30. září 2011 v 15:09 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Nedele: 131
Celkem: 413

Proč se Ježíš neoženil s Marií Magdalénou, John van Schaik

30. září 2011 v 7:55 | Bečinka/Lečo |  Můj čtenářský deník

John van Schaik se zamýšlí nad vztahem Ježíše s Marií Magdalenou. Kniha se opírá o známá fakta. Autor se několikrát odkazuje na knihu Šifra mistra Leonarda od Dana Browna i na jinou literaturu. Autor řeší, zda Ježíš miloval Marií i jako ženu a ne jen jako apoštoly. Dále se řeší zda byl Ježíš člověk nebo bůh a kdo vlastně zemřel na kříží. Autor přichází se zajímavou teorií, že definice výrazu Syn boží je, že během sexu došlo pouze k touze počít dítě a ne k uspokojení tělesných potřeb onoho páru. V tom případě by Syn boží byl každý, kdo byl stvořel tímto způsobem. Nakonec autor polemizuje o dětech Ježíše, o kterých se právě ve své knize zmínil i Dan Brown.

Cody Rhotes byl drzý na Triple H (26.9.2011)

29. září 2011 v 19:40 | Bečinka/Lečo |  WWE nowdays
Triple H (v saku) je něco jako provozní ředitel WWE, ale především to býval wrestler, takže ho skoro všichni wrestleři znají. Cody Rhotes si až moc pouštěl pusu na špacír a Triple H mu nadělil velmi nespravedlivý zápas a nedal mu čas se připravit!

Triple H : ,,Protože máš stehy na hlavě, máš dneska volno!"
Cody Rhotes : ,,Měl by sis dát volno i ty!"
Triple H : ,,Promiň, co to bylo? Něco jsi říkal?"
Cody Rhotes : ,,Vážně to chceš vědět? Při vší úctě myslím, že jsi chabá náhrada za šéfa!"
Triple H : ,,To je skvělý nápad, Cody. Dnes budeš zápasit o titul!"
Cody Rhotes : ,,Proč neuděláš WWE laskavost a nedáš výpověď?!"
Triple H : ,,Tak ty bys raději Triple Treath match?! Perketní!" (se 3 soupeři)
Cody Rhotes : ,,J-já jsem neřekl-!"
Triple H : ,,Ou, počkej. Fatal 4 way. To je ještě lepší!" (zápas se 4 soupeři)
Cody Rhotes : ,,Víš co... já-!"
Triple H : ,,Počkej minutku, dostal jsem nápad. Zůstaň tady, protože tvůj zápas je na řadě a já půjdu dozadu a pošlu sem prvních 9 wrestlerů, které potkám a ty budeš svůj titul obhajovat v 10 men over the top battle royal!" (zápas, kde musíte všechny své oponenty přehodit přes horní provaz)

LM 2011/12 : FC Viktoria Plzeň vs. AC Milán (zápas venku)

29. září 2011 v 6:41 | Bečinka/Lečo |  Liga Mistrů/Evropská liga
FC Viktoria Plzeň si zahrála proti světovému týmu AC Milán na jejich domácím stadionu. Pro Viktoriány fotbalový svátek, pro fanoušky neuvěřitelný zážitek a pro soupeře to měl být poměrně jednoduchý zápas.

K tomu ale nedošlo. Protože hned ve 4. minutě měli Viktoriáni velkou šanci, kterou ale spálili. Kdo by čekal, že si Milán s nima bude dělat co bude chtít, by se mýlil. Viktoriáni hráli výborně. Sáhli si až na dno, ale tomuhle světovému týmu se vyrovnali.

V prvním poločase měli hodně šancí. Osm střel na branku, ale bohužel měli střelecké štěstí. Na druhé straně Milán vystřelil sice jen 7 krát, ale jejich míče častěji mířili mezi tři tyče a svým perfektním výkonem nás několikrát zachránil. Marek Čech byl určitě nejlepší hráč na hřišti. Poločas skončil 0:0.

Co se týče žlutých karet, bohužel je dostávali jen Viktoriáni. Petržela byl velmi přísně potřestán žlutou kartou za hraní rukou. A ještě u toho zůstaneme, první gól Milána totiž padl z penalty, kterou sudí nařídil, a teď se podržte, za ruku ve vápně. Pokud karta za ruku byla přísná, tohle je ještě přísnější. mimo to Číšovský si rukou nepomáhal, spíš se jednalo o nastřelení.

I když Viktoriáni prohrávali 1:0, snažili se hrát svojí hru. Milán už se více roztáhl. Logicky! nemuseli si tolik hlídat obranu a pro Viktorii tak nastali krušnější časy. To ale Mistři bez nějakých větších potíží a úžasných zákrocích Marka Čecha zvládli. Druhý gól pak padl v 66. minutě, kdy se Viktoriáni nestihli včas vrátil.

