Můj
a

Srpen 2011

Its over, lets go back to school!!!

31. srpna 2011 v 22:09 | Bečinka/Lečo |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Áno, áno, áno...

já vim, děcka, ale už je fakt konec. Teď nás zase čeká škola! Možná se těšíte, netěšíte, jste nasraní nebo se možná bojíte! To je to co cítím já! A to jdu do stejné školy! Ale víte, naše škola se spojila s takovu hnusou obludou a já mám strach protože nikdo neví co bude. Jak to bude, kdy to bude, proč to bude... a to mě trochu děsí, víte?!

No, ale podle mě (pět vteřin pro Předsedu) to byli fajn prázdniny. Sice nám počasí moc nevyšlo, ale upřímně když bylo teplo chtěli jsme zimu, když byla zima chtěli jsme teplo. Klasika! Moje léto bylo super. Viděla jsem hodně kamarádů, se kterými jinak nemám možnost se stýkat.

S mým druhým já jsem zažila největší ostudu mého života. Nejprve když začala anglicky vykřikovat v kině na HP7 Part 2 a poté ještě navíc, když semnou byla na Viktorce a Puťíkovi přímo do očí řekla ,,Pěknej zápas, Péťo!" nebo když rozpažila ruce před ochrankou, která kontrolovala zda nemáme světlice nebo něco takoýho se slovy, ,,Mě je to jedno, klidně si sáhni!"

A kdo má na tom také podíl? Ano, naši Viktoriáni! Kteří fantastickým způsobem postoupili do Ligy mistrů a svým vítězství v Kodani 3:1 naprosto vyrazili dech celé České republice i Dánsku! Prázdniny je třeba si užít a i když mám pokaždý pocit, že jsem nic nedělala, udělala jsem toho dost. A jsem za ně ráda.

Ale teď nás čeká nový školní rok, nové výzvy, tak do toho. S úsměvem na tváři jde všechno lépe!

37. kapitola - Nepochopení

31. srpna 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
"Proč tě Moudrý Klobouk zařadil do Zmijozelu?" nadhodil Snape. "Nemáš jedinou vlastnost, kterou Zmijozelší používá a cení si jí." Řekl. Alan si nebyl jistý, jestli je to kompliment nebo urážka, ale vzhledem k tomu, že to bylo vyřčeno ústy jeho otce, jednalo se pravděpodobně o urážku. "Gratuluji, slečno Noelová!" otočil se pak k Elle. Alan se na něj zaraženě podíval a Elle se tvářila neméně překvapeně.Unforgettable by Tiffany Alvod

30. srpna 2011 v 22:09 | Bečinka/Lečo |  Videoklipy
Tiffany Alvod je další youtube hvězda. Její singl se jmenuje Unforgettable (Nezapomenutelný). Překlad v pokračování článku!Rozhovor s Petrem Jiráčkem na reprezentačním srazu

30. srpna 2011 v 18:01 | Bečinka/Lečo |  Hráči

Musíte se v posledních dnech připadat jako ve fotbalové pohádce. Postup do Champions League, los, který vás poslal do skupiny s Barcelonou, nominace do reprezentace, superlativy, jimiž vás trenér Bílek zahrnul.

Slyšel jsem. A těší to, jasně.

Návštěvnost za týden (22.8. 2011 - 28.8. 2011)

30. srpna 2011 v 17:30 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Pondeli: 45
Utery: 94
Streda: 76
Ctvrtek: 89
Patek: 87
Sobota: 60
Nedele: 68
Celkem: 519

36. kapitola - Konečně pravda

30. srpna 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
"O to právě jde, Alane." Řekla. "Bylo nám spolu dobře.. a-až moc dobře…" podívala se mu do očí. "J-já vážně nemůžu…" Alan jí pohladil po tváři. "No tak, Lvíčku. Nic není tak špatné jak se zdá." Tohle jí připomělo co říkal Brumbál. Vlastně všichni si myslí, že by mu to měla říct, že je to i jeho věc. Lucy, profesorka McGonagallová, profesor Brumbál všichni byli stejného názoru. Možná mají pravdu. "J-já…"Podle mě...

