Můj
a

Září 2010

Pomoc od fanoušků

28. září 2010 v 22:00 | Bečinka |  HBK Shawn Michaels

Fotbal bolí

27. září 2010 v 21:36 | Bečinka |  Co je u Viktoriánů nového...???
Hodně lidí odsuzuje fotbalisty za to, že filmují kdejaké zranění. Přeborník je v tom Cristiano Ronaldo, z čechů to hodně jde třeba Barošovi. Většinou jim jde o to, vynutit si faul ve vápně, protože pak by měla následovat penalta. (ale jak jsem se včera přesvědčila, ne vždy to tak je).

Kolikrát se to může zdát zahraný a přitom jde o vážné zranění. Včerejší zápas Viktorky s Příbramí byl toho důkazem. Viktorián Dan Kovář se srazil se soupeřem při hlavičkování a oba zůstali ležet na trávníků. Byli samozřejmě okamžitě přivoláni zdravotníci. Hráči Příbrami trvalo dlouho, než se zvedl, nicméně se zvedl a dohrál utkání bez obtíží.

Zato Dan Kovář byl převezen do nemocnice. Měl lehký otřes mozku a zlomený nos. Sám říká, že si z toho moc nepamatuje. Prý jen velkou ránu a pak, že mu tekla hodně krev.

becinky.blog.cz

Theme song The Viper-a Randy Ortona

27. září 2010 v 8:55 | Bečinka |  Tvorba fanoušků
Randy Orton je taky znám jako The Viper (Zmije). Není se čemu divit. U něho totiž člověk nikdy neví, co udělá. Jestli podá soupeři ruku nebo mu rupne v bedně a udělá RKO (jeho chvat). Proto myslím, že se tenhle theme song k němu hodí!


Novinky

26. září 2010 v 23:00 | Bečinka |  Co je u Viktoriánů nového...???

!!!Stadion bude!!!


Dneska před zápasem se na Štruncových sadech pokládal základní kámen rekonstrukce. Konečně se tedy dočkáme nového stadionu. Měli by se rekonstruovat především hlediště, protože kvůli tomu se v Plzni nemohl hrát Pohár.


bečinka

Rekord

Plzeňané vytvořili svým vítězstvím nad Příbramí rekord. Tolik bodů po deseti kolech totiž ještě žádný tým nikdy neměl. Viktorka suveréně vede tabulku a ještě neprohrála! Další zápas jí čeká na Slávii a pak doma přivítá Brno.


Viktorka versus Příbram versus rozhodčí

26. září 2010 v 20:09 | Bečinka |  Sezóna 2010/2011
Dneska jsem byla na fotbale. Vrátila jsem se teprve před chvilku a chci vám o tom něco napsat. Nejprve:
Viktorka dala tři góly a stav byl Viktoria Plzeň 2:1 Příbram. Vlastní gól vstřelil Limberský hned ve třetí minutě. (ten byl později vyhlášen hráčem zápasu :-D)

Musím ale říct, že kdyby pískal spravedlivý rozhodčí, Příbram by místo o devíti, dohrála o šesti, Plzeňáci by měli nejméně dvě penalty a stav by vypadal úplně jinak. Když ruku vidím i já a nevidí jí rozhodčí, který stojí 2 metry od hráče, tak je asi doopravdy něco špatně. Že někdo sundá Petrželu ve vápně a nepíská se penalta, je docela dost smutné!

A když toho fanouši měli dost a křičeli na něj (samozřejmě ne moc slušně), Plzeňský hlasatel prohlásil: "Žádáme fanoušky, aby fandili v duchu fair play!" Z hlediště bylo slyšet několik různých odpovědí, např. "My žádáme fair play rozhodčího!"

Jsem ráda, že Plzeňáci vyhráli, protože si to doopravdy zasloužili i vzhledem k tomu, jakej byl rozhodčí. Já bych jejich trpělivost neměla.

V hledišti bylo opět přes sedm tisíc lidí a jako prve i tentokrát se tribuny skvěle doplňovaly. Kromě "VIKTORKA" "PLZEŇ" se řvalo i "ČERVENÁ" "MODRÁ". A nedokážete si představit jaký aplaus nastal ve chvíli, kdy Plzeň dala gól na 2:1!!!


Téma týdne : Naděje

25. září 2010 v 20:58 | Bečinka
Naděje! Vlastně se to celkem hodí i poslednímu Téma Týdne, což byl sen! Je naděje, že se vám splní vaše sny? Je naděje, že jednoho dne bude všechno na světě v pořádku? Je naděje, že se mrtví, které milujeme vrátí?

Naděje umírá poslední! Je smutné, že je to jen fráze, která neříká vůbec nic. Některým věcem a situacím nepomůže naděje, spíš zázrak. Můžete mít naději, že váš test z matemiky dopadne dobře. Že váš kluk se vám zase ozve nebo, že vám rodiče koupí ty dokonalé boty.

Ale to je asi všechno. Naděje, že zlepšíme svět neexistuje. Možná by existovala, ale jen kdyby chtěli všichni a ne jen skupina Greenpeace. Hodně lidí o tom mluví, ale málokdo to dělá. Existuje člověk, který měl naději, že zlepší svět. Vlastně existoval! Michael Jackson věřil, že jen my všichni dokážeme změnit svět.

Inspiroval tolik lidí, i mě! Ale jaká je naděje, že se vrátí? Že uslyšíme jeho hlas, uvidíme jeho úsměv?! A jaká je naděje, že bude spravedlivě potrestán jeho vrah? Jaká je naděje, že novináři, kteří zavinili jeho smrt a zničili mu život budou potrestáni? Jaká je naděje, že jeho otec shnije v pekle? Bohužel žádná!

