Můj
a

Červen 2011

Proslov CM Punka (27.6.2011)

30. června 2011 v 14:35 | Bečinka/Lečo |  CM Punk
Tenhle CM Punkovo projev vnesl do světa WWE hodně fanouškových otázek typu ,,Byl Punkovi schválně vypnut mikrofon?" CM Punk totiž 17. července z WWE odchází a v tomhle proslovu se do téhle společnosti docela dost opřel. Nutno podotknou, že i přestože je Punk heel (neoblíbený wrestler) fanoušci s ním souhlasí!

1:01
CM Punk : ,,Ne, že bych tě nesnášel, dokonce to není ani tak, že tě nemám rád. Mám tě rád. Mám tě rád víc než mnoho jiných vzádu. Nesnáším tu myšlenku, že jsi nejlepší! Protože nejsi. Já jsem nejlepší. Jsem nejlepší na světě. Je jedna věc ve které jsi lepší než já a to je líbání zadku Vince McMahona (Vince McMahon je ředitelem WWE pozn.). Jsi v tom stejně dobrý jako Hulk Hogan. Nevím jestli jsi tak dobrý jako Dwayne, one je tady dobrej líbač prdelí."
2:59
CM Punk : ,,Přes šest let jsem každému dokazovat, že jsem nejlepší s mikrofonem, v tom ringu, dokonce jako komentátor. Nikdo se ke mě nepřiblíží."
5:30
CM Punk : ,,Rád uvěřím tomu, že takhle společnost bude lepší po smrti Vince McMahona. Ale jeho dcera a její manžel to zase celý zkazí jako zbytek jeho hloupé rodiny. Řeknu vám osobní příběh o Vinci McMahonovi...!" v tu chvíli je mu vypnut mikrofon


Školní výlet 29.6.2011 Plzeňská ZOO

30. června 2011 v 11:09 | Bečinka/Lečo |  foto
A druhý školní výlet, tentokrát Plzeňská ZOO a DinoPark

Návštěvnost za týden (20.6. 2011 - 26.6. 2011)

29. června 2011 v 18:46 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Pondeli: 44
Utery: 53
Streda: 51
Ctvrtek: 33
Patek: 43
Sobota: 53
Nedele: 54
Celkem: 331

Školní výlet 28.6.2011 Praha

29. června 2011 v 14:35 | Bečinka/Lečo |  foto
28.6.2011 jsem byla na školním výletě v Praze. Navštívili jsme Národní technickou knihovnu a Pražský hrad. Několik fotek z výletu jsou níže...

491. citát - Nedá se říct, že tě nenávidím, ale...

29. června 2011 v 12:00 | Bečinka/Lečo |  CITÁTY
Nedá se říct, že tě nenávidím, ale kdybys hořel a já měla vodu, tak jí raději vypiju!

Rozcestník : Zajímavé momenty

27. června 2011 v 18:14 | Bečinka/Lečo |  Zajímavé momenty
překlady segmentů z historie WWE

překlady segmentů z "dneška"

překlady wrestlerů v TV show, reklamách apod.

Shopping 24.6.2011

27. června 2011 v 9:08 | Bečinka/Lečo


The Black Eyed Peas - Time

26. června 2011 v 17:00 | Bečinka/Lečo |  VideoklipyTetování... Ano? Ne? A kam?

26. června 2011 v 14:02 | Bečinka/Lečo |  Moje názory
Tetování je možná jedna z nejvýhodnějších investic. Protože jakmile si necháte udělat tetování, je napořád (nebudeme se přece bavit o odstrňování laserem, které za prvné bolí, za druhé je drahé a za třetí vám zůstanou jizvy). A proto se toho hodně lidí bojí. Pokud chcete tetování, určitě byste nad tím měli trochu popřemýšlet. Nemělo by to být spontální rozhodnutí.

Já už možná rok tak trochu uvažuju, jestli bych si nechtěla nechat udělat tetování. Měla jsem piercing (ale nemám, protože mi to zakázal doktor, ten chlap se potřebuje léčit). A asi si ho nechám dát zase, protože bez ohledu co si mysleli ostatní, mě se to líbilo! A tetování je taky taková řekněme "móda 21. století", přestože se na to naši rodiče (neli prarodiče) dívají trochu jinak.