30. srpna 2011 v 8:08 | Bečinka/Lečo |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Události několika posledních dní, mě donutili trochu se zamyslet. Jo já vím, šílená představa, že?! Jak už pravděpodobně víte FC Viktoria Plzeň získala pro Ligu Mistrů tu nejhorší možnou variantu soupeřů. (Ale potom, co dostali do posledního předkola Kodaň, se už ani nedivím).

Budou hrát proti Barceloně! To bude obrovský, hlavně pro ně. Pro ty mladé i pro ty starší! A řekněme si to upřímně, kdo z fotbalového světa by si nechtěl zahrát proti Messimu nebo Fabregasovi. Trochu mě štve, jak všude Plzeň (hlavně teda v samotné Plzni, a také Praze) podceňujou. To samý si přece všichni mysleli i o Kodani (no, uznávám, že porazit Barcelonu 3:1 na jejich stadionu je trochu nereálné, ale..). Když už jsme u té Kodani, proč by Viktoriáni nemohli sehrát kvalitní zápas proti týmu, který narozdíl od nich v Kodani zvítězit nedokázal?!

Co se týče dalšího velkého jména, AC Milán. Podle mě (ano už to tady je :-D) je úplně jasné, co by měl udělat nejkrásnější fotbalista na světě hrající v současné době za LA Galaxy (ano myslím Beckhama). Měl by se spakovat a zase se honem rychle vrátit hezky do Milána. Klidně jenom na hostování.

To by byl teprve ten pravý fotbalový zážitek, alespoň podle mě...

GL : FC Viktoria Plzeň vs. AC Sparta Praha

29. srpna 2011 v 22:08 | Bečinka/Lečo |  Sezóna 2011/2012
FC Viktora sehrála dne 29. srpna 2011 utkání Gambrinus ligy s lídrem tabulky Spartou. Tým, který v lize ještě neprohrál se tak utkal s týmem, který z šesti kvalifikačných zápasů Ligy Mistrů vyhrál všech šest! Na Štruncových sadech se otevřeli tribuny za bránou a bylo vyprodáno!

Sparta zaútočila velmi rychle a hned v 5. minutě vstřelila první branku. Viktoriáni kombinovali a v prním poločase byl míč převážně na jejich kopačkách, ale obrana Pražanů hrála výborně. Za celých 45 minut Viktoriáni vystřelili na bránu jen jednou.

V 29. minutě Viktoriáni přestali hrát, protože se domnívali, že rozhodčí odpískají donebevolající ofsajd, ale zapoměli, že jsme v Gambrinus lize. Rozhodčí nechali jít Pražany samotné na hráče a už nebyl problém zvýšit na 0:2. Plzeň chtěla odpovědět rychle. Pilař získal míč a postupoval skoro sám na bránu, když ho za ruhu strhl jeden ze soupeřů a rozhodčí to odměnil pouze žlutou kartou!

V druhém poločase se na způsobu hry nic nezměnilo! Plzeň se snažila, Praha bránila, faulovo, čehož si všimli všichni kromě rozhodčího a také zdržovala. Abych pravdu řekla nejspíš se jednalo o nejen z nejhorších zápasů, které jsem v Plzni za postlední dobu viděla.

Ale nejde jen pořád vyhrávat. Loni jsme porazili Spartu dvakrát a na Štruncových sadech jsme prohráli po 2 letech, naposledy jsme tu byli poraženi 15. srpna 2009!


B-e-a-utiful by Megan Nicole

29. srpna 2011 v 19:51 | Bečinka/Lečo |  Videoklipy
Megan Nicole má na youtube.com svůj hudbení kanál kde většinou zpívá slavné hity. Teď přišla s vlastním songem. Překlad v pokračování článku!35. kapitola - V učebně lektvarů

29. srpna 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
Elle si uvědomila, že si ještě jednu knihu zapoměla v učebně lektvarů. Nechtělo se jí tam. Vůbec se jí tam nechtělo, ale zase kniha byl dobrý důvod i pro Severuse Snape aby jí vyhledal a chtěla to mít sama pod kontrolou a tak se do učebny vydala. Před dveřma se na chvilku zastavila, poté zaklepala a na vyzvání vstoupila.