Naděje je jen slovo, které vymysleli lidé, kteří naivně věřili, že můžou všechno, když ji budou mít.
Theme song The Nexus-u

19. září 2010 v 11:24 | Bečinka |  Tvorba fanoušků
Nexus je skupina sedmi wrestlerových nováčků, kteří se dostali do show Raw. Jejich první nástup se jen tak nezapomene. Poměrem osm na jednoho (tehdy jich bylo ještě osm) zmlátili Johna Cenu. John Cena je jeden z nejoblíbenějších wrestlerů v historii WWE. Je to idol děti, kteří v něm vidí superhrdinu, dívek, kterým se líbí, mužům za to, že bych v armádě USA...

NIkdo nechápal co se děje, když do ringu vkročilo osm lidí a začali Johna mlátil hlava nehlava. Zmlátili dokonce i komentátory a své dostali i kameramani. Zničili celý ring. Lidé zmateně odcházeli a mladé děti plakaly, nikdo nevěděl co se děje.

Zde je přeložený theme song (písnička, která se hraje, když přicházejí do ringu). Když jsem to s Ivííkem překládala přišlo mi, že písnička je psaná pro nějaké charaktery, něco jako novodobý mušketýři a přitom je to pro takovou partu volů. Posuďte samy...


Harry Potter Film Wizardry kniha trailer

16. září 2010 v 16:00 | Bečinka |  Bradavice

zdroj : youtube.com, snitchseeker.com


Téma týdne : Sen

15. září 2010 v 21:21 | Bečinka
Sen je slovo hodně významů. Může jít o sen, který se vám zdál v noci, nebo něco, co si moc přejete, aby se vám splnilo.

Řeknu vám co se týče snů během spánku, mám jich celkem dost a taky jsou hodně pestrý. Například jsem už hrála basket se Zacem Efronem, tancovala s M.J. nebo mě srazil autem Baroš, přijeli to vyšetřovat kluci z Kobry 11 a skončila jsem u Dr. House (řeknu vám, dokonalý sen :-D)

Ale pokud se jedná o něco co bych chtěla, aby se mi splnilo (něco jako životní sen), tak je to velmi jednoduché. Chtěla bych se podívat do USA. A ne proto, že bych je snad nějak milovala či obdivovala (miluju svoji zemi a svůj domov), ale chtěla bych zjistit, co je na ní tak dokonalého, že o nich musí všichni vědět.

A kromě toho je něco co Američani umí nejlépe na světě a to je wrestling. Je hodně wrestlingových společností, ale jen americká WWE pořádně stojí za to. Kdo sleduje wrestling, sleduje WWE. Takže při té příležitosti bych se chtěla jít podívat na wrestling.

Moje největší přání je vidět v ringu Shawna Michaelse, ale to se mi bohužel nejspíš nikdy nesplní. Před několika měsíci Shawn ukončil svojí kariéru. Teď žije s manželkou a dětmi v San Antoniu v Texasu. Ale vidět v ringu Shawna Michaelse nebo jeho nejlepšího kamaráda Triple H-e, to je můj sen!

Stejně tak bych si ale přála spatřit, třeba jen na dvě sekundy, krále popu Michaela Jacksona. Chtěla bych mu říct, že mu věřím a že jsou lidi hloupý, když mu ubližují nesmyslnými lži.

A asi ten největší sen je abych byla zdravá a mohla jsem dělat všechno co chci.
becinky.blog.cz

Viktorka děkuje fanouškům! Fanoušci Viktoriánům!

15. září 2010 v 19:00 | Bečinka |  Sezóna 2010/2011
FC Viktoria Plzeň hrála v neděli v 17:00 s nováčkem FK Ústí nad Labem.
Na Štruncových sadech bylo vyprodáno a já samozřejmě nemohla chybět. Jak jsem již napsala, bylo vyprodáno, což v Plzni znamená 7 a půl tisíc diváků.

Viktoriáni dali gól už ve 4. minutě. Konečný stav byl 7:0 pro Viktoriány! Góly stříleli Kolář (2x), Bakoš, Petržela, Horváth (penalta), Petržela, Limberský a Navrátil! Takže hoši...
Zároveň ale Viktoriáni děkují fanouškům.
Ze stránek FC Viktorie Plzeň:
Mexické vlny, hlasité povzbuzování, potlesk na otevřené scéně, souhra obou tribun. To vše patřilo k nedělnímu duelu!
Kapitán Pavel Horváth "Atmosféra byla parádní. Chtěli bychom všem divákům poděkovat. Doufám, že v takto hojném počtu přijdou i příště. My se pokusíme zopakovat dnešní výkon,"
Trenér Pavel Vrba"To jsem ještě v Plzni nezažil. Jak se vzájemně doplňovaly a fandily obě tribuny. Nezbývá než dodat - děkujeme. Měl jsem opravdu moc pěkný pocit. Snad jsme se fanouškům za jejich podporu odvděčili pohledným fotbalem a třeba i pěknými brankami,"


Rozhovor - Alpha and Omega

15. září 2010 v 11:00 | Bečinka

zdroj : youtube.com, about-heroes.blog.cz


Emma představuje People Tree spring/summer 2011 fashion line

14. září 2010 v 19:38 | Bečinka |  Hermiona/Emma

zdroj : youtube.com, snitchseeker.com