Kelly Kelly, Kofi Kingston a John Cena v reklamě na WWE hru Smackdown vs. Raw

28. listopadu 2011 v 15:45 | Bečinka/Lečo |  Jiné zajímavé momenty
Další z WWE reklam, tentokrát na hru Smackdown vs. Raw! V reklamě je Kelly Kelly, Kofi Kingston a John Cena!

0:25
Kelly Kelly : ,,Promiňte, pomůžete mi někdo ze zádama!"
Kofi ihned odchází!!!
0:34
máma : ,,Všichni odchází! Teď!"
chlapec : ,,Fajn, dneska žádný zápas, Ceno!"
John Cena : ,,Ale no tak!!!! Ahoj!"
0:56
manžel (za okem) : ,,Zlato! Otevři!"
John Cena: ,,Kdo to byl?"
máma : ,,Nikdooo!"Pilař podepsal bez vědomí Plzně smlouvu s Wolfsburgem

27. listopadu 2011 v 19:42 | Bečinka/Lečo |  Co MĚ zaujalo....?!
Šok! Překvapení! Tak by se dalo charakterizovat to, co se v současné době odehrává kolem situace Václava Pilaře. Bez vědomí Plzně totiž v pátek podepsal smlouvu s německým Wolfsburgem, týmem o kterém se v souvislosti s přestupy Plzeňských hráčů hodně mluvilo.

Václav Pilař přišel na roční hostování do Plzně z Hradce Králové. Plzeň a především trenér Vrba mu umožnil profesionální růst a z ne moc známéno hráče se stala hvězda, která pomohla Plzni v Lize Mistů i reprezentaci na Euro 2012. Naopak od trenéra dostal Pilař šanci si zahrát nejprestižnější soutěž straého kontinentu, díky které se vůbec mohl do reprezentace podívat.

Jenže teď přišla šokující zpráva. Totiž ta, že se Pilař upsal bungesligovému Wolfsburgu. Navíc bez vědomí Plzně, bez vědomí týmu, který ho stvořil. Ano, Pilař sice spadá pod Hradec Králové a právě ten má také v tomhle ohledu jednat, ale bylo by fér, kdyby to Pilař alespoň v Plzni naznačil. Protože právě Plzni může děkovat za tuhletu nabídku.

A pokud někoho Pilař svých postojem zklamal, jsou to především Plzeňštví fanoušci, kteří ho přijali za svého. Opěvovali ho, a drželi mu palce, i když se mu nedařilo. Možná by stačilo, kdyby měl Pilař trochu víc respektu k týmu, který ho posunul a udělal z něj hvězdu a k fanouškům, kteří mu dodávali sílu!


GL : FC Viktoria Plzeň vs. 1.FK Příbram

27. listopadu 2011 v 19:19 | Bečinka/Lečo |  Sezóna 2011/2012
Předposlední zápas podzimní části Gambrinus ligy odehrála Plzeňská Viktoria na hřišti Příbrami, které se neočekávaně dobře daří v letošním ročníku Gambrinus ligy. Viktoriáni dokonce rozplakali trenéra tohohle týmu.

V prvním poločase byli lepší domácí. Viktoria první půlku tradičně zaspala a v 36. minutě dala Příbram gól. Nezaujatý divák musí dodat, že to byl gól velmi velmi pěkný.

O deset minut později měl velkou šanci Marek Bakoš, ale bohužel chybělo štěstí a trefil pouze tyč. Do šaten se tedy šlo za stavu 1:0 pro Příbram.

V druhém poločase byla Viktoria o něco aktivnější než v tom prvním, ale gólu se nedočkala. Naopak skorovali domácí, a to v 53. minutě. Trenér Vrba se rozhodl jednat v krátkém časovém úseku nařídil dvě střídání. Při tom první nahradil Ďuriše Fillo a v tom druhém se místo Kolář podíval na hřiště mladý Vláďa Darida.

Po obrovské chybě Číšovského, se Příbram ujala dvoubrankového vedení v 53. minutě a bylo jasné, že Viktoriáni musí daleko více hrát. Už prakticky nebylo co zratit. Výsledek přišel záhy, když po rohu rozehratém Petrželou, Fillo nadzvedl balon a do sítě míč dopravil Marian Číšovský, který tak svojí trefou odčinil chybu, po které Viktoriáni dostali gól. Skore tedy bylo 2:1,

Domácím pomohl rozhodčí, když neodpískal jasnou ruku a následnou penaltu ve vápně. Tohle utkání také zdobilo množství špatně odmávaných ofsajdů. Jeden stál Příbram gól na začátku, několik dalších zmařili šanci Plzně na vyrovnání potažmu výhru.

