Můj
a

Celebrity o smrti M.J.

25. června 2011 v 19:00 | Bečinka/Lečo |  Michael Jackson
Elizabeth Taylor : ,,Moje srdce moje duše jsou zlomené. Milovala jsem Michaela celou svou duší a nedokážu si představit život bez něj. Měli jsme toho tolik společného a dobře jsme se spolu bavili. Balila jsem si věci abych mohla ject do Londýna na otevírání, když jsem uslyšela tu zprávu. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Nechci tomu uvěřit. Takhle to nemůže být. V mém srdci bude žít navždy, ale to nestačí. Můj život se zdá tak prázdný! Nevím, jestli někdo ví, jak moc jsme se navzájem milovali! Byla to ta nečistější láska. O, bože! Bude mi chybět. Zatím si nedokážu život bez něj představit. Ale myslím, s boží pomocí... se to naučím. Dívám se na jeho fotku, kterou mi dal a na které je napsáno: Mojí opravdové lásce Elizabeth, Miluju tě napořád. Já ho také budu milovat napořád!"

Další jsou v pokračování článku


Diana Ross : ,,Nemůžu přestat plakat. Je to tak náhlé a šokující! Nedokázala jsem si něco takového představit. Bolí mě u srdce! Modlím se za jeho děti a rodinu!"
Lisa Maria Presley : ,,Jsem tak smutná a zmatené z těch pocitů. Je mi moc líto jeho dětí, kteří pro něj byli vším, vím to a jeho rodiny. Tohle je obrovská ztráta v mnoha směrech, nemám slov!"
Britney Spears : ,,Moc jsem se těšila na jeho show v Londýně. Měla jsem mít tour v Evropě ve stejnou dobu a chtěla jsem přilétnou do Londýna a vidět ho. Byl mojí inspirací celý můj život a jsem zničená, že už tady není!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama