Můj
a

Květen 2011


Zlatý Míč 2011

31. května 2011 v 18:43 | Bečinka/Lečo |  Novinky
Populární anketa Zlatý Míč zná své vítěze za uplynulou sezonu. A překvapení se... nekonalo! Zvítězil Pan Dokonalý, brankář Londýnské Chelsea Petr Čech, který je právem označován za jednoho z nejlepších brankářů na světě. (v celém článku fotka)

Druhé místo ovšem už tak trochu překvapení bylo. Pro ty, kdo čekal "hvězdného" Rosického nebo třeba Baroše. Druhé místo totiž obsadil Plzeňský kapitán Pavel Horváth. Ten si také odnesl cenu za Nejlepšího záložníka ligy a také byl korunován na Krále ligových trávníků. Prvních deset míst (kromě druhého Horvátha) obsadili hráči ze zahraničích lig.

V anketách v různých časopisech se velmi často objevovali Plzeňští hráči. Tak například Nejlepší obránce byl David Limberský, Nejlepší trenér Pavel Vrba, Bavič tribun docela očekávaně Pavel Horváth.

A v TOP jedenácce sezony se objevuje hned několik Plzeňských:
Miroslav Filipko (Slovácko) - František Rajtoral, David Bystroň (oba Plzeň), Tomáš Janotka (Olomouc), David Limberský (Plzeň) - Milan Petržela, Pavel Horváth, Petr Jiráček (vš. Plzeň), Jiří Štajner (Liberec) - Jan Rezek (Plzeň), David Lafata (Jablonec)

Tomáš Řepka o Pavlovi Horváthovi

30. května 2011 v 18:27 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???
V knize Rebel: Osobní zpověď Tomáše Řepky najdete i pasáž, kde Tomáš Řepka vypráví o oblíbených vtipcích Pavla Horvátha. Horvi je známí tím, že je velký srandista a v kabině jeden z největších zastánců Kanadských žertíků!!
"Do kabiny je zkrátka třeba chodit ve střehu. A to už tam není vyhlášení vtipálek Horvi. Za něj se pořád něco dělo. Ten vymejšlel nejskutečný bejkárny. Na mě si ale moc nedovolil, což mě trochu mrzelo, protože bych si rád taky užil jeho fórků. K jeho specialitám patřilo na soustředěních stahování trenýrek. To fungovalo náramně a mančaft pokaždý lehnul smíchy.
Představte si, že jdete v jídelně, kde třeba není jen Sparta, ale i další lidi, ke švédskému stolu, kde si berete jídlo. Obě ruce plný, koukáte, co si dát, a najednou máte trenky na půl žerdi a do místnosti svítí váš holej zadek. Co s tím. Co položit dřív. Než je natáhnete zpátky, kolem vás se všichni válej smíchy.
Kolikrát jsem postřehnul, že se Horvi pochechtává nebo se tváří moc vážně, klidil jsem se stanou do bezpečí. A on měl originální věci. To by mě zajímalo, kdy ty svoj vtípky výmýšlel."

Návštěvnost za týden (23.5. 2011 - 29.5. 2011)

30. května 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Pondeli: 45
Utery: 40
Streda: 49
Ctvrtek: 24
Patek: 35
Sobota: 45
Nedele: 48
Celkem: 286

Vejdeš na trávník - jdeš do vězení !!!

30. května 2011 v 10:00 | Bečinka/Lečo |  Co MĚ zaujalo....?!
Pokud fanoušek vstoupí na fotbalovou hrací plochu, čeká ho nejméně jedna noc ve vězení! Takhle by si to nejspíše představoval ČMFS. Reaguje tak na problémové fanoušky pražské Slavie. Co si budeme nalhávat, já bych ty lidi vůbec za fanoušky nepovažovala. Jsou to prostě mentálně slabí jedinci na což ukazuje i ten onen prostý fakt, že fandí Slavii.

Ale když necháme všechny fotbalové sympatie stranou, to co ČMFS vymyslel mě přijde jako naprostá blbost. Politická levice s ním ale souhlasí. Ti tvrdí, že je to rozhodně rozumné a kdyby vládli oni, jistě by se o to postarali. V dnešní době je něco takového bráno jako výtržnictví za což hrozí viníkům pokuta. A to podle pravice stačí. Jak zvláštní, že se neshodnou, že?!

