Můj
a

Říjen 2010

JBL vs. HBK Shawn Michaels

31. října 2010 v 19:04 | Bečinka |  WWE history
Už několikrát jsem zde psala jméno HBK Shawn Michaels. A podruhé píši JBL (s kloboukem). Shawn byl ve složité situaci a tak se přidal k JBL a pracoval pro něj. Jenže HBK byl u lidí oblíbený a JBL ne. JBL nutil Shawna dělat věci, které by Shawn jinak nikdy neudělal. A shawn ho musel poslouchat a nesměl se ho ani dotknout. Kdyby to udělal, ztratil by svou práci.

V dost podobné situaci je v současné době i idol amerických dětí a teenagerů, John Cena.

JBL zde vyzívá Shawna k zápasu. Pokud by Shawn vyhrál, byl by osvobozen od JBL a JBL by mu tak tolik peněz, že by Shawn mohl postarat o svou rodinu. Pokud ale Shawn prohraje, zůstane on (i jeho rodina) navždy ve službách JBL.
Když JBL začně mluvit o Shawnovo dětech, je vidět, že by ho Shawn nejraději zabil, ale největší jeho bezmoc je v tom, že to prostě nemůže udělat. JBL to ví a využívá toho.


Nejlepší hláška v historii WWE

29. října 2010 v 12:33 | Bečinka |  WWE history
Je jeden wrester, které znáte i vy. Jen ho neznáte jako wrestlera, ale jako herce. Nevěříte??? Viděli jste filmy jako třeba Král Škorpionů, Kráčející skála nebo Vítejte v džungli? Určitě ano. Hlavní herec všech těhle filmů byl původně wrestler s ringovým jménem The Rock.

The Rock v současnosti v WWE není. Je to ale bezesporu jeden z nejvíce oblíbených wrestlerů vůbec. Tím, čím je pro hudebníky Michael Jackson, tím je pro wrestlingové fanoušky The Rock.


The Rock : ,,What is your name?" Jak se jmenuješ?
Chris Jericho : ,,I told you, I´m-!" Říkal jsem ti, jsem-
The Rock : ,,It doesn´t matter what your name is!" Nezáleží na tom jak se jmenuješ!


Jeho hláška It doesn´t matter... byla velmi oblíbená u Rocka i u lidí, ale ostatní wrestleři spíš vždycky byli naštvaní. The Rock se je vždy na něco zeptal a když chtěli odpovědět zařvat, že na tom nezáleží :-D


HBK Shawn Michaels - theme song

26. října 2010 v 18:55 | Bečinka |  Tvorba fanoušků
Už několikrát jsem psala, že můj nejoblíbenější wrestler je HBK Shawn Michaels. Zde je překlad jeho theme songu (písnička, která se hraje, když přichází). Jediné co bych k tomu řekla je, že pokud něco může vystihnout pocit, který mám, když ho vidím... vystihuje to tahle píseň přesně!
Jeho theme song se jmenuje Sexy boyFotbal je o přátelství

25. října 2010 v 18:00 | Bečinka |  YouTuBe

První prohra

25. října 2010 v 15:00 | Bečinka |  Sezóna 2010/2011
První prohra Plzeňských fotbalistů přišla v zápase s Mladou Boleslaví (která je v tabulce 3.) Rozhodně se ale nemůže říct, že by nás Mladá Boleslav přehrávala. Byl to úžasný zápas plný akcí a plno gólu, dohromady jsme jich viděli 7.

Viktorka prohrála s Mladou Boleslaví 3:4. Příští týden hrajou doma s Teplicemi. Přesto to za krásný zápas:


R.I.P. Petr Žitník

24. října 2010 v 21:16 | Bečinka |  Co je u Viktoriánů nového...???
R.I.P. Petr Žitník!

Jedna z nejhorších věcí, která se může přihodit ve fotbalovém prostředí je, když zemře skalní fanoušek a "velitel" kotle. A přesně tohle se stalo našim Viktoriánům. Viktoriáni Petra Žitníka dobře znali, chodil s nimi oslavovat po zápase a byl to opravdu skalní fanoušek, který naše kluky podporoval i na zápasech venku.