Viktoriáni tak prohráli v poměru 2:1 a bohužel nevyužili zaváhání Sparty a Liberce.


Návštěvnost za týden (14.11. 2011 - 20.11. 2011)

27. listopadu 2011 v 10:09 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Pondeli: 39
Utery: 41
Streda: 42
Ctvrtek: 45
Patek: 55
Sobota: 40
Nedele: 60
Celkem: 322

Ztracený symbol, Dan Brown

26. listopadu 2011 v 20:46 | Bečinka/Lečo |  Můj čtenářský deník

Další román Dana Browna. Když jsem poprvé četla Šifru mistra Leonarda neměla jsem tu knihu nějak moc ráda. Ale pak jsem Danu Brownovi trochu přišla na chuť. Tuhle knihu jsem přečetla asi za tři dny a byl jsem naprosto nadšená! Celý den jsem jen četla a hrozně jsem se chtěla vědět jak to skončí a jaká je to zapomenuté slovo. Zklamal mě až závěr. Po několika kapitolách plných napětí, záhadna, akce a nepředvídatelnosti přišly kapitoly velmi, ale velmi nudné, které jen vysvětlovali složitou historii bible apod. Každopádně rozzuzlení bylo jako vždy u knih Dana Browna naprosto nečekané a šokujicí!

Další knihy Dana Browna...

21. kapitola - Zaslouží si to vědět

26. listopadu 2011 v 12:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení II
Brad zavedl Kitty do prázdné učebny. Usadil jí a sám si sedl naproti ní. "Kitty, znám tě." Začal. "Co se děje?" zeptal se. "Mě můžeš říct všechno." Dodal s lišáckým úsměvem. Kitty se na něj zdráhavě podívala. "Budeš mě nenávidět." Řekla. "Vlastně, to už asi teď mě nenávidíš, viď?!" Brad vzdychl. "Kitty, proboha! Tohle není o nenávisti. Kdybych tě nenáviděl, nechal bych tě sedět na tý zemi. Řekni mi o co jde. Pomůžu ti, když budu moct." Ujistil jí.


Téma Týdne : Nejoblíbenější knižní postava

25. listopadu 2011 v 17:21 | Bečinka/Lečo
Když jsem si přečetla téma týdne řekla jsem si, že to bude jednoduché, ale když nad tím teď tak přemýšlím, asi neexistuje těžší otázka. Možná snad jedině "Moje nejoblíbenější knížka" i když na to bych odpovědět dokázala lépe.

Mám ráda knížky a čtení miluju. Ze všech těch knih, co jsem přečetla, všech těch hrdinů, se kterýma jsem se seznámila a tak moc si přála, abych byla jako oni, koho vybrat jako nejoblíbenějšího? Mám snad zmínit Ferdu ze série Čtyři a půl kamaráda, což byla první série, kterou kdy četla?!

Má to být Ethan Muller z Génia, což je mimochodem jedna z nejlepších knížek, které jsem kdy četla?! Nebo třeba Jana Curtisová, mladá ředitelka problémové školy?! Nebo to má být nějaká dáma z oddechové, románové literatury pro ženy?! A co třeba Afrodita ze Školy noci?!

Nebo mám zmínit Harryho Pottera?! Moji lásku, moji vášeň... Asi ano! Věřte nebo ne, ale mnoho věcí v mém životě se odvíjí od knížek, které jsem četla a které stvořila dokonalá J.K. Rowling. Vlastně jsem už pár svých oblíbených hrdinů vyjmenovala. A ne ze série Harryho Pottera! Mám vybrat jen jednu osobu?

