zdroj : youtube.com, panettiere-hayden.com

31. března 2011 v 17:50 | Bečinka/Lečo |  HBK Shawn Michaels

zdroj wwe.com

Klip z filmu The Chaperone

30. března 2011 v 20:00 | Bečinka/Lečo |  YouTuBe
Protože mě film The Chaperone opavdu zaujal a bavil. Našla jsem tuhle ukázku na youtube.com.

Ray (otec) : ,,Sally, já vím, že pro mě zatím nemáš v srdci místo stejně jako tvoje máma. Ale byl bych rád, kdybys mi dala šanci, abych ti ukázal jaký doopravdy jsem. Je to možná moje poslední šance. Co na to říkáš?"
Sally (dcera) : ,,Nevidím tě, neslyším tě. Vlastně nejsi v tomhle autobuse!"
Ray : ,,Zastavte autobus!"
Řidič : ,,Cože?"
Ray : ,,Slyšel jsi mě! Řekl jsem zastavte autobus! Ukaž ruce! Nehraj hloupého, ukaž co máš v ruce."
Chlapec : ,,Hele, nechtěl jsem vás trefit. To byla jenom náhoda."

DX a design? Proč ne?!

30. března 2011 v 9:00 | Bečinka/Lečo |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Ahoooojky děcka!

Je to tady! Je jaro a zelená je taková jarní barva protože se všechny rostlinky tak jako probouzení k životu. Takže jsem se rozhodla dát do designu trochu zelené. A vzniklo z toho tohle. :-)

Na designu jsou dva wrestleři o kterých se hodně často zmiňuji. Vlevo Triple H (známí také jako The Game nebo Hunter) a vpravo HBK Shawn Michaels, kteří jsou známí i společným tagteamem DX. A samozřejmě jejich nesmrtelná hláška If you´re not down with that, we´ve got two words for ya : SUCK IT!
Náhled :
Já jsem s designem hodně spokojená :-D

ČR vs. Lichtenštejnsko

30. března 2011 v 7:43 | Bečinka/Lečo |  Kvalifikace na ME 2012
Češi tentokrát hráli doma, v Českých Budějovicích proti trpaslíku Lichtenštejnsku. Zápas byl ale daleko vyrovnanější než se dalo čekat.

Češi se po Barošově gólu ujali vedení již ve 2. minutě zápasu. Prvních 20 nebo 25 minut hráli opravdu krásný fotbal s hodně šancemi, ale pak prostě přestali hrát. A také proto, že máme v bráně Petra Čecha nepadl do naší sítě gól.

Další gól padl až v druhém poločase v 70. minutě. Autorem golu byl Kadlec. Češi tedy vyhráli 2:0, ale zápas rozhodně neodpovídal tomu, že Český tým je složen z hráčů, kteří hrajou za prvoligové týmy a soupeř hraje v týmem 2. ligy. Každopádně Češi si připisují veledůležité tři body a za to...

The Undertaker a HHH před WM27

29. března 2011 v 18:16 | Bečinka/Lečo |  WWE nowdays
Šok a naprosté překvapení a poté standing ovacion. Takhle by se dala shrnou atmosféra pondělního Raw, když se v show (bez předchozích náznaků) objevil HBK Shawn Michaels. Legenda, nejlepší wrestler, který kdy byl. A měl co říct k zápasu, kde proti sobě nastoupí The Undertaker a Triple H na letošní wrestlemanii 27.

The Undertaker je na WM neporažen (18-0) a poslední dvě vítězství byla právě nad HBK Shawn Michaelsem, kterému na WM 26 ukončil kariéru. Triple H je naproti tomu HBK-ovo dlouholetý parťák z tagteamu DX a jeho nejlepší kamarád.

The Miz - Simply the best

28. března 2011 v 20:09 | Bečinka/Lečo |  Tvorba fanoušků
Nové mé fanouškovské video s WWE šampionem The Mizem a písničkou od Tiny Turner Simply the best. Tuhle vezvi však nenazpívala Tina Turner, ale moderátorka letošního ročníku SuperStar Tina.

Návštěvnost za týden (21.3. 2011 - 27.3. 2011)

28. března 2011 v 14:34 | Bečinka/Lečo |  WWE history
Jeff Hardy otevíral show SmackDown jako nový WH šampion.

3:03
Jeff Hardy : ,,Jestli je tohle sen...neprobouzejte mě!"

4:05
Jeff Hardy : ,,Protože pravda je, že kdyby všichni na světě byli jako CM Punk. Jak nudný by to byl svět!"

4:38
Jeff Hardy : ,,Protože jsem lidský. Vy všichni jste lidský. A bůh nám dal právo žít stylem, jaký si vybereme a být těmi, kterými chceme být!"

Ahoj děcka!

Hodně věcí se změnilo v mém životě v poslední době. Přišla jsem o nějaké kamarády, něco zasáhlo mou rodinu a bylo těžké najít sílu a hlavně chuť věnovat se blogu.

Můj blog se hodně změnil od časů, kdy jsem začínala. Je teď mnohem víc osobní a i když možná neexistuje nikdo kdo mé články čte, já je ráda píšu. A budu je psát dál. To je jeden z důvodů proč jsem si založila blog. Je to něco co je jenom moje. Můžu tu mít co chci!

Přemýšlím o založení nové rubriky. Vím, že těch změn bylo v poslední době docela dost. Přibila rubrika WWE, něco o čem většina lidí ani nemá ponětí, že to existuje. Upravila jsem rubriku FC Viktoria Plzeň, napsala jsem malou recenzi na film The Chaperone a teď bych jednu rubriku možná přidala. Ještě nad tím budu přemýšlet.

