Můj
a

Duben 2011

FC Viktoria Plzeň vs. FC Zbrojovka Brno

30. dubna 2011 v 19:21 | Bečinka/Lečo |  Sezóna 2010/2011
FC Viktoria Plzeň hrála s týmem, který je předposlední v tabulce a který v posledních pěti zápasech dal jen jeden gól. Bohužel ho dal právě dnes Viktorii.

Viktorka si celkem vyvíjela tlak a dokonce kopala penaltu. Protože Horváth nehrál, kopal jí Rezek a už podruhé na jaře jí nedal. To by ještě nebylo tak špatné. Koneckonců to se stát může. Rezek ale nebyl schopný trefit ani branku z 11 metrů, což už je celkem smutné.

Viktorka přesto vstřelila vedoucí gól. Jeho autorem byl Milan Petržela. Nastartovaná Viktorka měla hodně šancí, bohužel žádná neskončila gólem. Přesto byla zábava sledovat tenhle fotbal.

Bohužel v 57. minutě přišla krutá odpověď. To když se trefili domácí. Bylo vyrovnáno 1:1. Diváci povzbuzeni gólem, hnali Brno dopředu. Na druhé straně byli nervozní Viktoriáni, kterým ubíhal čas.

Jeden z Brněnských byl za nesmyslný zákrok na Petrželu vyloučen, ale Plzeň bohužel nebyla schopna vstřelit gól týmu, který je v Gambrinus lize předposlední, navíc který hraje oslabený a zápas skončil 1:1.

Přestože jsem velký fanda FC Viktorie Plzeň, doporučovala bych hochům se trochu sebrat. Nemůžete prohrávat zápasy proti 10-ti členému týmu, který je v tabulce 15. a pak čekat, že vyhrajete ligu!

Dnešní zápas na ČT4

30. dubna 2011 v 16:58 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???
Dnes čeká Viktorku další důležitý zápas proti Brnu. Zápas můžete sledoval od 17:00 na ČT4.

Vanessa na nákupech

30. dubna 2011 v 15:15 | Bečinka/Lečo

Thank you, Edge

29. dubna 2011 v 11:00 | Bečinka/Lečo |  Tvorba fanoušků
Edge musel ze zdravotních důvodů opustit WWE. Už teď nám chybí!


Show pro Eddieho Guerrera

28. dubna 2011 v 18:35 | Bečinka/Lečo |  Fotky wrestlerů
Eddie Guerrero neboli Latino Heat byl jedním z nejoblíbenějších wrestlerů. Jeho styl života a hláška byli "I lie, cheat, steal but at least I am honest about it!" (Lžu, podvádím, kradu, ale jsem o tom upřímný). Eddie Guerrero zemřel tragicky 13. listopadu 2005 a hned následující show Raw a Smackdown byla věnována jeho pamatáce.

Wrestleři mají na sobě jeho tričko s názvem "I´m your pappi" a můžete si všimnou i černé pásky na ruky s jeho iniciály E.G.


Mistico (Sin Cara) - létající wrestler

27. dubna 2011 v 14:30 | Bečinka/Lečo |  WWE history
Mistico je jedním z nelepších fly-wrestlerů. V tuhle dobu je už v WWE pod novým jménem Sin Cara. Na nějaké jeho triky se můžete podívat ve video níže.


HBK a Rey (minuta ticha pro Eddieho)

27. dubna 2011 v 12:00 | Bečinka/Lečo |  Fotky wrestlerů
HBK Shawn Michaels (vlevo) a Rey Mysterio v Raw při minutě ticha za Eddie Guerrera, který předčasně zemřel.

Vzpomínka na Eddie Guerrera

26. dubna 2011 v 18:58 | Bečinka/Lečo |  WWE history
Vzpomínkové video, kde wrestleři hovoří o svém kamarádovi, wrestlerovi a šampionovi, který neměl to štěstí žít tak dlouho, jak by si zasloužil!