Nechci si nechat udělat nějaké velké tetování přes celé své tělo. Ale ani nechci malou hvězdičku na palci u nohy. Každý kdo mě zná ví, že miluju modní doplňky, jako náušnice, náramky atd. A to je právě to, co bych chtěla. Náramek! Natetovaný, samozřejmě. Viděla jsem fotky na internetu a viděla jsem pár lidí, kteří tohle tetování mají a hrozně se mi to líbí. Asi je těžké vybrat ten perfektní design, ale stane se z toho dokonalý modni doplňek.

Pořád nad tím přemýšlím, ale taky se trochu bojím, jelikož můj práh bolesti je docela dost malý. I když většina lidí, kteří mají tetování říkají, že to nebolí, že to spíš tak jakoby škrábe. Vím, že piercing bolel. Měla jsem ho u rtu, kde je to celkem citlivé a věřte mě, že několik týdnů jsem byla na krupicové kaši a jogurtech!!! Ruka přece jenom není tak citlivá jako tvář, ale stejně se asi nejvíc bojím té bolesti.

Tak nevím, mám... nemám... Rozhodně si ho nebudu dělat v nejbližších dnech nebo týdnech, ale v září mi bude osmnáct a tak trochu přemýšlím jestli si to nemám nadělit jako dárek. Ale samozřejmě to ještě musím probrat s rodiči (i když je to moje tělo a pravděpodobně to budou i moje prachy, měli by to vědět.... :-D vždyť u nich bydlím, že jo?!). V pokračování článku máte pár fotek, jak to asi tak vypadá. Pokud chcete vidět nějaké další, hledejte na googlu...

All 4 One - I Swear

26. června 2011 v 10:39 | Bečinka/Lečo |  Videoklipy

v celém článku překlad...

Shopping 23.6.2011

26. června 2011 v 10:23 | Bečinka/Lečo

Den Michaela Jacksona

25. června 2011 v 23:59 | Bečinka/Lečo |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Jak jste si určitě všimli, celý dnešek byl věnován Michaelu Jacksonovi. Takhle by to mělo vypadat, ale ne jen ten jeden den v roce (nebo dva). Den, kdy tragicky zemřel a den, kdy se narodil. Měli bychom na něj vzpomínat neustále! Každý den, protože přivedl do světa hudby i do světa jako takového tolik nového.

Kdyby nebylo M.J. nebyli by ani takové hvězdy jako třeba Usher, Akon, Ciara atd. Ti všichni mají jednu věc společnou, jsou černí! A právě M.J. byl první černý zpěvák jehož videoklip se vysílal na dnes známe a proslulé televizní stanici MTV. MTV měla s uveřejněním jeho klipu Bille Jean trochu problémy, ale manažer M.J. jim tak trochu pohrozil a M.J. tak otevřel cestu do světa showbuissnisu všem černým umělcům.

Možná můžete nabídnou, že dnešní den nebyl ani tak o M.J. jako spíš o jeho dětech. Viděli jste tu videa, kde Paris vzpomínala na svého tátu (toho nejlepšího na světě, jak řekla). Prince jak přebíral za otce cenu a fotky z jeho pohřbu, kde byli právě všichni tři jeho děti. Ale takhle jsem to chtěla. Protože věřím, že by to takhle chtěl i M.J. Jeho děti pro něj byli vším!


A závěr? Vzpomínejte na něj v dobrém a pamatujte, že na tomhle světě existuje věc, které se říká presumkce nevinny! Vzpomínejte na dokonalého umělce a perfektního člověka, který jen chtěl pomoc, ale my jsme mu to nechtěli dovolit. Vzpomínejte na otce tří malých dětí a autora nestárnoucích písniček. Vzpomínejte na fenomén Michael Jackson!

Living with M.J. (fanoškovské pokřiky)

25. června 2011 v 23:00 | Bečinka/Lečo |  Michael Jackson
Film Living with Michael Jackson je sice poměrně starý, ale pořád nám ukazuje Krále popu v době, kdy mu bylo celkem fajn. Nedoporučovala bych vám brát reportéra příliš vážně, protože je to člověk, který si zdřejmě neuvědomil jaké má štěstí. Celý dokumen i s čekými titulkami najdete zde
1:27
M.J. : ,,Říkají, novináři jděte do prdele, Michaele jsi nejlepší. Nebudu se k tomu vyjadřovat!"