Na Mistech bylo sympatické, že stále hráli. I když bylo jasné, že už se asi nic významného nestane. Viktoriáni si určitě zasloužili alespoň ten jeden gól nebo jeden bod, ale ve fotbale se hraje na góly a ne na šance. Mistři odehráli velmi dobré utkání ve kterém se dostali na úroveň italského gigantu AC Milán.

Viktoriáni se oblékali do Milána

28. září 2011 v 4:56 | Bečinka/Lečo |  Fotoreportáže
Do Milán, města módy si Viktoriáni povezou zbrusu nové obleky!!!

Cult of Personality by Living Colour (CM Punkovo theme song)

27. září 2011 v 15:09 | Bečinka/Lečo |  Videoklipy
Nový theme song jednoho z mých oblíbených wrestlerů, skvělýho řečníka CM Punka

překlad v pokračování článku...

Téma Týdne : Ticho

25. září 2011 v 11:09 | Bečinka/Lečo
Jeden moudrý člověk kdysi řekl "Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí!" A měl neuvěřitelnou pravdu. Ticho je něco krásného! Ani nevíte jak moc mám ticho ráda, což je možná trochu zvláštní, protože jsem hodně ukecaná.

Jenže když sedm hodin ve škole bez přestání melu (uznávám, že často úplný sračky, který nikoho nezajímají :-D), je pěkné pak přijít domů a mít klid. Někdo se učí tím, že si u toho pouští písničky. To já bych se naučila tak akorát text té písničky. Já na učení potřebuju klid - ticho.

A co vlastně ticho? Je to ten zvuk, který neslyšíme?! Jak je ticho definováno? Na Wikipedii to určitě najdete. Ticho je prostě nádherný zvuk, asi ten nejkouzelnější které dokázala lidstvo stvořit a jsou doby a časy, kdy ticho potřebuje každý z nás.

Na všechno Hitler neměl čas

24. září 2011 v 14:14 | Bečinka/Lečo |  Co MĚ zaujalo....?!
Vím, že tohle není téma na které by bylo vhodné vymýšlet vtipy, ale pardon, já tohle nemyslím ve srandě! Samozřejmě, že byl Hitler zlý člověk a pravděpodobně neměl nejmenší důvod zabíjet Židy. Víte nejvtipnější na celé té problematice z židama je to, že jim křesťané vyčítají, že nechali zabít Ježíše. Jenže už nikdo nedodá, že Ježíš byl také žid! Každopádně tohle je něco trochu jiného... zpátky k tématu!

Jedno město : Varnsdorf! Už se orientujete?! Cikáni! Zvláštní je, že ještě nikdy nikdo neřekl tu onu pravdu : jakmile je někde v republice nějaký problém, vždy jsou u toho cikáni! Vzpomínáte na poslance Čunka, který je nechal vystěhovat ze Vsetína? Vzpomínáte na sídliště Chánov? A koneckonců to není tak dávno co cikáni konečně dočetli Mikeše a chtěli jen odstranit z českých škol!

To co se děje ve Varnsdorfu je prostě strašné! A já s těmi lidmi soucítím, protože vím jaké je to žít vedle nich. Vždycky mě štvali ty lidi, kteří se jich neustále zastávali a přitom nikdy v životě vedle nich nežili! Jací to pokrytci! Jsme v českém státe! Proč tady máme trpět tohle???

A chudák Hitler prostě neměl čas zabývat se ještě cikáni, i když i oni končili v jeho plynových komorách a narozdíl od židů zasloučeně! Chcete mě soudit za to co říkám? Je mi jedno co si myslíte, protože já jsem ve své zemi. Kde máme svobodu slova, my, právoplatní občané!

Bohužel naše vláda teď musí řešit důležitější věci a v dnešní době by nás svět pravděpodobně odsoudil, kdyby je všechny nahnali do plynu, i když by s námi každý potají souhlasil. Takže je to holt musíme trpět, protože Hitler prostě neměl čas na všechno!

GL : FC Viktoria Plzeň vs. SK Dynamo České Budějovice

23. září 2011 v 22:18 | Bečinka/Lečo |  Sezóna 2011/2012
FC Viktoria Plzeň, mistr Gambrinus ligy 2010/2011 hrál utkání v Českých Budějovicích. Papírově silnější Viktoria byla velmi favorizovaná a měl jí čekat lehký zápas.

V prvním poločase hrála Viktorka velmi dobře. Měli mnohem větší držení míče, byli častěji na polovině soupeře a mluvili pro ně i rohové kopy. Přesto nedokázali ohrozit bránu a místo toho kolikrát nesmyslně stříleli z velké vzdálenosti velmi nepřesně. Soupeř měl v druhém poločase dvě šance, při kterých Viktoriánům zatrnulo, ale vše zvládl bezchybně Čech popřípadě hráčům nepřálo štěstí.