Ale upřímně, já si myslím, že tak jak je to dnes, je to dostatečné! Pokud někdo vtrhne na hrací plochu a dělá tam bordel je to úplně jasné výtržnictví, poškozování cizí věci nebo popřípadě ublížení na zdraví. Nebo si snad myslíte, že poslanec VV nemá pravdu, když říkal : ,,To je úplný nesmysl. Když tým vyhraje ligu a fanoušci z radosti vtrhnou na trávník, to je zavřeme?!"

Krásně jsem si vzpoměla na to, jak to letos vypadlo v Plzni. Takže, kdyby onen zákon platil, místo na Náměstí Republiky by fanoušci slavili tak leda v cele předběžného zadržení! A co takhle udělat kompromis pánové, výtržnictví zůstane výtržnictvým, ale jen se spřísní tresty...

John Cena rapuje na Eddieho Guerrera

29. května 2011 v 18:41 | Bečinka/Lečo |  WWE history
John Cena rapoval na Eddieho Guerrera!

,,Jsem Rotvajler, ty jsi mexická čivava!"
,,Nenávidíš mě, protože jsem bílý. To je diskriminace. Já nenávidím tebe kvůli dvěma slovům : legální imigrace!"
,,Zmlátil jsem tě dnes a udělám to znovu na Royal Rumble!"


Pavel Hortváth o spoluhráčích

29. května 2011 v 8:02 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???
Pavel Horváth o spoluhráčích
Roman Pavlík (brankář, přezdívka Pavlas)
Je to jistota. Když je na hřišti, přenáší klid na mužstvo. Taky už mu říkaj Dědku, patří k nám starším. Má to v hlavě srovnaný, což se o brankářích moc neříká. Nadstandardní gólman a kliďas. A má hrozně velký ruce a prsty. Říkám mu, že by si je pomalu měl strkat do kopaček, protože je má jako některý lidi nohy (smích).

Cenovo armáda

28. května 2011 v 19:27 | Bečinka/Lečo |  WWE nowdays
John Cena si postavil svůj tým (mluvilo se o něm jako o Super týmu), aby se postavil problémové frakci plné nových wrestlerů Nexus. Do Cenova týmu patřili : Edge, John Morrison, R-truth, The Great Khali, Chris Jericho a člena Síně Slávy Bret The Hitman Harta!

0:17
Diváci : ,,Cena! Cena! Cena!"
Wade Barret : ,,Ne, ne, ne. Neposlouchej je! Poslouchej mě. Chci aby si se stal součástí Nexusu. Všechno co jsi dokázal můžeš dokázat znovu a víckrát. Tak co říkáš, připojíš se k nám a budeme společně psát historii?"
Cena : ,,Já to nemůžu udělat!"
Wade Barret : ,,... máš 2 možnosti. Buď odejdeš z toho ringu a ukážeš jaký jsi zbabělec, nebo tu zůstaneš a my tě zmlátíme tak, jak jsme ještě nikoho nezmlátili!"
2:30
John Cena : ,,Ještě je tu jedna věc, jestli to budu dělat sám, nebo budu mít nějakou pomoc. Složím každého z vás. Takhle věc s usmířením byl jen test, řekl jsi ne. Chci abys si se dnes seznámil s mým týmem a uvědomil si, že na Summerslamu bude z Nexusu historie."


Stále věříme fotbalu

28. května 2011 v 16:32 | Bečinka/Lečo |  Novinky
Krásnej spot na zamyšlení pro "fanoušky"
A vy víte, co těmi uvozovkami myslím. Nejde o to fandit, když se daří (U REPRE Euro 2004, u Viktorky sezona 2010/2011), ale jde o to fandit, když se zas tolik nedaří (U REPRE v součastnosti, u Viktorky doba před čtyřimi, pěti lety)!


Piper´s Pit s Johnem Cenou, Wade Barretem a Randy Ortonem

27. května 2011 v 19:11 | Bečinka/Lečo |  WWE nowdays
Zkráceně, John Cena (v fialovém) byl nedobrovolný člen skupiny Nexus. Frakce, kterou řídí Wade Barret (v černém tričku s N) a také měl být speciálním rozhodčím pro titulový zápas mezi právě Barretem a Randy Ortonem (přichází jako poslední). A zápas měl podmínku. Pokud by Barrett vyhrál, John Cena může opustit frakci Nexus, pokud ale Barret prohraje, John Cena musí odejít z WWE.

