a

Červenec 2011

6. kapitola - Nebelvír vs. Zmijozel

31. července 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
Druhý den byl náročný! Čekal je vůbec první Famfrpálový zápas sezony. Šlágr mezi Nebelvírem a Zmijozelem s Harrym jako nových chytačem a Alanem jako novým kapitánem Zmijozelu. Alan hrál na pozici brankáře.
Nebelvír měl možná jeden z nejsilnějších týmu v historii. V bráně byl samozřejmě kapitán Oliver Wood, odrážeči byli Weasleyovi dvojčata, Harry Potter chytač a jedna ze střelkyň Elle. Elle a Alan spolu sice chodili, ale pokud se hrál Famfrpál neznali bratra, jak se říká. Nikdy se o něm moc nebavili a nic si nevyčítali, ale bylo jim líto, že nemůžou hrát spolu.

GL : FC Viktoria Plzeň vs. FC Slovan Liberec

30. července 2011 v 20:32 | Bečinka/Lečo |  Sezóna 2011/2012
První kolo nového ročníku Gambrinus ligy odstartovala Viktoria dnes (30.7.2011) na Štruncových sadech. Jejím soupeřem byl tým FC Slovan Liberec. Hned na začátek řeknu informaci, která výrazně oblivnila vývoj útkání, hlavním rozhočím byl Zelinka!

Dalším problém bylo, že oba tými hráli úplně jinou hru. Zatímco FC Viktoria Plzeň hrála fotbal, Liberec si přijel zahrát volejbal. Nejmíň třikrát byla úplně jasná ruka ve vápně a kolikrát myslíte, že to bylo odpískané? Ano spravné, ani jednou!

Pojďme, ale k samotnému zápasu. Viktoriáni do něm vstoupili s elánem, ale přesto na nich byla vidět únava. Zatímco ostatní týmy hrají jen Gambrinus ligu, Viktoria k tomu hraje i předkola Ligy mistrů. První gól zařídil Franta Rajtoral v 16. minutě. Moc pěkný gól! Ale hrálo se dál.

Další gól bych označila jako chybu brankáře, ale i Míša Daněk je prostě jen člověk a Liberec vyrovnal na 1:1. Tahounu týmu Pavlu Horváthovi se dnešní zápas moc nepovedl. Pořád jsme viděli úžasné přihrávky, bohužel ale i mnohem víc nepřestností včetně nastřelené zdi z velmi výhodné pozice, ale každý den není posvícení.

Další gól zařídil obránce David Bystroň ve 33. minutě! Ještě před koncem poločasu se stal "zajímavý" okamžik. Jeden z Liberce nastřelil míč přesně do obličeje nováčka Pilaře. Rozhodčí, ale ukončil poločas a byl za to samozřejmě náležitě vypískán.

Hned v druhém poločas však Viktoria inkasovala branku. Bylo to v 47. minutě a stav 2:2 se už do konce neměnil. I když kontroverzností bylo hodně. Nejen ty, pro Plzeň hořké, ofsajdy (neužili jsme si jich dost minulou sezonu???), tak ale i neadekvátní posuzování faulů.

Ano, Marián Číšovský si zasloužil druhou žlutou kartu a tedy i červenou. Problém je v tom, že jen 5 vteřin předtím fauloval stejně tvrdě Liberec a jediné co rozhočí udělal bylo "ty, ty,ty!" a na našeho hráče, okamžitě a bez váhání, vytáhl kartu! Ať žije fotbalová spravedlnost!

5. kapitola - Výměna názorů

30. července 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
"A vy byste si měli promluvit v soukromí." Dodal Brumbál. "Na neutrální půdě, doporučoval bych vám Komnatu nejvyšší potřeby." Řekl a odešel. Poslechli ho! Komnata tentokrát byla poměrně velká. Byl tam stůl, na kterým byli dvě láhve máslového ležáku a dvě židle naproti sobě. Oba se usadili. "Takže…" začal Severus. "chci po tobě jen jednu věc!" přerušil ho rozhodně Alan. "Měj, kurva, trochu respekt! Alespoň k holce, kterou mám rád. Je to problém? Co by se ti stalo, kdybys jí jednou nechal dokončit lektvar, ha?!" Severus se nejprve napil ležáku, až poté promluvil. "Zaprvé, nelíbí se mi tón tvého hlasu. Za druhé, vol lépe svá slova a za třetí nelíbí se mi, že se touláš po večerce po hradu s nějakou holkou."

Asfhan - Premiéra HP7 Part 2 v Londýně

30. července 2011 v 9:33 | Bečinka/Lečo |  Padma/ Asfhan

zdroj : snitchseeker.com/Gallery

4. kapitola - Noční toulání

29. července 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
O několik dní později se Elle procházela chotbou. Pravda byla, že čekala na Alana. Už bylo pozdě, jen pár minut před večerkou, když narazila na Olivera Wooda. "Elle! Celou dobu tě hledám. Mám… senzační zprávu. Máme chytače!" Elle ozářila. "Vážně?! Wow, a koho?" zeptala se. "Harry Pottera!" odpověděl Wood. "Cože?" vyjekla Elle. "Ale, vždyť je to ještě prvák, Olivere. Ti za kolejní mužstva-!" "-nehrajou, já vím." Dodal Wood. "Ale McGonagallová to domluvila s Brumbálem. Potter je vinikající, určitě bude stejně dobrej jako jeho táta. Jo, zejtra máme trénink." Dodal. "Tak to už se těším." Usmála se Elle.