Reklama na Pepsi s M.J.

25. června 2011 v 22:00 | Bečinka/Lečo |  Michael Jackson
jen taková poznámka. M.J. sice dělal reklamu na Pepsi, ale sám ji nikdy nepil.


Před dvěma lety to byla jen póza

25. června 2011 v 21:36 | Bečinka/Lečo |  Co MĚ zaujalo....?!

Před dvěma lety, když M.J. zemřel byli toho plná media. Především televize Nova skoro celé zprávy zaměřila na Krále Popu. Všichni ho znovu milovali - bylo to in!

A myslíte, že o dva roky později, si televize Nova vzpomene na Popovou legendu, která pro ně byla inspirací, jak samy před dvěmi lety říkali??? Samozřejmě, že ne! Bylo trochu smutné sledovat zprávy (to je smutné i normálně, protože televize nova není nic jiného, než televizní bulvár), kde se nenašla ani 5-ti vteřinová zmínka o M.J.

Televize nova raději do vysílání zařadila reporáž z výstavy nejošklivějších psů. Vážně jsem před dvěma lety věřila, že si třeba lidi uvědomí, jak výborný byl umělec a že jeho hudba a jeho poselství bude žít dál. Jenže jsem se spletla. Všechno to byla jedna velká póza! A není nic smutnějšího než tohle!

Takže pokud jste ti praví fanoušci nebo jen lidi, kteří si občas pustí jeho písničky a na nic si nehrají, gratuluju! Jste jedni z mála!

Antigravitační náklon - mix

25. června 2011 v 21:00 | Bečinka/Lečo |  Michael Jackson
Antigravitační náklon si nechal M.J. patentovat!

První moonwalk

25. června 2011 v 20:00 | Bečinka/Lečo |  Michael Jackson
Vysloupení M.J. s písní Bille Jean a první vystoupení, kde použil dnes již legendární taneční prvek moonwalk!

Celebrity o smrti M.J.

25. června 2011 v 19:00 | Bečinka/Lečo |  Michael Jackson
Elizabeth Taylor : ,,Moje srdce moje duše jsou zlomené. Milovala jsem Michaela celou svou duší a nedokážu si představit život bez něj. Měli jsme toho tolik společného a dobře jsme se spolu bavili. Balila jsem si věci abych mohla ject do Londýna na otevírání, když jsem uslyšela tu zprávu. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Nechci tomu uvěřit. Takhle to nemůže být. V mém srdci bude žít navždy, ale to nestačí. Můj život se zdá tak prázdný! Nevím, jestli někdo ví, jak moc jsme se navzájem milovali! Byla to ta nečistější láska. O, bože! Bude mi chybět. Zatím si nedokážu život bez něj představit. Ale myslím, s boží pomocí... se to naučím. Dívám se na jeho fotku, kterou mi dal a na které je napsáno: Mojí opravdové lásce Elizabeth, Miluju tě napořád. Já ho také budu milovat napořád!"

Další jsou v pokračování článku

Děti M.J. na pohřbu

25. června 2011 v 18:00 | Bečinka/Lečo |  Michael Jackson
Paris Jackson

Forgive us, Michael

25. června 2011 v 17:00 | Bečinka/Lečo |  YouTuBe
Říká se, že lidi neví, co mají,
dokud to nestratí!
Že si nevážíme toho co máme,
dokud je to stále tady!


Měli jsme mezi sebou anděla,
ale my jsme ho neviděli!

Dělali jsme co jsme mohli, abychom mu ublížili.
Soustředili jsme se na jeho nedostatky.

Nedokázali jsem stát na jeho straně,
když nás doopravdy potřeboval.

Zapoměli jsme na jeho dětství.
Zapoměli jsme, že byl jen obyčejný člověk.

A ted je pryč...

už můžeme jen plakat a litovat.

Podívejte na tu lásku, kterou nám dával.

Poučme se z toho, co nás učil!

Michaele, je nám to všem moc líto.
Prosím, ODPUSŤ NÁM