Batista : ,,Eddie Guerrero. Chybíš mi, miluju tě a postarám se o to, aby si tě lidi po celém světě navždy pamatovali."
Chris Benoit : ,,Chlape, miluju tě, chybíš mi..."
Rey Mysterio : ,,Přál bych si, aby to byl jen sen. Probudil bych se a tys byl pořád tady."
Chavo Guerrero : ,,Miluju tě, chlape."
John Cena : ,,Eddie Guerrero zemřel s tímhle. Takhle by to asi chtěl. Tohle dělal nejlépe. Měl tohle."
Triple H : ,,Víš co, Eddie je někde. Někomu lže, někoho podvádí... Hrozně mi chybíš."
Stephanie McMahon : ,,Eddie.. Eddie bude navždy navždy šampion!"
Vince McMahon : ,,Eddie byl dobrý chlap. Sakra dobrý chlap!"


R. I. P., Eddie!

We miss you


Návštěvnost za týden (18.4. 2011 - 24.4. 2011)

26. dubna 2011 v 16:08 | Bečinka/Lečo |  Návštěvnost
Pondeli: 48
Utery: 60
Streda: 53
Ctvrtek: 54
Patek: 47
Sobota: 51
Nedele: 43
Celkem: 356

Kofi zničil milované auto Randyho Ortona

26. dubna 2011 v 12:32 | Bečinka/Lečo |  WWE nowdays
Kofi Kingston jednoduše zničil milované nascar auto Randyho Ortona, který to samozřejmě těžce nesl.

0:08
Kofi : ,,Randy! Tys to nepochopil?! Prohráli jsi, chlape! Nikoho nezajímá, co chceš říct!"
Randy : ,,Kdo si sakra myslíš, že seš?! Pojď sem do ringu. Řekni mi to do očí, Kofi."
Kofi : ,,Je to dobře, že jsi to řekl zrovna takhle, protože já už to dělám."
Randy : ,,Kofi, nesahej na moje a-. Vypadni z mého auta! Nesahej na moje auto. Udělám ti ze života peklo. PŘÍSAHÁM BOHU! Nedělej to! PŘESTAŇ!"


FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha

26. dubna 2011 v 7:01 | Bečinka/Lečo |  Sezóna 2010/2011
Dohrávka se hrála na Velikonoční pondělí v Plzni. Také jste ji mohli sledovat z televize. Napůl rozbouraný stadion byl skoro plný (7 100 lidí) a došlo k potyčce mezi fanoušky Viktoriánů a Slávistů i když jenom pomocí světlic, které Viktoriánský kotel vypálil na Slávisty.

Zápas začal pro Viktoriány velmi dobře. První poločas hráli ten samý fotbal jako na pozdim. Měli několik dobrých šancí a zároveň soupeře k ničemu nepouštěli. První gól padl ve 21. minutě a trefil se po rohu David Kovář. Opravdu zasloužený gól a do přestávky přidali Viktoriáni další. Ve 28. minutě se trefil Ševinský.

A Viktorka vyhrála první poločas 2:0. V druhém hráli o poznání horší fotbal, ale přece jen málokdo čekal, že se score bude nějak významně měnit. Bohužel se tak stalo na konci zápasu. Slávisté snížili na 2:1 v 88. minutě a jen dvě minuty na to vyrovnali. Po totální chybě obrany, kdy se jeden ze Slávistů ocitl v malém vápně sám před brankářem.

Ani nastavené tři minuty už Viktoriánům nepomohli a tak si připisují jen jeden bod za remízu. Je to škoda především proto, že zápas měli velmi dobře rozehraný a bez ohledu na to, že je druhá Sparta, vždy se pískalo pro pražské týmy, takže cesta za historickým titulem bude o dost těžší. Nicméně...


Téma Týdne : Krev

25. dubna 2011 v 14:00 | Bečinka/Lečo
Musím říct, že první co mě napadlo, když jsem viděla Téma Týdne bylo. Cože? To si dělaj prdel, ne?! Vážně, čekala bych něco inteligentnějšího, ale nedá se nic dělat. Takže krev...

Je to taková ta červená tekutina (vlastně je modrá, ale když se dostane do styku kyslíkem zčervená), která nám proudí v těle a díky které můžeme vykonávat běžné denní aktivity. A kromě toho, že máme srdce plné pochopení, lásky, přátel a členů rodiny, je tam taky krev! Srdce je hlavní orgán, který se má starat o to, aby se okysličená a odkysličená krev dostala přesně tam, kam má. Čili do celého těla...