Jeho smrt byl šok nejen pro jeho přátele, fanoušky ale také pro samotné fotbalisty. Petr Žitník zemřel, když se vracel z utkání Viktorky proti Brnu. Petra Žitníka přejel vlak na Plzeňském nádraží. Podle světků nešlo o sebevraždu, ale jeho vlastní neopatrnost.

Petr Žitník bude všem fanouškům Viktorky i samotným Viktoriánům chybět. Viktoriáni na zápas s Mladou Boleslaví měli černé pásky na uctění jeho památky a kotel několikrát skandoval jeho jméno.

Minutou ticha by se měla uctít jeho památka i na stadionu FC Viktoria Plzeň v Plzni před dalším zápasem s Teplicemi!

Osvětim

22. října 2010 v 21:31 | Bečinka |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Existují věci, o kterých se nemluví. Ale mělo by. Protože pokud o tom nebudeme mluvit, může se snadno stát, že na to zapomeneme. A když se na něco zapomene, může se to pak stát znovu.
becinky.blog.cz
Byla jsem v Polsku, v Osvětimi. A právě o tom, co se stalo milionům lidí v Osvětimi (ale i v dalších koncentračních a vyhlazovacích táborech) by se mělo mluvit. Když vám napíšu svoje dojmy, není to stejné jako když tam jste. Když procházíte cestou, kterou procházeli židé na sklonku svého života.

Když vidíte nelidské podmínky, kdy bylo s vězni zacházeno jako s dobytkem. Ve stájích spali na 3 patrových palandách, na jedné "posteli" mnohdy až tři vězni. Neměli šanci si ani opláchnout ráno obličej vodou a na vykonání potřeby měli jen pět vteřin.

Němci, kteří tohle dělali nebo tomu přihlíželi, museli mít hodně dobrý žaludek. Zajímalo by mě, jestli si vůbec Otec Holoucaustu, Adolf Hitler, někdy uvědomil, kolik životů zničil. Když procházíte po kasárnách, kde vězni spali a ze všech stran na vás koukají tváře vězňů, kteří Osvětim nepřežili, chce se vám plakat.

A možná doopravdu slzu uroníte, když uvidíte toho vcelku sympatického chlapíka, který v Osvětimi přežil jen čtyři dny nebo ženu, které sebrali její dítě a trpěla v Osvětimi celý rok. Stejný výlet jako jsem do Osvětimi měla já (potažmo moje třída a škola) by měl mít každý člověk.

Pak si uvědomíte, co je nejdůležitější. Zpřehází se vám priority, protože se střetnete s realitou, která se nestala v jiném světě nebo jiné době, ale která se stala před očima celého světa a ne tak hrozně moc dávno.

becinky.blog.cz

Péťa Kolář v Plzni

14. října 2010 v 16:43 | Bečinka |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Péťa Kolář v Plzni aneb volte ODS :-D

Čirou náhodou jsem se dneska dostala kolem třetí hodiny na Plzeňské náměstí. Tam zrovna probíhají trhy a mimo to i propagační dny ODS.

Znáte ten pocit, když slyšíte nějakou písničku, znáte jí,  ale nemůžete si vzpomenout, kdo to zpívá? Tak to se přesně stalo mě, dokud jsem neuviděla Petra Koláře na podiu s mirkofonem. Přišla jsem ke konci jeho koncertu. A byl moc milý.

Jako poslední píseň zpíval Ještěže tě lásko mám, což je krásná písnička a všichni Plzeňáci zpívali s ním :-D Pak tam přišel moderátor a říká : ,,Ještě pro vás máme jedno překvapení. Petr Kolář to taky ještě neví a my vám teď řekneme co se stane!" A Petr Kolář na něj : ,,Svlíkat se nebudu!"
Nakonec ještě přišla Leona Machálková a zpívali společně písničku Den, kdy se vrátí láska. Která je titulní píseň k Pojišťovně štěstí.

Fotky nejsou kvalitní, páč jsem fotila mobilem :-)
becinky.blog.cz


Repre vs. Lichtenštejnsko

13. října 2010 v 15:53 | Bečinka |  Kvalifikace na ME 2012
Česká fotbalová reprezentace ani napodruhé nezklamala a zvládla zápas proti Lichtenštejnsku.
Góly padly dva v 12. minutě (Necid) a v 28. minutě (Kadlec).