HP7 Part 2 Video za scénou - natáčení scény ve Velké Síni

28. července 2011 v 17:09 | Bečinka/Lečo |  Harry Potter a relikvie smrti
Video - Behind the scenes z natáčení scény ve Velké Síni při konfrontaci Harryho a Snape a následného minisouboje mezi Snapem a profesorkou McGonagallovou.

Alan Rickman (hraje Snape) se tam praští do ruky o kameru, hůlka mu vypadne a prohlásí "ouch!" :-D

3. kapitola - ,,Srážím Nebelvíru..."

28. července 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
"Co přesně má být tohle, slečno?" zeptal se Snape, když se po půlhodině práce sklonil nad Elleným kotlíkem. "Lektvar, který jste nám uložil vypracovat po půl hodině vaření." Odpověděla. "Nebuďte drzá!" zasyčel Snape. "Srážím Nebelvíru 10 bodů," dodal. Elle si tak ironicky odfrkla, jakoby chtěla říct, "jak nečekané.". "Říkala jste něco?" zeptal se Snape. "Ne." odvětila Elle. "Musím vám stále připomínat, že pokaždé když promluvíte, máme mi příkat pane nebo pane profesore?" optal se Snape. "Dalších 10 bodů z Nebelvíru." Dodal. "Omlouvám se, pane. Už se to nestane, pane profesore." Řekla a vrátila se ke svému lektvaru.

Předkolo LM 2011/12 : FC Viktoria Plzeň vs. Rosenborg B.K. (zápas venku)

28. července 2011 v 7:57 | Bečinka/Lečo |  Liga Mistrů/Evropská liga
FC Viktoria Plzeň nastoupila 27.července k utkání s domácím Rosenborgem B.K. Zápas začal minutou ticha za oběti teroristických útoků v Norsku! Odveta se hraje příští středu 3.8. od 20:15 v Plzni na Štruncových sadech.

V prvním poločase měli Viktoriáni hodně navrhl a spálili hodně vyložených šancí. První velký šok ale přišel už ve 14. minutě, kdy se po rohu domácích zranil brankář Pavlík. Údajně se jedná o zranění nějakých šlach v koleni. Pavlík zkoušel hrát, ale zranění bylo příliš vážné a tak musela Viktorie už ve 14. minutě střídat a do branky se místo Pavlíka, postavil Michal Daněk.

Ten byl rozchytaný z posledního zápasu Viktorky s Mladou Boleslaví, kde Viktoria vyhrála Synop Tip Superspohár jako druhý tým v historii. Daněk si ale se svou úlohou poradil skvěle a nový hráč Viktorie Pilař dal ve 34. minutě první gól utkání.

Druhý poločas se točil více méně kolem branky Viktorie, ale vysoký Daněk si s hlavičkujícími Nory dobře poradil. I Viktoria měla několik nadějí na zvýšení gólového vedení, ale góly už žádné nepadli. Nebudu lhát, posledních několik minut Norové opravdu tlačili a Viktoriánům pomohlo i štěstí, to ale do fotbalu také patři.

Viktoria má na odvetu výbornou pozici. Na hřišti soupeře vyhráli 1:0. I přes velmi nepříjemné zranění brankářské jedničky Viktorie..

Ralph - Premiéra HP7 Part 2 v Londýně

27. července 2011 v 22:30 | Bečinka/Lečo |  Voldemort/ Ralph

zdroj : snitchseeker.com/gallery

Návštěvnost za týden (18.7. 2011 - 24.7. 2011)

27. července 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
"Alane! Lektvary máme s Nebelvírem!" zakřičel u snídaně druhý den Brad na Alana. Ten si jen pomyslel ach ne. "Konečně! Od prváku se na to těšim!" vykřikl jeden další spolužák. "No uznejte, pozorovat Snapea jak usazuje Mrzimor je taky sranda, ale Nebelvír to teprve bude něco!" podotkl. "On si podá i nás, toho se neboj." Krotil jeho vášně Brad. "To je fakt, ale Nebelvír…" mlel pořád dokola. Alan zatím očima vyhledal Elle. Ta si také zrovna pročítala rozvrh. Najednou ztuhla a podívala se na Alana. Už také věděla tu "úžasnou" novinku.

1. kapitola - První noc v novém školním roce

26. července 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Nepochopení
Bylo dvanáct hodin večer, dávno po večerce a jeden chlapec se procházel v blízkosti Nebelvírské společenské místnosti. Přemýšlel! Dnešek hodně věcí změnil, byl rád, že je zase v Bradavicích a že začíná nový školní rok. Ale dnešek byl historický i ničím jiným, do Bradavic dorazil Harry Potter. Ano, ten slavný Harry Potter. Jediný kouzelník o kterém je známo, že přežil smrtící kletbu.

"Ahoj," ozval se milý hlas. Chlapec vzhlédl a uviděl tu nejkrásnější holku na světě - jeho holku. "Ahoj," objal jí a políbil. "Moc jsi mi chyběla." Řekl a ruku v ruce se toulali po hradu. Tohle byl skoro jediný způsob, jak mohli být alespoň trochu spolu. Ostatním totiž jejich vztah nepřišel v pořádku. "Co Harry Potter?" zeptal se Alan. Dívka se pousmála. "Je moc milý. Ze všeho je hrozně vyjukaný, potřebuje chvilku, aby si na vše zvykl, ale je opravdu hrozně milý." Tohle vůbec nekorespondovalo s tím, co o něm slýchal Alan z úst svého otce.