No, lidi na krev reagují různě. Někomu to absolutně nevadí, někdo omdlívá, jen když se píchne špendlíkem do prstu. Mě osobně moje krev nevadí, ale když vidím, že krvácí (a myslím opravdu krvácí) někdo jiný tak bych zvracela. Nebo když jste například v nemocnici a vidíte jak sestřička nese infuzi krve pro nějakého pacienta. To je prostě hnus.

Musím říct, že jako malá jsem neustále byla u doktora, protože jsem skoro pořád byla nemocná s průduškama a průdušnicema (asi, kdo si to má pamatovat??) a tam mě krev často brali, takže jsem na to byla zvyklá a nevadilo mě to.

A máme taky několik nemocí. Například naproto typická chudokrevnost. Lidé, kteří jí trpí často omdlévají a mají další problémy. V dnešní době je ale krev i docela dobrý obchod. V každé tramvaji na vás maká plakát, aby jste šli krev darovat. Že vám omluví ve škole, dostanete tam najíst a ještě uděláte něco dobrého.

Krev je prostě stejně potřebná jako jakýkoliv orgán v našem těle (s výmkou slepého střeva, vážně netušim na co ta věc je) a dokud je krev, je dobře.


Nevděčníci a Viktoriáni

25. dubna 2011 v 11:41 | Bečinka/Lečo |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Napadlo vás někdy, jak jsou lidi nevděčný! Moji rodiče jeli na Velikonoce na chatu a mamka chtěla abych jim půjčila první dva díly Harryho Pottera (Kámen mudrců a Tajemná komnata) na DVD. Že se prý na to taky konečně musí podívat. Tak jim to půjčim v pohodě, ne. A včera mi volali (jako jestli je doma všechno ok a tak) a víte jak mě můj otec pozdravil. ,,Ahoj, mudlovská šmejdko!"

Chápete to???? On mi normálně řekl, že jsem mudlovská šmejdka, což je (jak by řekla ve filmu Hermiona) ,,...nejsprostčí výraz pro někoho jehož rodiče nekouzlí." To je přece katastrofa! Moje vlastní rodina.

No nic! Každopádně dneska se chystám na Viktorku. Hraje od 18:30 se Slavií. Jsem si jistá, že to bude i v televizi. Tak nám kurňa držte palce! Já už jsem si na to připravila nehty, ale jen tohle nepomůže...
Takže mějte se fajn, milujte se a množte se a hlavně držte nám palce!!!!

Triple H uvedl do Síně Slávy Shawna Michaelse

23. dubna 2011 v 17:49 | Bečinka/Lečo |  WWE nowdays
Na začátku dubna se konal cermoniál Hall of Fame (Síň Slávy), kam byli zařazeni ti wrestleři, kteří si to opravdu zaslouží. Jedním z nich byl i HBK Shawn Michaels a do Síně Slávy ho uvedl jeho dlouholetý přítel Triple H.

0:01
HHH : ,,Co můžete říct o Shawnu Michaelsovi... Měl bych sem přijít a mluvit o jeho fyzických proporcích?! (Dělá si legraci z jeho výšky) Docela si s tím poradil, že?! Nebo bych měl mluvit o jeho úspěších. Protože takový on je. Spolu jsme měli úžasnou chemii a bylo jedno jestli jsme byli spolu nebo stáli proti sobě. Znali jsme se tak dobře, že jsme věděli, co ten druhý udělá před tím, než to udělal, zvláště, když přišli DX a všechna ta sranda kolem. Například jsem dal Shawnovi napodobeninu mého nosu, což hodněkrát použil a jeden ze Shawnovo největších darů, bylo když se připojil do vlasového klubu Hulk Hogana. Říkal jsem mu, aby si ty vlasy, co najde tady, dal zpátky na vrh hlavy a tím to zastaví. Vůbec mě neposlouchal. Pravda je... můžu vám všechno tohle říct nebo vám můžu prostě říct něco o mém nejlepším příteli. Přijít sem a říct : Miluju tě, chlape! Jsi Showstopper, ikona, Main Event, Mister Wrestlmania. Mám pro tebe další přezdívku a sedí k tomu víc než cokoliv jiného : Mister Hall of Fame...!"


May the angels protect you...