Pokud bych měla vybrat jen jednu osobu, bude to (ano, já vím jsem trapná) Severus Snape. Od začátku do konce jste nevěděli, jestli mu věřit nebo ne. Proč se choval tak, jak se choval? Proč Harryho nenáviděl, ale zachránil mu život? Tyhle otázky padaly neustále. Teď už známe na některé odpoveď, ale postava Severus Snapea bude vždy záhadná a právě to z něj dělá mojí nejoblíbenější knižní postavu.John Cena v reklamě na Gillete

24. listopadu 2011 v 20:27 | Bečinka/Lečo |  Jiné zajímavé momenty
John Cena a jeho reklama na Gillete

0:29
John Cena : ,,Jsem připraven na ProGlide výzvu!"
chlap : ,,Jsem připraven na ProGlide výzvu!"
John Cena : ,,Proč? Proč jsi připraven?"
chlap : ,,Protože jsi mě zmlátil!"
John Cena : ,,NE!"LM 2011/12 : FC Viktoria Plzeň vs. FC BATE Borisov (venku)

23. listopadu 2011 v 21:23 | Bečinka/Lečo |  Liga Mistrů/Evropská liga
FC Viktoria Plzeň měla před sebou velmi důležitý a složitý úkol. Na hřišti soupeře BATE Borisov musela vyhrát, pokud by chtěla zvíšit naději na postup do Evropské ligy. Jednalo se tedy už o pátý zápas v Lize Mistrů.

Viktoriáni vkročili do utkání úžasně! První poločas patřil jen a jen jim. Už ve druhé minutě měl Pilař ohromnou šanci, kterou ale neproměnil. Viktoriány to ale vůbec nerozhodilo a hráli nádherný, útočný fotbal.

Soupeř naproti tomu, když už se dostal k míči, tak jakoby nevěděl co má dělat a neustále přihrával dozadu. To se samozřejmě nelíbilo divákům, kteří na ně bučili. Viktoriáni první poločas naprosto ovldáli. Tolik zasloužený gól přišel až v závěru zápasu, v 40. minutě se trefil po nádherně přihrávce Milana Petržely, slovenský útočník Marek Bakoš.

Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1 pro Plzeňskou Viktorii. V druhém poločase se herní projev trochu obrátil a naprosto logicky. To soupeř potřeboval hrát.

Navíc se snesla hustá mlha a v závěru zápasu už nebylo téměř vidět. Bate víc kontrolovalo míč a byli častěji na naší polovině, ale Plzeň stále hrozila z breaků. Do konce poločasu se už skore neměnilo a Plzeň si tak odváží veledůležité tři body!!


20. kapitola - Výčitky svědomí

23. listopadu 2011 v 12:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení II
Brad se choval trochu jako malý! Odmítal totiž jít vedle profesora a tak šel vlevo, vedle něj Alan a profesor Jefferson. Už bylo po vyučování, ale nepotkávali moc lidí. Profesor Jefferson stále vlastně netušil, jak hodlá Alana zdržet a něco mu říkalo, že by měl hodně rychle nějaký důvod vymyslet. Na druhou stranu se zdálo, že Alan nemá ani to nejmenší podezření, že by něco nemělo být v pořádku.
Nám je to jedno!

20. listopadu 2011 v 15:59 | Bečinka/Lečo |  Moje názory
Rozhodla jsem se, že napíšu ještě jeden článek na téma Návrat českých reprezentantů z Černé Hory. Článek z rubriky Co mě zaujalo...?! je zde a video, které tak popudilo českou veřejnost je tady.

Tentokrát budu psát můj názor, neboli mýma očima. Očima člověka, které české fobalové reprezentaci fandí už nějaký ten rok. Nejsem ten kdo je miloval po EURO 2004 v Portugalsku a po EURO 2008 je nenáviděl. Já jim fandím pořád. Protože miluju fotbal a miluju naši republiku.

Už jednou tady byl kauza fotbalistů a jednalo se o to, že údajně měli na pokoji šlapky. Bohužel se nejednalo o šlapky, ale o přední české modelky, které se s fotbalistama v naší zemi hodně párují. Mě osobně to tenkrát bylo jedno, protože víte co?! Bylo po zápase, ať si po zápase dělají co chtějí, to je jejich věc!

A tohle je to samé! Prostě bylo po zápasy, postoupili na EURO přestože jim to málokdo přál a ještě míň lidí v to věřili a oni se cítili frustrovaní a potřebovali si ty emoce vybít a udělali to. A co je na tom špatného. Je to jejich věc, ať si křičí co chtějí a upřímně, jak byste reagovali vy.

Navíc pokud vám jde skutečně jen o fotbal, pak tohle neřešíte. A kluci žádné fanoušky nestraili, protože také žádné neměli a ty, kteří jim fandí pořád, ti tohle neřeší a nezajímá je to!