V druhém poločase hrála Viktoria o něco hůř, především v druhé polovině druhého poločase se tým na hřišti nepodobal mistrům a jejich famozním výkonům. Ani střídání Bakoše za Ďuřiše, Petrželu za Horu a Pilaře za Daridu nepomohlo a v závěru bylo vidět, že oba týmy chtějí vyhrát.

Ve vápně byl sražen Jiráček, rozhodčí ale penaltu nepískl. Podle "expertů" z televize Nova pískl dobře. Zmiňovaný hráč se také zachoval jako velký džentlemen a v závěru zápasu, přestože jeho tým potřeboval dát gól zakopl míč na aut, když viděl jednoho ze soupeřů na zemi. Za to byl okamžitě seřván trenérem Vrbou (ten do toho alespoň má co mluvit), ale i spoluhráčem Limberským, který celý zápas kurvil co mohl.

Viktoriáni si tak z Českých Budějovic vezou jedinný bod a už ve středu je čeká utkání v rámci nejprestižnější ligy na světě Champions league, kde se setkají s domácím AC Milán!

Návštěvnost za týden (12.9. 2011 - 18.9. 2011)

20. září 2011 v 16:09 | Bečinka/Lečo |  YouTuBe
Tomuhle týpkovi netřeba dělat reklamu. Řeknu jen pár slov : Stream, ONE MAN SHOW, Kazma. Na internetové televizi Stream má Kazma svojí One Man Show. Dokáže přesvědčivě parodovat slovenského rappera Rytmuse. V tomhle díle je za něj převlečený a jako hosta má Miru Šmajdu, který vystupoval v první Českoslovské superstar!

zdroj : stream.cz, youtube.com

CM Punk OPĚT žádá o zmrzliny

20. září 2011 v 14:55 | Bečinka/Lečo |  CM Punk
Triple H (v saku) a CM Punk (v tričku) je dohadovali o tom kdo koho má rád a došlo to až do bodu, kdy Triple H říkal, že na jeho názoru vůbec nezáleží. Že náleží na názoru fanoušků-diváků.

7:19
Triple H : ,,Na jejich názoru záleží!"
CM Punk : ,,Posloucháš je?"
Triple H : ,,Ano, dnes ano. Takhle jsi změnil můj názor. Šest let jsi tady, a ještě jsi tuhle reakci nikdy nedostal. Tohle není o mých názorech, to je o jejich názorech. Chceš být hvězda? Všechno co musíš udělat je dostat je na svou stranu a pak v tomhle businessu dosáhneš všeho. Nebudeš muset volat 7evelen a prosit je, abys mohl být na jejich šálků od kafe. Oni zavolají nám a řeknou nám, že tam jsi!"
CM Punk : ,,Takže dnes posloucháme diváky, jen dnes, mám pravdu?! Posloucháme co chtějí?! Tak kde, o KDE jsou moje WWE zmrzlinové bary??!"

Digitální pevnost, Dan Brown

19. září 2011 v 14:40 | Bečinka/Lečo |  Můj čtenářský deník

Další z románu od Dana Browna. Děj tohohle románu (stejně jako jeho ostatních) je neuvěřitelně složitý a nedá se popsat zkráceně. Pokud existuje kniha, která mě svým závěrem vždy dokáže překvapit jsou to právě knihy Dana Browna. TEntokrát jsem nevěřila všemu, co napsal, protože jsem si říkala, že už toho autora trochu znám, ale přesto všechno dopadlo úplně jinak. Knížku rozhodně doporučuju. Na jeho knihy se sice musíte trochu víc soustředit, ale odměnou je vám nezapomenutelný zážitek a dobrý konec!
Další knihy Dana Browna...

S Puťíkem po zápase

18. září 2011 v 18:09 | Bečinka/Lečo |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Včera jsem byla na zápase Viktorky s Markem (reportáž ze zápasu zde), který měl vinikající nápad počkat po zápase na Viktoriány. Chtěl totiž mluvit s Horvim. A staly se dvě věci, za prvé Horvi se pravděpodobně sprchuje pět hodin, protože vůbec nepřišel a v 11 jsme to už zabalili a šli domů.

A za druhé přišel Puťík. On je táááááák sexy. Byl hrozně milý (to on je vždycky). Hned se kolem něj utvořil kruh lidí, kteří se chtěli vyfotit (moje fotka je bohužel nepovedla :´-( budu brečet) nebo chtěli podpis. Bylo super si s ním pokecat. On je vážně hrozně milej, úplnej opak jiných fotbalistů.