Reprezentanti kontrolovaly celý zápas a připsali si další důležité 3 body. Moc spokojení, ale nejsou. Z kvalifikace si chtěli odvést 9 bodů a mají jich jen 6. Přesto :

Je tězké nenávidět místo, kde vyrůstáte...

9. října 2010 v 22:06 | Bečinka |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Je těžké nenávidět místo, kde vyrůstáte, ale občas ho prostě nejde milovat. Každý kdo mě zná ví, že jsem hrdá, že žiji v Plzni. Že můžu hrdě tvrdit, že jsem Plzeňák, Viktorián. Skoro celé prázdniny jsem pracovala ve Vstiši (to je asi 5 km od Dobřan) a vždycky když jsem se vracela na víkend domů (abych mohl zkouknout wrestling) jsem cítila lásku k mému městu. vždycky jsem se ráda vracela, protože Plzeň prostě miluju.

Bydlím na Vinicích. Je to sídliště hned u ZOO (a mimochodem i DinoParku), takže to tam možná někdo znáte :-) Ale Vinice nejsou domovem jen Čechů, ale taky "našich černých spoluobčanů". Miluju Vinice. Žiju tady už od chvíle, kdy jsem se narodila, navíc je tady hodně lidí ve stejném věku jako já. Je tu několik školek, jedna základní škola, knihovna, drogerie, obchod s potravinami atd.

Ale kromě všeho dobrého, je tu i něco zlého. Od 5. prosince se prostě nevyspíte, protože cikáni odpalují petardy. Po setmění byste sami neměli chodit ven a jít za Mikuláše nebo Čerta je u nás naprosto nemožné, pokud nechcete, aby jám petarda přistála v obličeji. V léťe zase posloucháte samé hip-hopery z rádií, které vyřvávají na celé sídliště.

Přestože jsou tady asi dvě policejní stanice, nikdy tady není klid a bezpečno. Každý můj kamarád měl už "konfrontaci" s našimi černými spoluobčany a nikdo z toho nevyšel dobře. Je smutné si uvědomit, že v tak nádherném městě a v tak krásném sídlišti žijou i takové "existence" a vy nemůžete udělat absolutně nic. Je to snášet!

Česko - Skotsko

9. října 2010 v 13:12 | Bečinka |  Kvalifikace na ME 2012
REPRE ukázala, že když se chce tak to jde! Včera hrála kvalifikační utkání na ME2012 doma v Edenu se Skotskem. Skotsko vede tabulku kvalifikace a tak se předpokládal těžký zápas.

Naši ale hráli už od záčátku výborný útočný fotbal. Skotové měli hodně málo šancí v první polovině dokonce vystřelili na brankou pouze jednou a jejiž středu bez potíží chytil Petr Čech. Naši Skoty opravdu tlačili a tak byla jen otázka času, kde padne gól.

Ten nakonec padl v 69. minutě autor gólu byl hráč Hubník. Češi měli i poté hodně šancí, ale zápas nakonec skončil poměrem 0:1 pro Čechy. Ti si tak připsali důležité tři body!!


Návštěvnost (27.9. 2010 - 3.10. 2010)

4. října 2010 v 15:41 | Bečinka |  Návštěvnost
Pondeli: 56
Utery: 40
Streda: 29
Ctvrtek: 43
Patek: 26
Sobota: 57
Nedele: 50
Celkem: 301

FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha

2. října 2010 v 16:55 | Bečinka |  Sezóna 2010/2011
V dalším kvalitním zápase Viktorka nezklamala. Tentokrát vyhrála v Edenu se Slavií. Stav utkání byl FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha 1:0. Gól vstřelil hráč Viktorie Jan Rezek z pokutového kopu.

Přesťože Plzeňáci žádný další gól nepřidali, zápas byl kvalitní a Viktoriáni si dokázali vytvořit několik zaručených šancí. Chybělo ale vždy jen troška štěstí. Viktoriáni tak prodloužili šňůru vítězství.