3:40
John Cena : ,,Nemáš tušení, jak moc respektuju tebe, Kinga a všechny ty ostatní legendy, které jsou tu dnes na tuhle old school akci. Díval jsem se na vás, jako malý a měl jsem vás za hrdiny. Hodně jsem o tom přemýšlel a uvědomil jsem si, že po té tvrdé práci se na mě nebudou dívat jako na jednoho z nás. Budu chlap, který dal Wade Barretovi titul, tak to je! Všechna tvrdá práce v čudu!"
Fanoušek : ,,Nikdy se nevzdávej!"
John Cena : ,,Máš pravdu! ... Na SS to bude spravedlivý zápas!"
6:15
Roddy Pipper : ,,Jestli necháš Johna Cena aby ti dal titul, tak... dívej se na mě, když s tebou mluvím! Možná budeš mít titul, ale nebudeš šampion. Budeš jen vtip!",,Jdi do vole, ty prdele!" aneb ať žijou přeřeky

26. května 2011 v 17:34 | Bečinka/Lečo |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Napadlo vás někdy, jak úžasně vtipný jsou přeřeky??? Teď se mi to zrovna stalo :-D Jsem nasraná hádám se s kámoškou a místo ,,Jdi to prdele, ty vole!" ze mě vypadne ,,Jdi do vole, ty prdele!" Přeřek je ideální prostředek jak ukončit hádku.

Pár vteřin po mém přeřeku bylo ticho a pak jsme obě chytly výtlem. A hádka byla zažehnána :-D Teď si vzpomínám ještě na jednen krásný přeřek, který se mi povedl ve škole.

To jsem se snažila Předseovi vysvětlit, že ne všichni wrestřeli nosí trenky, že třeba John Cena má džíny. A vypadlo ze mě. ,,Všichni nemají trenky. Třeba Džína má Ceny (čti Sýny)!" A od té doby jsou u nás džíny prostě Ceny :-D

Nebo když jsem řekla, že chci ,,...na Koncertovo Rytmus!" místo na Rytmusovo koncert :-D Myslím, že přeřeky bychom měli všichni milovat a od srdce se jim zasmát!


Česká hokejová reprezentace odpovídá na otázku o fotbale

25. května 2011 v 20:00 | Bečinka/Lečo |  YouTuBe
Hokejstům české reprezentace byla položena následující otázka, ,,Je fotbal, narozdíl od hokeje, sport?"

Na odpovědi se můžete podívat níže...

Chris Jericho zpívá v Lopez tonigh

25. května 2011 v 18:22 | Bečinka/Lečo |  Jiné zajímavé momenty
Chris Jericho je takový renesanční člověk. Nejen, že je to výborný wrestler (o čem svědčí i jeho hláška : I am the best in the word at what I do = V tom co dělám, jsem nejlepší na světě), tanečník, ale i zpěvák. Má vlastní skupinu, která hraje rock a metal. Jeho kapela se jmenuje Fozzy.

Chris Jericho navštívil show Lopez tonigh, kde měl i zazpívat. Je to ten v saku!


Hymna Gambrinus ligy

24. května 2011 v 17:28 | Bečinka/Lečo |  Videoklipy

Předání pohárů novým MISTRŮM

24. května 2011 v 13:23 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???
Podívejte se ještě jednou na předávní poháru novým králům Gambrinus ligy, Plzeňské Viktorii!

Návštěvnost za týden (16.5. 2011 - 22.5. 2011)

23. května 2011 v 17:16 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Pondeli: 58
Utery: 52
Streda: 52
Ctvrtek: 44
Patek: 36
Sobota: 45
Nedele: 63
Celkem: 350

We are the champions, no time for Sparta...

23. května 2011 v 12:30 | Bečinka/Lečo |  Co MĚ zaujalo....?!
Upřímně je pěkné slyšet od pana Chovance gratulaci k titulu. Ať si má Sparta jakékoliv výhrady, všichni se schodneme alespoň na tom, že Viktorka hraje hezčí fotbal. Kombinacemi ve vápně přivádí fanoušky do varu, zatímco Sparta hraje systém nakopávaných míču, jeden se přeci musí uchytit.

Zvláštní příchuť má toto vítězství nejen, ale především nad Spartou pro hodně Plzeňských hráčů, možná nejvíce pro kapitána Pavla Horvátha. Ten musel ze Sparty odejít a trenér o něm mluvil jako o hráči bez perspektivy.

A ten hráč bez perspektivy jim dal ve vzájemném zápase gól, který by se klidně dal označit za jeden z nejkrásnějších v letošním ročníku Gambrinus ligy. Ten hráč bez perspektivy vedl Plzeň a dovedl ji za historickým titulem. Ten hráč bez perspektivy měl tu čest zvednou pohár pro vítěze Gambrinus ligy a z celých plic zpívat :

,,We are the champions, we are the champions. No time for Sparta, cuz we are the champions..."