Termíny pro zápasy LM

28. srpna 2011 v 19:38 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???
Seznam termínů pro zápasy Ligy Mistrů !!
  • 13.9. 2011 FC Viktoria Plzeň vs. BATE Borisov (bude se hrát v Pražském Edenu)
  • 28.9. 2011 AC Milán vs. FC Viktoria Plzeň
  • 19.10. 2011 FC Barcelona vs. FC Viktoria Plzeň
  • 1.11. 2011 FC Viktoria Plzeň vs. FC Barcelona (v Pražském Edenu)
  • 23.11. 2011 BATE Borisov vs. FC Viktoria Plzeň
  • 6.12. 2011 FC Viktoria Plzeň vs. AC Milán (v Pražském Edenu)

Clemence Poesy

28. srpna 2011 v 19:34 | Bečinka/Lečo

by Bečinka/Lečo, becinky.blog.cz

34. kapitola - Lásku nelze zakázat!!!

28. srpna 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
Po skončení hodiny lektvarů všichni kromě Alana odešli z učebny. Ne že by si Alan přál zdržovat se v přítomnosti svého otce, ale on mu to rozkázal. Lucy se loudala po sklepení. "Hej, Fowlerová!" uslyšela mužský hlas. Otočila se a zjistila, že na ní volá školní casanova. "Roisere!" pozdravila ho uštěpačně. Líbil se jí, ale byl Zmijozel. "Co je s Miss Nebelvír?" zeptal se. "Miss Nebelvír?" zarazila se Lucy. "Elle Noelová!" vysvětlil Brad.Evanna Lynch

27. srpna 2011 v 19:35 | Bečinka/Lečo

33. kapitola - U Brumbála

27. srpna 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
"Profesorka McGonagallová si to již pověděla." Usmál se. "Severusi, bude ti vadit, když slečna Noelová teď půjde se mnou?" zeptal se Brumbál. Snape zavrtěl hlavou. "Něco se děje, pane řediteli?" zeptal se s evidentním zájmem v hlase. "To je mezi mnou a slečnou Noelovou." Řekl zdvořile Brumbál. Elle si dala učebnici do brašny, ale nevšimla si, že další má zastrčenou v lavici a zvedla se od lektvaru. "Možná by s námi měl jít i pan Snape." Podíval se Brumbál k Alanovi. "Ne!" vyhrkla spěšně Elle. "t-totiž.." koktala. "Tohle je moje věc, pane profesore." Vysvětlila.


Když v Praze, bylo blaze...

27. srpna 2011 v 8:09 | Bečinka/Lečo |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Atmosféra v Edenu byla super! Stejně jako cesta tam! Jela jsem autobus s kamarádkou. Autobusem, který vypravovala FC Viktoria Plzeň společně s organizací pfans. Byl to patrový autobus a my seděli vepředu hned u skla! Super zážitek.

Když jsme jeli po dálnici, prožjíděli kolem sám milion aut, ze kterých visela Plzeňská šála. Dokonce i televize s kamerou ;-)
Když už jsme byli jen kousek před Edenem, po kolejích za doprovodu policejního vozu přijel autobus s Viktoriány a jeden týpek z autobusu to okamentoval slovy "ty vole, to si děláš prdel, že jedou až teď??? No jo, asi se ještě stavili v Meku, Hortváh má ještě držku od cukru!" :-D

Eden, co si budeme nalhávat, je mooooc hezký stadion! Obrovský!!! A byl plný Plzeňánů. Nebylo vyprodáno, ale zápasu přihlíželo 19 000 diváků! 19 tisíc, dokážete si představit ten řev, když dal Bakoš vyrovnávající gól??!

Navíc Plzeňáci udělali rekord! Z Plzně do Prahy přijelo 12 000 diváků, což je nejvíc co kdy kam diváků přijelo podpořit jejich tým! Zážitek to byl skvělý, ale obávám se, že i další zápasy budeme muset hrát v Edenu a hej ty, tady nejsme doma!

Cestou zpátky nás chytla bouřka, blesky a hrozný déšť. Každopádně v autobuse vládla super nálada. Lidi předčítali titulky z internetu a dohadovali se, jaký bude los a tedy proti komu bude Viktorka kopat. A opět bylo několik super hlášek. Napíšu jednu speciálně pro Předsedu. "Přijede Ronaldo, vole. Rozbrečí se tady. Jiráček mu nasadí jesle a ještě ho švihne vlasama!" :-D