Děsivé dějiny : Bláznivá dějepisná všehochuť, Terry Deary

30. listopadu 2008 v 18:51 | Bečinka |  Můj čtenářský deník

Knížka se série Děsivé dějiny. tentokrát se knížka nevěnuje jednomu tématu, ale je jich tu hned několik. Dozvíte se něco o školní mučírně, o pirátech, a katastrofách, ale třeba i o spackaných poprvách a atentátů. Víte například, že Fidel Castro přežil přes 600 atentárů. no jo holt má tuhej kořínek. knížka byla super poučná a doporučuju všem. pokud znáte nějakého manjaka na zajímavosti z historie, pak je takhle kniha svkělým vánočním dárkem.
Série Děsivá literatura (dějiny, drazí zesnulí apod.)...

FC Viktoria Plzeň vs. SK Sigma Olomouc

30. listopadu 2008 v 17:53 | Bečinka |  Archiv
Na zápase Viktorky, která hrála 29.11 jsem opět chyběla. to ale nemění nic na tom, že kluci z Viktorky rozstříleli Olomouc 4:0. takový výsledek jsem opravdu nečekala. nebyl ajsme na zápase, tudíž nevím, jak probýhal, ale výsledek potěší nejednoho fanouška.

Již teď HP2 na TV Prima

30. listopadu 2008 v 14:35 | Bečinka |  Harry Potter a Tajemná komnata
Právě v tuhel chvíli začíná na TV Prima film Harry Potter a Tajemná komnata. Tak rychle zajděte dálkové ovládání k televizi a užijte si skvělou atmosféru druhého roku v Bradavicích.

Harry Potter a Tajemná komnata na TV Prima

29. listopadu 2008 v 11:20 | Bečinka |  Harry Potter a Tajemná komnata
Už zítra se na TV PRima objeví film Harry Potter a Tajmená komnata. Pokud nemáte co dělat, nebo jste snad tento film ještě neviděli (nebo si ho chcete připomenout) tak vám doporučuju, aby jste ve 14:20 zaply televizní přímače a pozorovali jak si Harry vede druhý rok ve škole.

23. listopadu 2008 v 14:25 | Bečinka |  Harry Potter a Kámen mudrců
Právě teď začíná na TV Prima Harry Potter a Kámen mudrců, tak rychle nalaďte Primu a příjemnout zábavu.

Harry Potter a Kámen Mudrců na TV Prima

22. listopadu 2008 v 11:16 | Bečinka |  Harry Potter a Kámen mudrců
Již zítra ve 14:20 se bude na TV Prima vysílat Harry potter a kámen mudrců. Pokud jste fanoušci nebi prostě jen nevíte co budete v neděli dělat. tak se můžete juknout, na to, jak příběh s dobrým koncem začíná. Co čeká Harry první rok v Bradavicích?

Upozornění

22. listopadu 2008 v 9:23 | Bečinka |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Začala jsem psát novou povídku, Je těžké vychovávat pubertální dceru, vypráví o dceři profesora Snapea, který jí vinou nepříjemných okolností musí mít v Bradavicích. Dívka je stejně jako on, jen s jednou nepatrnou věcí. narozdíl od Snape obdivuje Harryho Pottera a touží se s ním potkat, ale dovolí jí to otec? a jak bude obavaný profesor Lektvarů snášet pubertální děcko? To se dozvíte ZDE

Koncert on-line na TN.cz

20. listopadu 2008 v 17:31 | Bečinka
Na servru tn.cz můžete dnes od 20:00 sledovat on-line přenos koncertu Chinaski. Koncert uspořádaný v Praze. jako host, bubeník vstoupí David Koller. na Koncertu zahraje i Tomáš Klus.

Pokud nemáte na tuhle show vstupenky, tak se podívejte, stejěn jako já, protože do mého města kluci nepřijeli a není nic příjemějšího, než z domova, z postele sledovt jejich koncert

ČR vs. San Marino

20. listopadu 2008 v 14:13 | Bečinka |  Kvalifikace na MS 2010
Pokaždé, když hrajeme s takhle výrazně slabším soupeřem, je to většinou špatný fotbal. V první půli se naši dost trápili. Snažili se dát gól, ale Italové (San Marinci) je dokázaly o míč připravit, ale vzápětí ho měli uš opět české barvy. některé šance, kterré měli kluci bylo opravdu povedené a mnohdy chybělo trochu štěstí nebo pár centimentrů. První poločas skončil 0:0.

Na začátku druhého poločasu jsem začala být trošku nervozdni. Za prvních 45 minut jsme nedali góla. věděla, jsem, že se San MArinci za chvilku unaví, ale chtěla jsem jistotu, a klukci zdřejmě také. hned za začátek druhé půle se hlavou trefil Radoslav Kováč a vedli jsem 1:0. Teď už jsem byla v klidu a dívala se na fotbal, v němž převažovali české šance.

Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat a vstřelil ho Pospěch. To už blo 2:0 a já si úžívala super šanc našich kluků. k tomu patřila, třeba i gól Milana Baroše, který však, kvůli ofsajdovému postavení nebl uznán.

I čeští hráči bezpochyby věděli, že kdyby vyhráli 3:0 byli by ve skupině druhý, před zápasem byli předposlechní. Ale chyběl pořád jeden gól. Naši to zkoušeli a nakonec se prosadil střídající Necid, nováček české reprezentace a nejlepší střelec ze šampionátů mladších reprezentantů (do 19, a 21 let). Střídal Martina Fenina, který si během zápasu vysoužil žlutou kartu.

jeho záktok byl pdole mě moc přísně postihován, protože se zdálo, že poze dokončoval pohyb, když udeřil protihráče do nosu. Celý zápas byl poset fauly a padlo i pár žlutých karet.

Nakonec jsme dokázali zvítězit, dokonce zvítězit 3:0. takže jsem ve skupině druhý as odnášimé si taktéž moc důležité tři body. tohel byl poslední zápas sezóny a já doufám, že se klukům povede stejně dobře, nebo i líp jak v témhle sezóně.

A pro zajímavost, Petr Čech nakonec nechytal, ale ani náhradní brankář Daniel Zítka neměl moc práce. za celé utkání na něj šel jen jeden cetr, a ten bez porblémů chytil. pak jenom stál a klepal se zimout.:-)