Můj
a

Říjen 2007

Avril Lavigne

31. října 2007 v 18:51
Datum narození:
27.09.1984

Místo narození:
Napanee, Ontario, Canada

Znamení:
Váhy

Životopis:
Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti je přesný opak Britney Spears. Je divoká skejťačka, která má ráda punk-rockovou hudbu.

Avril má mladší sestru a staršího bratra. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.
Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela na Manhattan v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch stále roste.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, baskytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a v Austrálii.


Stručný popis kapitoly Chtě nechtě

31. října 2007 v 18:36 Harry Potter a princ dvojí krve
Harry Potter dostal dopis od ředitele Bradavic Albuse Brumbála. Je tam psáno, že Brumbál přijde a odvede ho do Doupěte, kde by měl strávit zbytek prázdnin. Harry nejdřív nevěří, že Brumbál dorazí, ale stane se tak.
Než však odejdou musí vyřešit jednu věc. Brumbál Harrymu poví, že se našla Siriusova poslední vůle. Je tam psáno, že vše Sirius odkazuje Harrymu. Takže Harrymu přibude pěkná hromádka zlata. Sirius mu však odkázal i dům na Grimmaludově náměstí a jeho domácího skřítka Kráturu.
Harry však ani o dům ani o Kráturu nestojí. Nikdy se nechce vrátit do domu, kde byl Sirius uvězněn a nikdy nechce vidět domácího skřítka, který dokázal zradit svého pána. Harry tedy Brumbálovi nabídne, aby dům stále používali jako hlavní štáb a Kráturu pošle do Bradavic do kuchyně, kde bude spolu s ostatními skřítky vařit.
Brambál pak ještě poprosí Dursleyovi, aby se směl Harry ještě jednou do Zobí ulice vrátit, což mu zajistí ochanu. Připomene také, že si přál, aby se k Harrymu chovali jako k synovi, ale že se to nesplinlo. Také řekne, že alespoň na něm nespáchali takové škody jako na Dudlym.
Ještě než se s Harrym vydají do Doupěte, chce Brumbál aby mu s něčím pomohl.

Stručný popis kapitoly Tkalcovská ulice

31. října 2007 v 18:26 Harry Potter a princ dvojí krve
Narcisa Blaková Malfoyvá potřebuje pomoct, protože Pán zla pověřil nezbezpečným úkolem jejího syna Draca Malfoye, aby pomstil omyl Luciuse Malfoy (otce Draca a manžela Narcisy). Narcisy sestra Belattrix Blacková Lestrangová, která uprchla z Azkabanu, jde své sestře v patách. Ne proto, aby ji pdopřila, ale proto, aby ji zastavila. Bella totiž nedůvěřuji tomu, za kým se vydala Narsica pro pomoc. Narsica navštívila Severuse Snapea.
Bellatrix se snaží svoji sestru zastavit, protože si myslí, že se Pán zla mýlí, když mu věři. Snape ji vyzve, aby mu pověděla proč mu nevěří a Bella mu položí několik otázek. Snape jí však dokáže odpovědět a Bella už neví co by řekla.
Cisa řeknu Snapeovi, že potřebuje, aby přemluvi Pána zla, aby ten úkol Dracovi odebral. Snape jí však řekne, že se Voldemort nikým přesvědčit nedá, ale že může Dracovi pomoct. Zoufalá Narcisa požádá Snape, aby se jí zavázal Neporušitelným slibem (pokud ho poruší zemře). Snape souhlasí a Bella se stane jejich pečetním svědkem.

Video

31. října 2007 v 16:34


Sawyer a Kate - video

31. října 2007 v 16:13

Severus a Lily

28. října 2007 v 18:25 Severus Snape
snape_teamoo's photo from 9/21/07
snape_teamoo's photo from 9/17/07
snape_teamoo's photo from 9/16/07
snape_teamoo's photo from 9/6/07
snape_teamoo's photo from 9/14/07
zdroj:fotolog.com

Stručný popis kapitoly Extra ministr

28. října 2007 v 18:22 Harry Potter a princ dvojí krve
Popletal navštívil mudlovského ministerského předsedu, aby mu oznámil, že ve funci ministra kouzel končí. Během návštěvy vzpomíná mudlovský předseda na to, kolikrát už se s Popletalem setkali a vždy mu Popletal oznámil něco, co podle něj nebylo závažné, ale děli se potom podivné věci.
Mudlovský ministerský předseda se seznámí s novým ministrem kouzel Rufusem Brouskem. Jeho jmenování vyvolalo v kouzelnickým společenstvý kladné ozvěny, a to i přes to, že se pohádal s Brumbálem krátce na to, jak byl zvolen.