Každopádně vy se mějte hezky, užívejte si "jarního" počasí a milujte se a množte se.

The Chaperone = Dozor

27. března 2011 v 11:53 | Bečinka/Lečo |  Co MĚ zaujalo....?!
The Chaperone by se dalo přeložit jako Dozor. Takový, jaký vždy bývá například na školních výletech. A o čem to vlastně mluvím. O filmu, který jsem dlouho na internetu hledala, konečně našla a shlédla. A je úžasný!

Je to film z produkce WWE. Hlavní roli v něm hraje wrestler známí jako The Game Triple H. Triple H hraje muže, který byl sedm let ve věžení a poté, co ho pustili se snaží navázat vztah se svojí náctiletou dcerou. Ale ta s ním nechce mít nic společného, protože když od nich odešel, zlomil jí srdce. Stejně to cítí i dívčina matka.

Ray se je snaží přesvědčit, že se změnil, ale bohužel se mu to nedaří. Také se náhodně zaplete do vykrádání banky, kde dělá řidiče. Právě když sedí v autě a čeká na své komplice, na druhé straně ulice uvidí školní autobus a tam i svojí dceru. Opustí automobil a nechá se přijmou jako dozor na školní výlet.

Jenže peníze z loupeže se dostanou do autobusu, ve kterém je i on a všechni děti. Navíc ve stejné tašce, jakou má i jedna dívka. Ray se snaží lupičům peníze vrátit, ale vždycky se to nějakým způsobem nepovede. Lupiči ale Rayovi nevěři a unesou jeho dceru, která mu už mezitím uvěřila a pustila ho do svého srdce.

Ray jí hodlá zachránit a přiveze tašku s penězi, bohužel se ale tašky popletli a místo peněz je v ní oblečení. Lupiči toho mají dost a zajmou Raye, kde mu dokola pokládají tu samou otázku "Kde jsou peníze?" a Ray se jim snaží vysvětlit, že došlo jen k omylu.

V téhle části příběhu se do děje významně zapojují i děti pod velením Sally (Rayovo dcera), kteří Raye zachrání. Policie dopadne lupiče a díky zapnutému telefonu, který nahrává jejich rozhovor, se dozví, že Ray je ve všem nevinně. Ray si tak získá srdce své dcery a možná i své ženy.

Pokud tě film zajímá, můžeš ho shlédnout zdarma zde
Trailer i jeho překlad v pokračování článku,

ČR vs. Španělsko (výsledek, komentář)

26. března 2011 v 19:02 | Bečinka/Lečo |  Kvalifikace na ME 2012
Česká fotbalová reprezentace sehrála zápas se Španěly, kteří byli jasnými favority na vítězství. A proto nejen mě, ale i všechny na celém světě překvapilo, že Češi asi do 67. minuty vedli nad Španěly 1:0.

Ovšem ve hře to vůbec vidět nebylo. Prostě jako vždycky když hraje reprezentace. Kdyby v bráně nebyl Petr Čech, prohráli by Češi nejméně 5:0. Ale my máme nejlepšího brankáře na světě, takže gólů moc nedostáváme.

Ve 29. minutě dal jediný gól Čechů Plašil. Trefil se opravdu pěkně, ale bohužel to byla jedna z mála střel na branku. Víceméně měli míč na kopačkách celou dobu Španělé. Těm se podařilo vyrovnat v 69. minutě, když ani tři čeští obránci nedokázali ve vápně sebrat míč jednomu Španělovi.

A gól na 2:1 pro domácí padl v 72. minutě z penalty, kterou rozhodčí odpískal po zákroku Rezka (což je mimochodem hráč FC Viktoria Plzeň). Čechovi chyběl pouhý centimetr, aby zabránil gólu.

Čeští fotbalisté hráli hrozně, ale mluví pro ně to, že dali první gól a dlouho drželi v srdcích českých fanoušků naději na vítězství!

Kdo si zaslouží zápas o titul...???

26. března 2011 v 14:55 | Bečinka/Lečo |  HBK Shawn Michaels
Vince McMahon, ředitel WWE (v saku), Kurt Angle (holohlavý) a HBK Shawn Michaels v ringu hovoří o titulovým zápase. McMahon ho totiž slíbil Kurt Angle-ovi protože vyhrál na poslední show. Ale HBK Shawn Michaels vyhrál také a tak se domnívá, že si zápas o titul také zaslouží!

5:48
HBK : ,,Ty dáváš tomuhle olympikovy titulový zápas. A pokud jsem to pochopil správě, proto, že vyhrál na Unforgivin. Protože pokud stačí vítězství na Unforgivin k tomu, aby se někdo kvalifikoval na titulový zápas, tak.. Já jsem vyhrál na Unforgivin, takže chci titulový zápas!"
Kurt Angle : ,,Děláš si srandu! Dej mi pokoj! Myslím, že máš něco na svým zasraným mozku. Mysli! Pokud jsi zapoměl, porazil jsem Johna Cenu na Unforgivin a nejspíš si zapoměl i něco dalšího. Něco, co je pro tebe víc důležité. Chci abyste to všichni slyšeli. Pamatuješ si na Wrestlemanii? Protože jsi se mi vzal!"
HBK : ,,Pamatuju si wrestlemanii. Byl jsem tam! Byl jsem tam. Ale pomatuješ si ty Vengence. Trochu Sweet Chin Music a moje ruka zvednutá k vítězství! Jsme vyrovnaní, Stevene!"
Kurt Angle : ,,Jo, ale já jsem tě porazil první!"
HBK : ,,Ty jsi mě porazil první?! Chceš hrát tuhle hru?"