Samozřejmě jsme mu všichni popřáli hodně štěstí do Milána a ujistili jsme ho, že to určitě zvládnou a co víc že přivezou tři body. A když pak někdo řekl, že tři body přivezou i z Barcelony, Puťík už se jenom smál. Z toho všeho plyne jen jedna věc. Potřebuju novou lepší fotku s ním, takže příští zápas si na něj zase počkám :-D A nemyslete si, že jsem blázen, kdyby jste ho totiž viděli...

GL : FC Viktoria Plzeň vs. FK Baumit Jablonec

17. září 2011 v 23:56 | Bečinka/Lečo |  Sezóna 2011/2012
FC Viktoria Plzeň se utkala s Jabloncem. Týmem, který je papírově silnější vedený nejlepším střelcem minulé sezony Gambrinus ligy i tou letošním Lafatou, který má neuvěřitelnou bilanci gólu na zápas.

Viktoria začala velmi dobře. Už v deváte minutě vedla po zásahu Michala Ďuriše, který hrál za vykartovaného Bakoše. A svou úholu zvládl velmi dobře. Jenže asi po dvaceti minutách snaha Plzně začala opadat a více se projevovali soupeři. Plzeňáci si nebyli schopni pořádně přihrát a nebezpečně často nechávali právě Lafatu nehlídaného.

Z toho pramenil jeho vyrovnávající gól ve 32. minutě. Po gólu se Plzeň sebrala a zavedla rychlý protiútok, ten ale neskončil dobře a naopak se musela bránit. Pak už si fanoušci přáli jen jediné, aby rozhodčí ukončil tenhle poločas. V prvním poločase se nastavovala pouze jedna minuta, ale bohužel Viktoriáni dostali gól do šatny!

Na začáku druhého poločasu to vypadalo, že si z peprných slov trenéra (které určitě řekl o poločasové přestávce) Viktoriáni vůbec nic nevzali. Pak se ale opět začala projevovat jejich bojovnost, i když Jablonec neustále hrozil z breaků. Vyrovnávající gól zařídil kapitán Pavel Horváth z penalty!

V 80. minutě se stav opět měnil. Tentokrát na 3:2 pro mistry, když se opět trefil Michal Ďuřiš. Ten byl později střídán a místo něj byl do hry poslán Ševinský. Trenér tak posílil obranu a vypadalo to, že zbylých deset minut bude Plzeň už jen bránit a doufat. Jenže v nastavení, které tentokrát bylo tři minuty se dokázal krásným gólem prosadit Daniel Kolář. Viktoriáni tak otočili zápas, který nakonec skončil 4:2 a připsali si důležité tři body!

Když fotbalista, myslí...

17. září 2011 v 13:53 | Bečinka/Lečo |  Co MĚ zaujalo....?!
Dám vám otázku : Jmenujte fotbalistu, který řekl následující větu "Myslím, že na mě pískají kvůli tomu, že jsem hezký, bohatý a skvělý hráč, a lidé na mě prostě žárlí!" Pokud vám okamžitě blesklo v hlavě Cristiano Ronaldo, nemýlili jste se!

Nebudu se ztrapňovat tím, že bych se snažila naznačovat, že není skvělý hráč. Ať ho máte rádi nebo ho nenávidíte, jedno mu upřít prostě nemůžete. Ví co je to fotbal a umí ho hrát. Na druhou stranu na světě je hoooodně stejně dobrých (i lepších) fotbalistů než je on, kteří nemají potřebu se takhle, řekněme, vytahovat!

K jeho poznámce o tom, že je hezký! Chudák asi nevychodil ani základku nebo mu prostě máma neřekla, že co se jednomu líbí, druhému se to líbit nemusí! Věřte tomu nebo ne, ale Cristiano Ronaldo mi nikdy nepřišel atraktivní, i když chápu, že se někomu líbit může. Mě ne, pro mě je to prostě jen cikán!

A jdeme k poslední části jeho citátu. Tedy, že mu lidi závidí, že je bohatý! Ano, v tomhle se chlapec nemýlí! Samozřejmě, že mu to všichni závidí. A nejvíc možná ti, kteří tvrdí, že ne! Tak to máte se vším! Kdo by v dneším světě nechtěl mít jeho plat a jeho peníze? Jenže pak je tu ta druhá otázka, kdo by chtěl být jako on?!

Nejsem žádný hater, Cristiano Ronaldo je pro mě jen prostě hráč, který mě nějak moc nezajímá, protože sleduju především Gambrinus ligu. Je to skvělý hráč, je bohatý a je to cikán! A tímhle ubližuje jen sám sobě. Protože zatímco Ronaldo běhá po značkových krámech a rozhlašuje jak je nádherný a bohatý, jeho největší konkurent Messi trénuje a myslím, že už teď můžu říct, že je lepší než on!