23. dubna 2011 v 8:03 | Bečinka/Lečo |  Tvorba fanoušků
Fanouškovské video od 03kellykelly, která dělá jedny z nejlepších na youtube.
Video má název May the angels protect you..
Možná tě ochraňují andělé...

a vyskytují se tam wrestleři, kteří museli (většinou ze zdravotních důvodů) opusit WWE včetně tragicky zemřelého Eddiho Guerrera (hned jako první), dále se zde vyskytuje Edge, Lillian Garsia, Jeff Hardy, Ric Flair, Shawn Michaels atd.


Pouť U Jiřího 2011

22. dubna 2011 v 20:47 | Bečinka/Lečo |  foto

Jiří Kajínek: vrah, nebo oběť?, Kroupa a Klíma

22. dubna 2011 v 18:20 | Bečinka/Lečo |  Můj čtenářský deník

Kniha Jiří Kajínek: vrah, nebo oběť? je opět dílem dvou novinářů Josefa Klímy a Janka Kroupy (mimochodem oba mají stejné iniciály jako Jiří Kajínek J.K.). Kniha je velmi podobná knize Pravda o Kajínkovi, přesto jsou zde detailněji popsány některé informace. Kniha poukazuje na nesrovnalosti v Kajínkově případu a obsahuje i epilog, kde se v pěti situacích autoři zamýšlí nad tím jak to celé mohlo být (vše se samozřejmě jen fikce). Od těch pravděpodobných verzí až po ty nejvíce přitažené za vlasy.

Ukázka z epilogu :
,,Byl to Mickey Mouse! Přísahám!" (pokr. v celým článku)

Plány na prázdniny (+ můj nákup)

21. dubna 2011 v 13:46 | Bečinka/Lečo |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Zdarec děcka!

Myslím, že to také znáte. Jdete se s přáteli podívat do nějakého obchodu a odcházíte s několika věcma. Tak to se přesně stalo mě! Byla jsem s kamarádkou v Plaze (obchodní centrum v Plzni) a ačkoliv jsem to nezamýšlela, koupila jsem si pár věcí (v celém článku).
Na prázdniny mám celkem dost plánů. Dneska jdu ještě na náměstí, podívat se na trhy. Potom jedu k babi, v pátek zpátky do Plzně a s mojí nejlepší kámoškou na pouť. Nu a v pondělí hraje Viktorka. A co vy? Jak budete vy trávit prázdniny?
Můj nákup (celý článek)

Téma Týdne : "Nic"

20. dubna 2011 v 18:54 | Bečinka/Lečo
Možná si ani neuvědomujeme jak moc používáme slovo "nic". Každý přece zná věty a fráze typu ,,Nic tam nebylo." ,,Nic mi není." ,,Raději nedělej nic." ,,Nic nemám ,,To nic není!" ... atd. A co vlastně slovo "nic" znamená? Znamená, že není nic. Dá se tohle slovo vysvětlit aniž bychom použili "nic"??? No nic...

Je zvláštní psát článek na Téma Týdne o tomhle. Protože se to dá pojmout hodně způsoby. Můžu si stěžovat, že nic nemám nebo že nic nevím. Nebo to snad má být metafora na pověstné "nic", které nás čeká až zemřeme?! Má to snad znamenat nekonečný vesmír, kde není nic?!

A kromě toho může být "nic" i odpověď snad na každou otázku, kterou jste schopni vymyslet. ,,Co tě bolí?" ,,Nic!" ,,Co je to s tebou?" ,,Nic!" ,,Copak jsi celý den dělala?" ,,Nic!" Snad neznámější odpověď "nic" je ta, kterou podáváme svým rodičům na otázky o škole. Zrovna dneska máme po aktivu a věřtě, že těch nic jsem řekla dost.

,,Copa jsi dělala, že tě učitelka vyhodila za dveře?" ,,Nic!" ,,Copa jsi řekla paní učitelkce (budeme jí říkat) XY, že jsi musela psát tresný sloh?" ,,Nic!" (*Ona byla Janča vždycky trochu přecitlivělá*) ... atd. Bylo toho opravdu hodně. Bylo hodně těch "nic".

Zkrátky "nic" je slovo mnoho významů a díky bohu za něj, protože bez něj by nebylo nic!


J. Bosák v Uvolněte se, prosím

20. dubna 2011 v 16:51 | Bečinka/Lečo |  YouTuBe
Jaromír Bosák (fotbalový komentátor) navštívil show Jana Krause. Kromě jiného probírali i Bosákovy největší hlášky. Vy si je můžete přečíst zde, zde nebo zde