Tabulka po 10. kole

28. října 2007 v 18:17 | Bečinka/Lečo |  Co je u Viktoriánů nového...???
 1. SK Slavia Praha
 2. FK Teplice
 3. FC Baník Ostrava
 4. AC Sparta Praha
 5. SK Sigma Olomouc
 6. FK Mladá Boleslav
 7. 1.FC Brno
 8. FC Teskoma Zlín
 9. SK Kladno
 10. SK České Budějovice
 11. FC Viktoria Plzeň
 12. FC Slovan Liberec
 13. FK Viktoria Žižkov
 14. FK SIAD Most
 15. FK Jablonec 97
 16. FC Bohemians 1905

FC Viktorie Plzeň - SK Sigma Olomouc

28. října 2007 v 18:13 | Bečinka/Lečo |  Archiv
Po prvním poločase:
0 : 0
Konečný výsledek:
2 : 0
1. gól - vlastní
2. gól - Martin Psohlavec

Harry Potter a Princ dvojí krve : Obsah

27. října 2007 v 20:18 Harry Potter a princ dvojí krve
 1. Extra ministr
 2. Tkalcovská ulice
 3. Chtě nechtě
 4. Horacio Křiklan
 5. Šišlavá nákaza
 6. Draco v Obrtlé
 7. Křikův klub
 8. Snapeův triumf
 9. Princ dvojí krve
 10. Rodina Gauntů
 11. Hermionina pomocná ruka
 12. Stříbro a opály
 13. Raddleovy tajnosti
 14. Felix felicis
 15. Neporušitelný slib
 16. Tuze mrazivé Vánoce
 17. Zamlžená vzpomínka
 18. Narozeninová překvapení
 19. Skřítčí špehové
 20. Žádost lorda Voldemorta
 21. Nenalezitelná komnata
 22. Po pohřbu
 23. Viteály
 24. Sectumsempra
 25. Náhodně vyslechnutá jasnovidka
 26. Jeskyně
 27. Věž v bouři
 28. Princův útěk
 29. Fénixův nářek
 30. Bíla hrobka

Dr. House - video

25. října 2007 v 20:40 | Bečinka |  SeriálJames a Oliver Phelps - informace

25. října 2007 v 15:15 | Bečinka |  Fred a George/ James a Oliver
Jméno: Oliver a James Phelps
Datum narození: 25. února 1986 Oliver je o 13 minut starší
Znamení: Ryby
Místo narození: Sutton Coldfield, Anglie
Škola: Arthur Terry School
Rodiče: Susen a Martyn Phelpsovi
Sourozenci: žádné nemají
Postava: Fred a George Weasleyovi

Výška: 191cm
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá

Záliby: Golf, fotbal, posezení s přáteli, hudba

Oliver a James PhelpsOliver a James PhelpsOliver a James Phelps

Oliver a James Phelps se narodili 13 minut od sebe 25. února 1986. Oba mají vždy zajímavé herecké výkony a vypadá to, že budou mít hodně nabídek k dalším filmům. V současné době oba studují prvním rokem na Arthur Terry School, kde zůstanou až do promoce. Jejich další plány po promoci jsou takové, že oba se chtějí stát herci, nikdo ale zatím neví, jestli jako dvojčata, nebo sólo.

Filmografie:
2005 Harry Potter a Ohnivý pohár
2004 Harry Potter a vězeň z Azkabanu
2002 Harry Potter a Tajemná komnata
2001 Harry Potter a Kámen mudrců


Adresa:
James & Oliver Phelps
JOP Project
PO Box 9765
Sutton Coldfield
B75 5XB
England
UK